Promocje

Promocje i Nowości Świąteczne

 

___________________________________________

Promocje - masaż gorącą świecąMasaż relaksacyjny 

Masaż relaksacyjny to delikatny, łagodny masaż niwelujący napięcie w całym ciele, szczególnie polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym. Wykonuje się go powolnymi ruchami antystresowymi i uspokajającymi. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów neurotycznych, depresji, wzmacnia wolę życia i zwiększa witalność. Na zimę polecamy aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała, do wyboru z olejkiem kokosowym, różanym, mango lub piżmo.

60min. | 170zł  150zł 

on-line booking

>>Kup BON online<<

wersja Dla Dwojga

60min. | 320  300zł 

on-line booking

>>Kup BON online<<

___________________________________________

Promocje

“4 Pory Roku – ZIMA”  

4 pory roku

+  Masaż gorącymi kamieniami pleców. Masaż kamieniami: likwiduje napięcia, bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco.

 + Masaż twarzy, szyi, dekoltu z maseczką. Zabieg składa się się z demakijażu, głęboko relaksującego masażu twarzy, szyi, dekoltu oraz nałożenia  maseczki zależnie od kondycji skóry. W jego efekcie skóra staje się napięta, nawilżona, odżywiona.

80 min. | 199zł 

rezerwacja on-line

>>Kup BON online<<

 

___________________________________________

 

Promocje

“Kompletny relaks” – masaż masłem shea czekolada & pomarańcza

pakiety masaze

+  Masaż relaksacyjny całego ciała masłem shea. Masaż relaksacyjny to delikatny, łagodny masaż niwelujący napięcie w całym ciele, szczególnie polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym. Masło nadaje skórze jedwabistą gładkość i pozostawia piękny zapach czekolady z pomarańczą.

 +  Masaż twarzy, szyi, dekoltu masłem shea podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

90 min. | 220zł 

rezerwacja on-line

>>Kup BON online<<

___________________________________________

Promocje

Promocje  Rytuał zimowy: “Czekolada z pomarańczą

Rytuał czekoladowypeeling  +  masaż

Nasz zimowy HIT! Pierwszy etap zabiegu to aromatyczny, rozgrzewający peeling cukrowy na bazie kakao i olejku pomarańczowego. Po spłukaniu peelingu – masaż gorącą czekoladą. Uczta dla ciała i ducha w zimowej odsłonie! Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Do zabiegu podajemy gorącą herbatę “Grzane wino” lub lampkę wina.

100 min. | 260zł

rezerwacja on-line

>>Kup BON online<<

Wersja dla Dwojga:

110min. | 460zł

rezerwacja on-line
___________________________________________

“Zimowy blask”  – zabieg na twarz & ciało

Zimowy blask

+  masaż relaksacyjny całego ciała – delikatny, łagodny masaż niwelujący napięcie w całym ciele, szczególnie polecany po długim wysiłku fizycznym i psychicznym.

+  zabieg na twarz Microzone Dermalogica w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym  – szybko i skutecznie niweluje konkretne problemy skóry. Oferujemy 3 wersje zabiegowe: ActiveClearing – oczyszczanie, Multivitamin – zabieg bankietowy i Ultracalming – zabieg łagodzący.


120 min.
| 299zł 

rezerwacja on-line

>>Kup bon on-line<<

____________________________

Ceremonia „Cytrusowe orzeźwienie” de luxe

peeling  +  masaż gorącymi kamieniami + masaż twarzy, szyi, dekoltu + maska z masła shea na dłonie i stopy

Promocje - Ceremonia „Cytrusowe orzeźwienie”  , masaze i peeling

Idealna propozycja na prezent! 140min. pełnego relaksu i regeneracji.
Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, następnie masaż gorącymi kamieniami całego ciała pachnącym olejkiem. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea. Zakończenie podaniem na życzenie herbaty cytrusowej lub lampki wina.

400zł. | 140min.

Wersja de luxe – z masażem gorącymi kamieniami.

rezerwacja on-line

>>kup bon on-line<<

Wersja dla Dwojga:

140min. | 740zł

rezerwacja on-line

______________________________________________

Ceremonia „Złoty dotyk” de luxe

peeling  +  masaż  gorącymi kamieniami + masaż twarzy, szyi, dekoltu + maska z masła shea na dłonie i stopy

Ekskluzywny rytuał dla osób ceniących luksus i piękno oraz młody wygląd. Podczas peelingu kuszące i mieniące się, złote drobinki delikatnie złuszczają ciało. Bogaty w wyciąg z magnolii, złota, oleju jojoba oraz pestek z winogron. Masaż gorącymi kamieniami rozgrzeje i wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia.

Etapy zabiegu: cukrowy, złoty peeling całego ciała o zapachu magnolii z owinięciem, masaż gorącymi kamieniami i olejkiem z magnolii ze złotą poświatą, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu magnolii.

400zł. | 140min.

