VOUCHERY

Pomysł na prezent

Vouchery na zabiegi i bony podarunkowe do Relax in Spa to doskonały prezent na Gwiazdkę, Święta Bożego Narodzenia, zarówno dla Pań jak i Panów. Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i odnowiła  siły witalne – zaproś ją na wspaniałą podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała. Nasi goście uwielbiają masaże, rytuały i zabiegi spa, potwierdza to >99% zadowolonych klientów. 

Forma

Papierowe: vouchery w formie atrakcyjnego, papierowego zaproszenia, które pakujemy gratis w kopertę oraz ozdobne pudełko.

Elektroniczne: wysyłamy w formacie pdf, do samodzielnego wydrukowania lub okazania na telefonie.

Ważność i zakres

Vouchery oferujemy na dowolną KWOTĘ lub ZABIEG, a ważne są 6 miesięcy od daty zakupu. Zasady korzystania z nich określa REGULAMIN

Zamówienia i odbiór

Vouchery można zamówić w salonie, płacąc kartą lub gotówką w godzinach pracy recepcji, przygotowanie zajmie nam 15min.

Zamówienia ONLINE realizowane są poprzez Przelewy24 lub przelew tradycyjny na nasze konto. Dane do przelewu tradycyjnego: MEZZO, nr konta: 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889Tytuł płatności ”bon podarunkowy”. Zamówienia z zagranicy: nr konta PL 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889. Wysyłki realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, a w przypadku zamówienia bonu elektronicznego – na bieżąco, najpóźniej w dniu kolejnym po złożeniu zamówienia.

Przy zamówieniu prosimy w opisie podać dane OSOBY OBDAROWANEJ na adres: salon@relaxinspa.pl przygotujemy dla Państwa voucher  i prześlemy e-mailem. 

Rezerwacje

Aby zrealizować zaproszenie prosimy o rezerwację wizyty telefonicznie, mailem lub ONLINE z min. kilkudniowym wyprzedzeniem.  W przypadku zmiany planów – prosimy o anulowanie wizyty z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Vouchery na zabiegi i bony podarunkowe do Relax in Spa to doskonały prezent na Gwiazdkę i Święta Bożego Narodzenia,  zarówno dla Pań jak i Panów. Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i odnowiła  siły witalne – zaproś ją na wspaniałą podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała. Nasi goście uwielbiają masaże, rytuały, zabiegi spa, co potwierdza >99,7% zadowolonych klientów.

Ważność i zakres

Vouchery oferujemy na dowolną KWOTĘ lub ZABIEG, a ważne są 6 miesięcy od daty zakupu. Zasady korzystania z nich określa REGULAMIN

Vouchery można zamówić w salonie, płacąc kartą lub gotówką w godzinach pracy recepcji, przygotowanie zajmie nam 15minZamówienia ONLINE realizowane są poprzez Przelewy24 lub przelew tradycyjny na nasze konto.

Wysyłki realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, a w przypadku zamówienia bonu elektronicznego – na bieżąco, najpóźniej w dniu kolejnym po złożeniu zamówienia.

Rezerwacje

Aby zrealizować zaproszenie prosimy o rezerwację wizyty telefonicznie, mailem lub ONLINE z min. kilkudniowym wyprzedzeniem.  W przypadku zmiany planów – prosimy o anulowanie wizyty z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Dane do przelewu tradycyjnego: MEZZO, nr konta: 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889. Tytuł płatności ”bon podarunkowy”. Po przesłaniu danych OSOBY OBDAROWANEJ i potwierdzenia dokonania przelewu (dot. przelewów tradycyjnych) na adres: salon@relaxinspa.pl przygotujemy dla Państwa voucher  i prześlemy e-mailem.

.

Vouchery są wydrukowane w atrakcyjnej formie, pakujemy je w kopertę oraz pudełko, wiążemy kolorową wstążką, a do środka dodajemy saszetkę pachnącej soli do kąpieli.

Kup bon na prezent lub zabiegi dla siebie

Kup bon na prezent lub zabiegi dla siebie