Masaże, Masaż relaksacyjny, Masaż gorącymi kamieniami

Masaże

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży, inspirowaną tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu. Dlatego też wszystkie masaże wykonujemy przy użyciu naturalnego, ciepłego, nierafinowanego oleju kokosowego lub naturalnego masła shea, do którego na życzenie dodajemy olejki eteryczne.
Wszystkie masaże wykonywane są w kameralnym klimacie,  z zachowaniem odpowiednio dobranego światła i dźwięku. I dlatego każdy zabieg pozostaje niezwykłym doświadczeniem.
bony na masaże są cennym prezentem w postaci zaproszenia, które można zaoferować na święta, urodziny itp., a także podziękować pracownikom lub kontrahentom. Masaż dla dwojga to szczególnie popularny prezent, np. na rocznicę lub świetny sposób na wspólne spędzanie czasu.

______________________________________________

Masaże – masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego i relaksującego, ponieważ wykonuje się go powolnymi ruchami antystresowymi i uspokajającymi. Pomaga pozbyć się napięcia w całym ciele, dlatego jest szczególnie polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym. Wzmaga regenerację i eliminuje negatywne skutki stresu nagromadzonego pod wpływem zmęczenia oraz bezsenności, nerwobólów, bólu głowy, pleców, dolegliwości ramion i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów neurotycznych, depresji, która wzmacnia wolę życia i zwiększa witalność.
| kup kupon upominkowy

60/90/120 min | 170zł./ 240zł./320zł. 

on-line booking

 

 

wersja    Dla Dwojga

______________________________________________

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny charakteryzuje się średniej siły naciskiem. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom, dlatego jest integralną częścią programów odnowy biologicznej. Przy masażu klasycznym ruchy są szybsze, mocniejsze i bardziej “techniczne” niż w przypadku masażu relaksacyjnego.

60/90 min  180zł./260zł.

on-line booking

______________________________________________

Masaż leczniczy 

Masaże lecznicze , Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznegoMasaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, zmniejszenia bolesności i sztywności mięśni oraz ogólnej poprawy samopoczucia. Zalecany jest głównie osobom, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego wadami postawy, siedzącym trybem życia, przeciążeniami, nadwagą czy zmianami zwyrodnieniowymi. Masaż  ten jest również pomocny w przypadku wystąpienia napięcia mięśniowego, którego przyczyną może być przewlekły stres. Masaż wykonywany jest na okolicy zmienionej chorobowo oraz tkankach sąsiadujących, wykorzystuje się techniki jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, wałkowanie i oklepywanie, które pozwalają wyeliminować przyczynę bólu oraz usprawnić ruchomość stawów i kręgosłupa.

30/60/90 min  | 100zł./190zł./280zł. 

on-line booking

______________________________________________

Masaż sportowy

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego, ale wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

 60/90min. | 200zł./290zł.

on-line booking
______________________________________________

Masaż gorącymi kamieniami

Masaże gorącymi kamieniami, Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks
Masaż gorącymi kamieniami

“Relaksujące uczucie błogości – Ciepło przenikające każdy skrawek Twojego ciała – Świat zapachu, przez który wędruje – Twoja dusza Cisza odnaleziona w krainie spokoju Nieskazitelny dotyk, Równowaga, Kontemplacja”

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Jest połączeniem Ceremonii Indian Amerykańskich i tradycji medycyny Dalekiego Wschodu. Kamienie mają w sobie wielką moc, która odpowiednio użyta może mieć pozytywne działanie. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii tzw. czakry, które tworzą swoistą mapę ciała, po której porusza się doświadczony masażysta. Sąsiadują one z gruczołami wydzielania wewnętrznego i stymulują ich działanie. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała.
Masaż kamieniami: likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.

60/90/120 min. | 190zł/280zł/350zł. 

on-line booking

wersja Dla Dwojga 

 

__________________________________

Masaż gorącą czekoladą

Masaże gorącą czekoladą, Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę.
Masaż gorącą czekoladą

Do masażu wykorzystujemy naturalna gorącą czekoladą. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Polecamy ten głęboko relaksujący masaż. 