Wersja de luxe – z masażem gorącymi kamieniami.

rezerwacja on-line

Wersja dla Dwojga:

140min. | 740zł

rezerwacja on-line

>>Kup bon on-line<<

___________________________________________________

Oferta świąteczna: udzielamy 10% rabatu do zakupu od 5 zaproszeń!

___________________________________________________

Domowa pielęgnacja włosów

Promocja szampon Bio2YouSzampon + odżywka Bio2You – teraz duet 59zł  78zł

Polecamy szampony i maski w 2 liniach pielęgnacyjnych:

Kwas hialuronowy – linia przywracająca nawilżenie, blask i elastyczność z kolagenem morskim i kwasem hialuronowym dla włosów farbowanych, pozbawionych blasku.

Linia z ekstraktem z czerwonej cebuli dla włosów zniszczonychSkuteczny ekstrakt z czerwonej cebuli stymuluje wzrost włosów, poprawia krążenie krwi, a dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, redukuje stany zapalne skóry.

 

___________________________________________________

 

Promocje Regeneracyjne trio MicroZone by Dermalogica

150zł | 40 min.

MicroZone® Dermalogica w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym szybko i skutecznie niwelują konkretne problemy skóry.

Zapraszamy na trzy wersje zabiegowe

 • ActiveClearing – zabieg zakończony potrójnie działającą maską, która łączy w sobie maskę i peeling, aby aktywnie oczyścić, rozjaśnić i ukoić skórę.

 • Multivitamin – zabieg bankietowy, bomba witaminowa dla naszej skóry, ukierunkowany na zlikwidowaniu drobnych linii oraz zmarszczek.

 • Ultracalming- wielofunkcyjna linia kosmetyków na bazie koloidalnej mączki owsianej. Zabieg przeznaczony do skóry wrażliwej, podrażnionej i przesuszonej.

on-line booking

 

_________________________________________

Promocje – Program Lojalnościowy

Program lojalnościowy Relax in Spa to forma wynagrodzenia stałych klientów za częste korzystanie z usług. Aby przystąpić do programu: podaj nam swój e-mail i dzień/miesiąc urodzenia.

______________________________________________

Korzyści

500pkt. na  START!

500pkt. na Twoje Urodziny

1pkt. za każde 1zł wydane na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie lub zakup kosmetykówPromocje

150pkt. za opublikowany komentarz po wizycie w versum.pl

2500pkt. za polecenie Klienta

500pkt.* za polubienie naszego fun-page i

500pkt.* za umieszczenie opinii o nas na Facebook 

* każdorazowo prosimy i informowanie nas o komentarzach, wtedy uaktualnimy stan punktów

______________________________________________

Ile mam punktów?

Program lojalnościowy

Możesz sprawdzić ilość punktów na swoim KONCIE KLIENTA lub w salonie

______________________________________________

Wymiana punktów

Punkty na zniżki lub na ZAPROSZENIE “Touch of Beauty” możesz wymienić w salonie przy płatności za kolejną usługę.

1000 pkt. – bon o wartości 20zł na dowolny zabieg kosmetyczny, fryzjerski lub zakup kosmetyków.

Wymień punkty na  ZAPROSZENIE “Touch of Beauty”  i skomponuj unikalny prezent dla bliskiej osoby (istnieje możliwość dopłaty do wybranego zabiegu).

______________________________________________

I. OGÓLNE ZASADY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

 1. Organizatorem programu lojalnościowego jest podmiot wskazany w punkcie 1 załącznika 1 do Regulaminu.

 2. Program lojalnościowy/Program – działanie mające na celu nagradzanie Uczestników którzy w szczególności dokonują zakupu towarów lub usług u Organizatora, a także promują Organizatora w sposób określony w Regulaminie. Program organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i trwa w okresie wskazanym w punktach 2 i 3 załącznika 1 do Regulaminu.

 3. Regulamin – niniejszy dokument określający zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Programie Lojalnościowym prowadzonym przez Organizatora.

 4. Uczestnik – każda osoba fizyczna, posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych lub inny podmiot posiadający zdolność do czynności prawnych, który przystąpił do Programu na zasadach opisanych w Regulaminie.

 5. Konto Uczestnika – indywidualne konto w zakresie Programu dostępne pod adresem wskazanym w punkcie 4 załącznika 1 do Regulaminu., na którym rejestrowane są wszystkie aktywności, powodujące naliczanie lub odliczanie punktów, gromadzonych przez Uczestnika w ramach Programu.

 6. Stan konta – ilość zgromadzonych przez Uczestnika punktów.

 7. Nagroda – usługa, towar lub inne świadczenie, które Organizator umieścił w katalogu nagród w załączniku numer 3 do Regulaminu, na które można wymieniać zgromadzone w Programie punkty.

II. UCZESTNICTWO

 1. Przystąpienie do Programu następuje poprzez zgłoszenie Organizatorowi chęci uczestnictwa w programie, akceptację Regulaminu oraz aktywowanie Konta Uczestnika przez Organizatora. Zgłoszenie chęci uczestnictwa w programie może mieć formę pisemną lub elektroniczną.

