Masaże

Odwiedź nasz salon masażu i poznaj przygotowaną przez nas bogatą ofertę masaży, inspirowaną tradycjami terapeutycznymi 4 stron świata. Do masaży używamy ciepłego oleju kokosowego lub masła shea, do którego na życzenie dodajemy olejki eteryczne. Zapewniamy kameralny klimat, z zachowaniem odpowiednio dobranego światła i dźwięku. Dzięki temu każdy zabieg pozostaje niezwykłym doświadczeniem.

Zarezerwuj masaż!

Masaż w postaci vouchera jest niezwykle cennym prezentem, który można zaoferować na każdą okazję. Szczególnie popularny jest masaż relaksacyjny, który jest do kupienia również w wersji dla dwojga. Ponadto wśród par zainteresowaniem cieszy się masaż gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami, nauka masażu, a także rytuały i ceremonie.

Kup voucher na masaż!

Masaże

masaż stóp

Masaż stóp to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na stopy. Masaż ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, a także odżywienie i regenerację komórek.

30 min. | 149 zł

Masaż głowy jest holistyczną techniką łączącą elementy tradycyjnego masażu z elementami ajurwedy. To terapia pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Są to obszary najbardziej podatne na stres i napięcia, stąd głównym celem masażu jest rozluźnienie tych obszarów.

30 min. | 149 zł

masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową w celu wymodelowania sylwetki. Ma działanie ujędrniająco–wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne. Dzięki temu następuje szybsze usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Zabieg szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową.

45 min. | 199 zł

masaż dla kobiet w ciąży

Wykonywany od 13 do 36 tygodnia ciąży, pomaga przyszłym mamom podtrzymać dobrą formę zapewniąjąc pełne odprężenie i błogi relaks. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej jedynie przy użyciu naturalnych olejków. Wykonywany delikatnymi i powolnymi ruchami, przynosi ulgę dla kręgosłupa, ramion i nóg.

60/90 min. | 219 zł/289 zł

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, jednocześnie wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność.

30/60/90/120 min. | 149 zł/199 zł 229 zł/299 zł/389 zł

masaż klasyczny

Masaż klasyczny polega na mechanicznym ucisku tkanek, wywierając pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Podczas masażu ruchy są szybkie, zdecydowane, mocniejsze i bardziej techniczne niż w przypadku masażu relaksacyjnego.

60/90 min. | 239 zł/299 zł

Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, rozciągnięcia mięśni, zmniejszenia bolesności i poprawy samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia fizycznego, co przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

30/60/90 min.  | 159 zł/249 zł/309 zł

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego, ale wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego i jednocześnie usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Wskutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych i minimalizacji skutków powstałych kontuzji.

60/90 min. | 249 zł/309 zł

Masaż deep tissue to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej mobilności i płynności ruchu.

60/90 min. |  249 zł/309 zł

masaż gorącymi kamieniami

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją energię, przywracając ciału prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała. Masaż kamieniami likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi oraz działa relaksująco i detoksykująco.

60/90 min. | 249 zł/309 zł

masaż gorącą świecą

Podczas masażu gorącą świecą, skóra całego ciała staje się elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem świecy. Do masażu używamy wyłącznie autorskich świec na bazie wosku sojowego. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej i pozbawionej witalności skóry. Zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w całym ciele.

60/90 min. | 249 zł/309 zł

Lomi-Lomi Nui wyróżnia się od innych masaży relaksacyjną, rytmiczną i złożoną techniką wykonywania. Terapeuta używa przede wszystkim przedramion i dużej ilości olejku, a masowane jednocześnie różne części ciała potęgują wrażenie spójności i harmonii. Z pozoru lekki i opływowy, a jednocześnie złożony technicznie, przywracający giętkość stawom i drożność układu limfatycznego. Osoba poddająca się masażowi jest otulona samą chustą, co pozwala na pełne poddanie się zabiegowi.

60/90 min. | 249 zł/309 zł

masaż stóp

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu pobudzającego krążenie krwi i limfy. Stosowanie technik przepychająco–tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie, co pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwidować obrzęki i ujędrniać skórę. Masaż drenujący jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, a jednocześnie działa oczyszczająco na organizm.

60/90 min. | 249 zł/309 zł

Masaż balijski to bardzo intensywny i głęboki, holistyczny rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciała i duszy. Jest to połączenie akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Podczas sesji wykorzystuje się takie techniki jak rozcieranie, ugniatanie, rozciąganie, opukiwanie i gładzenie. Masaż jest wykonywany na bazie pachnących olejków przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki.

75 min. | 249 zł

masaż gorącą czekoladą

Wykonywany jest na bazie oleju oraz naturalnej czekolady, obfitującej w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz polifenole. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki oraz przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonale nawilża i odżywia skórę, podczas gdy aromat wypełniający gabinet podnosi poziom endorfin.

60 min. | 249 zł

Jest to masaż relaksacyjny wykonywany jednocześnie przez dwóch terapeutów, który polega na powolnych ruchach o działaniu antystresowym i uspokajającym. Ponieważ jest to działanie na podwójnym obszarze ciała, tym samym podwójnie wzmaga doznania sensualne, dzięki czemu pozwala pozbyć się napięcia z całego ciała. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym, gdyż ułatwia regenerację sił i likwidację negatywnych skutków stresu, nagromadzonych pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia lub wyczerpania. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych i depresji, jednocześnie wzmacniając chęć do życia i podnosząc witalność.

30/60/90 min. | 269 zł/389 zł/569 zł