Masaże, Masaż relaksacyjny, Masaż gorącymi kamieniami

Masaże

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży, inspirowaną tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu. Wszystkie masaże wykonujemy przy użyciu ciepłego oleju kokosowego lub naturalnego masła shea, do którego na życzenie dodajemy olejki eteryczne.
Zapewniamy kameralny klimat,  z zachowaniem odpowiednio dobranego światła i dźwięku. Dzięki temu każdy zabieg pozostaje niezwykłym doświadczeniem. Oferujemy różnorodne masaże relaksacyjne: aromaterapeutyczny, gorącą świecą lub gorącymi kamieniami, gorącą czekoladą, masaż głowy, stóp, czy twarzy. Druga grupa to masaże terapeutyczne: leczniczy, klasyczny, deep tissue, bańką chińską lub drenaż limfatyczny.

Masaże są niezwykle cennym prezentem w postaci voucherów, które można zaoferować na święta, urodziny, a także podziękować pracownikom lub kontrahentom. Szczególnie popularny jest Masaż dla dwojga jako prezent na rocznicę lub świetny sposób na wspólne spędzanie czasu.

______________________________________________

Masaż relaksacyjny

Wykonuje się go powolnymi ruchami antystresowymi i uspokajającymi. Pomaga pozbyć się napięcia w całym ciele, dlatego jest polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym. Wzmaga regenerację i eliminuje negatywne skutki stresu nagromadzonego pod wpływem zmęczenia oraz bezsenności, nerwobólów, bólu głowy, pleców. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów neurotycznych, depresji, wzmacnia wolę życia i zwiększa witalność.
| kup kupon upominkowy

60/90/120 min | 170zł. 130/ 240zł./320zł. 

on-line booking

 

 

wersja    Dla Dwojga

______________________________________________

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny charakteryzuje się średniej siły naciskiem. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Dlatego masaż klasyczny jest integralną częścią programów odnowy biologicznej. Przy masażu klasycznym ruchy są szybsze, mocniejsze i bardziej “techniczne” niż przy masażu relaksacyjnym.

60/90 min  180zł./260zł.

on-line booking

______________________________________________

Masaż leczniczy 

Masaże lecznicze , Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego

Masaż leczniczy polega na wykorzystaniu dotyku w celu rozluźnienia, zmniejszenia bolesności i sztywności mięśni oraz ogólnej poprawy samopoczucia. Zalecany jest głównie osobom, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego wadami postawy, siedzącym trybem życia, przeciążeniami, nadwagą czy zmianami zwyrodnieniowymi. W masażu leczniczym stosujemy techniki takie jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, wałkowanie i oklepywanie.

30/60/90 min  | 100zł./190zł./280zł. 

on-line booking

 

 

______________________________________________

Masaż sportowy

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego, ale wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Wskutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

 60/90min. | 200zł./290zł.

on-line booking
______________________________________________

Masaż gorącymi kamieniami

Masaże gorącymi kamieniami, Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks
Masaż gorącymi kamieniami

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała. Masaż kamieniami: likwiduje napięcia, bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco.

60/90/120 min. | 190zł/280zł/350zł. 

on-line booking

wersja Dla Dwojga 

 

__________________________________

Masaż gorącą czekoladą

Masaże gorącą czekoladą, Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę.
Masaż gorącą czekoladą

Głęboko relaksujący masaż, na bazie aromatycznej, gorącej czekolady. Efektem masażu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona skóra. Czekolada zawiera antyoksydanty, polifenole i taninę oraz żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę, dzięki czemu pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, a także zapobiega starzeniu się skóry.

60min. |200zł. 

on-line booking

 | wersja  Dla Dwojga 

 

 

___________________________________

Masaż stóp

Jest to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na stopy. Terapia ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek.

 

30min. | 100zł. 

on-line booking

___________________________________

Masaż głowy 

„Głowa to korona ciała i epicentrum wszystkich myśli, działań i życia”.
Masaż głowy jest holistyczną techniką łączącą elementy tradycyjnego masażu z elementami ajurvedy. To terapia pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Zatem na obszary najbardziej podatne na stres, napięcia i sprzyjające równoważeniu energii.  

 

30min. | 100zł. 

on-line booking

 

___________________________________

Masaż twarzy, szyi, dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu następuje poprawa sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry twarzy, i dlatego zapewnia jej dużo zdrowszy, atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek.

30min.  | 100zł.

rezerwacja on-line

 

______________________________________________

 

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową w celu wymodelowania sylwetki. Ma działanie ujędrniająco – wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Zabieg szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową. Zalecamy serię 5 – 10 zabiegów.

30/45min. |100zł./135zł. 

on-line booking

___________________________________

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu, wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.
Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych, a także drenaż tkanek. To jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem.

60/90min.| 190zł./280zł. 

on-line booking

___________________________________

Masaż gorącą świecą

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni,  doskonały na prezent – również dla samej siebie! Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i  otulona  przyjemnym aromatem. Jest o wiele  bardziej  nawilżona, odżywiona, ukrwiona i  promienista.  Masaż świecą przynosi ukojenie  dla suchej,  pozbawionej witalności skóry.  Zapewnia  głębokie rozluźnienie poprzez  likwidację napięcia w ciele. Pomaga  w  walce z  rozstępami i cellulitem. Wykonywany ręcznie robioną przez nas świecą z wosku sojowego.

60/90 min | 190zł./280zł. 

on-line booking

wersja Dla Dwojga 

 

______________________________________________

Masaż “deep tissue”

Masaże “deep tissue”, najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi
Masaż deep tissue

Deep Tissue Massage” to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu. 

60/90 min |  200zł./290zł. 

Masaże deep tissue

 

______________________________________________

Masaż dla kobiet w ciąży

Wykonywany od 13 – 36 tygodnia ciąży, pomoga przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, jedynie przy użyciu naturalnych olejków. Przynosi ulgę dla kręgosłupa, ramion, nóg, wykonywany jest delikatnymi, powolnymi ruchami.  

60/90 min. | 180zł./260zł. 

on-line booking

______________________________________________

 

Masaż na 4 ręce

Jest to masaż relaksacyjny, wykonywany jednocześnie przez 2 osoby, który polega na terapii powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Ponieważ jest to działanie na podwójnym obszarze ciała, tym samym wzmaga doznania sensualne, dzięki czemu pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym, ułatwiając regenerację sił i likwidację negatywnych skutków stresu, nagromadzonych pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

60min. | 320zł. 

on-line booking

 

______________________________________________

See all our massages in our reservation system: click here

The best massage Warsaw,  Oriental  massages, Gift massages,  Day Spa, 

Close Menu
×

Koszyk