MASAŻE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą ofertę, inspirowaną tradycjami terapeutycznymi 4 stron świata. Do masaży używamy ciepłego oleju kokosowego lub masła shea, na życzenie dodajemy olejki eteryczne.
Zapewniamy kameralny klimat,  z zachowaniem odpowiednio dobranego światła i dźwięku. Dzięki temu każdy zabieg pozostaje niezwykłym doświadczeniem.

Masaż to ceniony prezent w postaci voucheru, który można zaoferować na Dzień Mamy, urodziny, a także podziękować pracownikom lub kontrahentom. Popularnościa cieszy się Masaż dla dwojga, idealny jako prezent na rocznicę lub sposób na wspólne spędzanie czasu. Pary najczęciej wybierają masaż relaksacyjny, klasyczny, gorącą czekoladą lub gorącymi kamieniami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, inspirowaną tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu. Do zabiegu używamy ciepłego oleju kokosowego lub naturalnego masła shea, do którego na życzenie dodajemy olejki eteryczne.
Zapewniamy kameralny klimat,  z zachowaniem odpowiednio dobranego światła i dźwięku. Dzięki temu każdy zabieg pozostaje niezwykłym doświadczeniem. Oferujemy różnorodne masaże relaksacyjne: aromaterapeutyczny, gorącą świecą, gorącymi kamieniami, Lomi-Lomi.

Druga grupa to masaże terapeutyczne: leczniczy, klasyczny, deep tissue, bańką chińską lub drenaż limfatyczny.
Są niezwykle cennym prezentem w postaci voucherów, które można zaoferować na święta, urodziny, a także podziękować pracownikom lub kontrahentom. Szczególnie popularny jest Masaż dla dwojga jako prezent na rocznicę lub świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Wśród Par zainteresowaniem cieszy się masaż relaksacyjny, gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami lub nauka masażu dla dwojga.

masaż relaksacyjny warszawa centrummasaż relaksacyjny warszawa

Wykonuje się go powolnymi ruchami antystresowymi i uspokajającymi. Pomaga pozbyć się napięcia w całym ciele, dlatego jest polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym. Wzmaga regenerację i eliminuje negatywne skutki stresu nagromadzonego pod wpływem zmęczenia oraz bezsenności, nerwobólów, bólu głowy, pleców. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów neurotycznych, depresji, wzmacnia wolę życia i zwiększa witalność.
| kup kupon upominkowy

30/60/90/120 min | 139zł/ 199zł/259zł/349zł

masaż klasyczny warszawaLomi Lomi masaż

Charakteryzuje się średniej siły naciskiem, A ruchy są szybsze, mocniejsze i bardziej “techniczne” niż przy masażu relaksacyjnym. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Dlatego masaż klasyczny jest integralną częścią programów odnowy biologicznej.

60/90 min  |  209zł/279zł

masaż leczniczy warszawa

Polega na wykorzystaniu dotyku w celu rozluźnienia, zmniejszenia bolesności i sztywności mięśni oraz ogólnej poprawy samopoczucia. Zalecany jest głównie osobom, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego wadami postawy, siedzącym trybem życia, przeciążeniami, nadwagą czy zmianami zwyrodnieniowymi. Stosujemy techniki takie jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, wałkowanie i oklepywanie.

30/60/90 min  | 149zł/229zł/299zł

masaż sportowyVouchery na masaże

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego, ale wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Wskutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

60/90min. | 229zł/299zł

masaż gorącymi kamieniamiByć Kobietą

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała. Masaż kamieniami: likwiduje napięcia, bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco.

60/90min. | 219zł/289zł

masaż

Głęboko relaksujący masaż, na bazie aromatycznej, gorącej czekolady. Efektem masażu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona skóra. Czekolada zawiera antyoksydanty, polifenole i taninę oraz żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę, dzięki czemu pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, a także zapobiega starzeniu się skóry.

60min. |239zł

Lomi Lomi masażLomi Lomi Nui

Lomi – Lomi Nui (“wyjątkowy dotyk”) 90min.

Lomi Lomi Nui wyróżnia się od innych masaży relaksacyjną, rytmiczną i złożoną techniką wykonywania. Terapeuta używa przede wszystkim przedramion, dużej ilości olejku, a masowane jednocześnie są różne części ciała, co potęguje wrażenie spójności i harmonii. Z pozoru lekki, opływowy, jakby morska bryza delikatnie muskała ciało, jednocześnie złożony technicznie, przywracający giętkość stawom i drożność układu limfatycznego. Osoba poddająca się masażowi jest otulona tylko chustą, co pozwala na pełne poddanie się zabiegowi. Efektem jest niezwykłe odprężenie, ukojenie nerwów i pozbycie się stresu i zmartwień. Polecamy na prezent i jako sposób na zapomnienie o trudnym okresie pandemii.

60/90|219zł/289zł

masaż stóp

Jest to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na stopy. Terapia ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek.

30min. | 139zł

masaż głowy

Masaż głowy
„Głowa to korona ciała i epicentrum wszystkich myśli, działań i życia”.
Masaż głowy jest holistyczną techniką łączącą elementy tradycyjnego masażu z elementami ajurvedy. To terapia pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Zatem na obszary najbardziej podatne na stres, napięcia i sprzyjające równoważeniu energii.

30min. | 139zł

masaż

Masaż twarzy, szyi i dekoltu podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu następuje poprawa sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry twarzy, i dlatego zapewnia jej dużo zdrowszy, atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek.

30min.  | 139zł

masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową w celu wymodelowania sylwetki. Ma działanie ujędrniająco – wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Zabieg szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową. Zalecamy serię 5 – 10 zabiegów.

45min. |169zł

Masażemasaż klasyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu, wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.
Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych, a także drenaż tkanek. To jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem.

60/90min.| 229zł/299zł

masaż gorącą świecą warszawamasaż gorącą świecą

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni,  doskonały na prezent – również dla samej siebie! Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i  otulona  przyjemnym aromatem. Jest o wiele  bardziej  nawilżona, odżywiona, ukrwiona i  promienista.  Zapewnia  głębokie rozluźnienie poprzez  likwidację napięcia w ciele. Pomaga  w  walce z  rozstępami i cellulitem. Wykonywany ręcznie robioną przez nas świecą z wosku sojowego.

60/90 min | 219zł/289zł

masaż deep tissuevoucher na masaż relaksacyjny

Masaż  „Deep Tissue” to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu.

60/90 min |  229zł/299zł

rytuał sezonowy jaśmin

Masaż dla kobiet w ciąży
Wykonywany od 13 – 36 tygodnia ciąży, pomogą przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, jedynie przy użyciu naturalnych olejków. Przynosi ulgę dla kręgosłupa, ramion, nóg, wykonywany jest delikatnymi, powolnymi ruchami.

60/90 min. | 209zł/279zł

masaż dla kobiet w ciązy

Masaż na 4 ręce
Jest to masaż relaksacyjny, wykonywany jednocześnie przez 2 osoby, który polega na terapii powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Ponieważ jest to działanie na podwójnym obszarze ciała, tym samym wzmaga doznania sensualne, dzięki czemu pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym, ułatwiając regenerację sił i likwidację negatywnych skutków stresu, nagromadzonych pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

30/60min. | 239/359zł