TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

Blog

Jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu we dwoje jest oglądanie wspólnie tv… Uwierzcie, raz na jakiś czas warto wyłączyć nawet całkiem dobry film i spędzić wspólnie czas trochę inaczej.

Czym to zastąpić?
A gdyby tak znaleźć miejsce gdzie czekać na Was będzie romantyczna oprawa: świece, wino, przyjemna, relaksująca muzyka? To wszystko plus masaż całego ciała to gwarancja udanego wieczoru.

Masaż dla dwojga w Relax in SPA
Masaż relaksacyjny ciepłym olejem kokosowym to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania.
Jeżeli jesteście fanami intensywniejszych doznań, masaż relaksacyjny może zostać zastąpiony masażem klasycznym, gorącą świecą, kamieniami lub czekoladą.
Każdy z tych masaży zawsze wykonywany jest w specjalnie przygotowanym gabinecie. Olej kokosowy rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem, rozluźnia blokady i napięcia mięśniowe, a blask świec, muzyka w tle, zmysłowy zapach i lampka wina wprawi Was w doskonałe samopoczucie.

Kurs masażu dla par
Indywidualny kurs masażu stworzony został z myślą o związkach które lubią nietuzinkowo spędzać wspólnie czas oraz cenią sobie bliskość swojej drugiej połówki. Doświadczona masażystka przekaże Wam w przystępny sposób, jak należy wykonać masaż partnerski w warunkach domowych. Podczas nauki masażu dla dwojga zdobędziecie wiedzę oraz umiejętności, które okażą się przydatne w chwilach stresu i zmęczenia. Ukojenie spiętych mięśni nie będzie stanowiło dla Was żadnego problemu, a wzajemny masaż z pewnością niejednokrotnie będzie elementem uzupełniającym Waszych wspólnych wieczorów.

Zapisu możesz dokonać on-line: www.relaxinspa.versum.com

Author: Beata

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu
×