60min. |200zł. 

on-line booking

 | wersja  Dla Dwojga 

 

 

___________________________________

Masaż stóp

Jest to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na stopy. Terapia ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek.

 

30min. | 100zł. 

on-line booking

___________________________________

Masaż głowy 

„Głowa to korona ciała i epicentrum wszystkich myśli, działań i życia”.
Masaż głowy jest holistyczną techniką łączącą elementy tradycyjnego masażu z elementami ayurvedy. To terapia pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Zatem na obszary najbardziej podatne na stres, napięcia i sprzyjające równoważeniu energii.  

 

30min. | 100zł. 

on-line booking

 

___________________________________

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową w celu wymodelowania sylwetki. Ma działanie ujędrniająco – wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Zabieg  szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową.
Aktualnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu. Zalecana jest seria 5 – 10 zabiegów dla osiągnięcia maksymalnego efektu oraz łączenie z aparaturowymi zabiegami wyszczuplającymi, np. lipolizą lub falami radiowymi. Masaż wchodzi w skład Indywidualnych Terapii Modelowania Sylwetki, które na życzenie Klienta są przygotowywane przez nasz salon.

30/45min. |100zł./135zł. 

on-line booking

___________________________________

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.
Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych,a także drenaż tkanek.
Masaż drenujący jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm, likwiduje obrzęki nóg.
Szczególnie dobre efekty daje u osób, które intensywnie ćwiczą, co dodatkowo pomaga w spalaniu uwolnionych toksyn i tłuszczów. Zalecane jest od 10 do 20 zabiegów. Polecany w przypadku zaburzeń gospodarki wodnej, mineralnej, hormonalnej, obrzęków i zastojów limfatycznych oraz żylaków.
Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla kobiet wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość. Sam zabieg jest dość przyjemny. Wszelkie ruchy masażysta wykonuje bardzo powoli, udrażniając węzły chłonne, do których przepycha się limfę. Ze względu na formę drenaż może być wykonywany codziennie.

60/90min.| 190zł./280zł. 

on-line booking

___________________________________

Masaż gorącą świecą

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni,  doskonały na prezent – również dla samej siebie! Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i  otulona  przyjemnym aromatem. Jest o wiele  bardziej  nawilżona, odżywiona, ukrwiona i  promienista.  Masaż świecą przynosi ukojenie  dla suchej,  pozbawionej witalności skóry.  zapewnia  głębokie rozluźnienie i uspokojenie  poprzez  likwidację napięcia w ciele. Pomaga  w  walce z  rozstępami i cellulitem. Wykonywany ręcznie robioną przez nas świecą z wosku sojowego.

60/90 min | 190zł./280zł. 

on-line booking

wersja Dla Dwojga 

 

______________________________________________

Masaż “deep tissue”

Masaże “deep tissue”, najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi
Masaż deep tissue

Deep Tissue Massage” to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu. 

60/90 min |  200zł./290zł. 

Masaże deep tissue

 

______________________________________________

Masaż dla kobiet w ciąży

Wykonywany od 13 – 36 tygodnia ciąży, pomoga przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, jedynie przy użyciu naturalnych olejków. Przynosi ulgę dla kręgosłupa, ramion, nóg, wykonywany jest delikatnymi, powolnymi ruchami.  

60/90 min. | 180zł./260zł. 

on-line booking

______________________________________________

 

Masaż na 4 ręce

Jest to masaż relaksacyjny, wykonywany jednocześnie przez 2 osoby, który polega na terapii powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Ponieważ jest to działanie na podwójnym obszarze ciała, tym samym wzmaga doznania sensualne, dzięki czemu pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym, ułatwiając regenerację sił i likwidację negatywnych skutków stresu, nagromadzonych pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

60min. | 320zł. 

on-line booking

 

______________________________________________

See all our massages in our reservation system: click here

The best massage Warsaw,  Oriental  massages, Gift massages,  Day Spa, 

Close Menu
×

Koszyk