Eventy 

Propozycja spotkań organizowanych z okazji Wieczorów Panieńskich, Urodzin, Rocznic jest skierowana do grup 3-12 osób, a cały przebieg jest ustalany bezpośrednio z zainteresowanymi z uwzględnieniem ich życzeń. Największym zainteresowaniem cieszą się spotkania będące połączeniem zabiegów z ofertą kulinarną.  Podsumowując: taka formuła daje możliwość pełnej integracji uczestników, dodatkowo pozwala na wyjątkowy relaks. Na życzenie przygotujemy specjalne pakiety zabiegowe z całej oferty.

____________________________________________________
Eventy
Eventy

Eventy – Wieczory panieńskie 

Spotkanie z pięknem u progu nowej drogi życia to chwila, która powinna być wyjątkowa.
Wieczór panieński jest doskonałą okazją, aby przyszła Panna Młoda i jej towarzyszki uczestniczyły w wybranych przez siebie zabiegach odprężających i upiększających.

Dysponujemy 4 gabinetami i w jednym czasie możemy przyjąć 6 osób ( 2 gabinety są przystosowane do zabiegów dla 2 osób jednocześnie). Grupy >5-6- max. możemy przyjąć w tym samym czasie, a 12 osób możemy przyjąć w 2 turach zabiegowych, osoby oczekujące mogą spędzać czas integrując się w części wypoczynkowo-recepcyjnej.

Pakiet I

Panna Młoda: masaż relaksacyjny całego ciała gorącym olejkiem kokosowym.

Osoby towarzyszące: odprężający masaż pleców masłem shea(zapachy: magnolia, róża lub cytrus)

Poczęstunek: lampka wina dla każdej z uczestniczek, owoce, słone przekąski, woda, gorące napoje.

Koszt: 150zł/os.

 

Pakiet II

Panna Młoda: relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym masłem shea z drobinkami złota o zapachu magnolii oraz rozświetlający zabieg MicroZone by Dermalogica

Osoby towarzyszące – do wyboru:

  • odprężający masaż pleców masłem shea(magnolia, róża lub cytrus)

  • rozświetlający zabieg na twarz MicroZone by Dermalogica

  • relaksacyjny masaż stóp z peelingiem

Poczęstunek: lampka wina dla każdej z uczestniczek, owoce, mini sałatki, warzywa w słupkach z dipami, granola z jogurtem naturalnym i suszonymi owocami, słone przekąski, woda, gorące napoje.

 Atrakcje:

  • Warsztaty kosmetyki DIY- stwórz razem z nami naturalne kosmetyki. Z pomocą naszego eksperta sporządzicie między innymi aromatyczny domowy peeling do ciała, naturalne świece do masażu lub kule do kąpieli oraz dowiecie się które ze składników mają zbawienny wpływ na naszą skórę.

  • Warsztaty podstaw masażu – podczas zajęć omówimy zasady masażu relaksacyjnego po czym przejdziemy do części praktycznej ćwicząc pod okiem naszej terapeutki.

Koszt: 250zł/os. (minimalna ilość uczestników: 5)

Kosztorys jest ustalany indywidualnie w zależności od preferowanych zabiegów  naszej standardowej oferty.
W celu ustalenia szczegółów (min. 3 tygodnie przed terminem), prosimy o kontakt: salon@relaxinspa.pl.
____________________________________________________
Close Menu
×

Koszyk