 2. W przypadku zgłoszenia chęci udziału w Programie w formie elektronicznej Uczestnik Programu otrzyma na podany przez niego w trakcie zgłoszenia adres e-mail lub numer telefonu potwierdzenie przystąpienia do Programu lojalnościowego.

 3. Organizator ma prawo nadać swojemu klientowi status Uczestnika Programu. W takim przypadku Organizator ma obowiązek zapewnić Uczestnikowi możliwość zapoznania się z Regulaminem Programu.

 4. Uczestnik ma prawo w dowolnej chwili zrezygnować z udziału w Programie, składając stosowane oświadczenie w siedzibie Organizatora lub za pośrednictwem Konta Użytkownika. Rezygnacja następuje ze skutkiem natychmiastowym.

 5. Uczestnik Programu może brać udział w Programie tylko osobiście, a jego uczestnictwo nie podlega przeniesieniu na inne osoby.

 6. Każdy Uczestnik może mieć tylko jedno konto w Programie lojalnościowym prowadzonym przez Organizatora.

 7. Uczestnik programu może sprawdzić swój Stan Konta w siedzibie Organizatora lub na swoim Koncie Uczestnika.

III. ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW

 1. Po zakończeniu procesu realizacji zapłaty przez Uczestnika Programu za towary lub usługi Organizatora, a także po skutecznym dokonaniu promocji Organizatora przez Uczestnika lub w innych przypadkach określonych Regulaminem, następuje uznanie Konta Uczestnika punktami. Lista premiowanych aktywności wraz z liczbą punktów za nie przysługujących znajduje się w Załączniku nr 2 do Regulaminu.

 2. Punkty gromadzone za premiowane aktywności ewidencjonowane są na Koncie Uczestnika.

 3. Uczestnik może sprawdzać historię zmian Stanu Konta na swoim Koncie Uczestnika.

 4. Punkty programu mogą być naliczane tylko jeden raz za każdą aktywność.

 5. W ramach konkursów oraz działań promocyjnych Uczestnikom mogą być przyznane dodatkowe punkty lub nagrody dodatkowe, na zasadach określonych odrębnie dla prowadzonych okresowo akcji.

 6. Organizator ma prawo skorygować Stan Konta Uczestnika, jeśli punkty zostały przyznane nieprawidłowo.

 7. Punkty gromadzone na Koncie Uczestnika nie podlegają zamianie na pieniądze, nie mogą być przedmiotem sprzedaży, ani przekazania osobie trzeciej.

IV. ZASADY WYMIANY PUNKTÓW NA NAGRODY

 1. Zebrane w Programie punkty Uczestnik może wymieniać na nagrody.

 2. Lista nagród wraz z ilością punktów niezbędnych do ich odebrania stanowi załącznik numer 3 do regulaminu.

 3. Nagrody należy odbierać w siedzibie Organizatora.

 4. Uczestnik powinien zgłosić Organizatorowi chęć odbioru nagrody, minimum 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Brak zgłoszenia we wskazanym terminie może skutkować niedostępnością danej nagrody w siedzibie Organizatora.

 5. Zgłoszenia chęci odbioru nagrody można dokonać za pośrednictwem Konta Uczestnika, telefonicznie lub drogą elektroniczną.

 6. Odebranie nagrody skutkuje zmniejszeniem Stanu Konta Uczestnika o ilość punktów niezbędnych do odebrania wybranej nagrody.

 7. Organizator ma prawo poprosić Uczestnika o pisemne potwierdzenie odbioru nagrody w chwili jej wydania.

V. POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Administratorem danych osobowych uczestników Programu jest Organizator.

 2. Organizator będzie przetwarzał następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, adres.

 3. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane dla celów realizacji i uczestnictwa w Programie. W tym między innymi Uczestnikowi będą przesyłane informacje o zmianie Stanu Konta, możliwości zdobycia dodatkowych punktów.

 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udziału w Programie.

 5. Każdy uczestnik ma możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w programie, dane osobowe uczestnika są usuwane.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości w naliczaniu punktów, Uczestnik ma prawo do złożenia reklamacji drogą mailową na adres wskazny w punkcie 1 załącznika 1 do Regulaminu. Reklamacja powinna być rozpatrzona w terminie 14 dni.

 2. Organizator ma prawo do zakończenia Programu w dowolnym momencie, poprzez przesłanie informacji w zakresie Konta Uczestnika oraz umieszczenie ogłoszenie ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Termin zakończenia Programu, zostanie podany, z wyprzedzeniem nie krótszym niż 14 dni. Po zakończeniu Programu wymiana Punktów nie będzie możliwa.

 3. Regulamin może być zmieniony w dowolnym momencie, poprzez umieszczenie na stronie internetowej Organizatora nowej wersji regulaminu oraz indywidualne powiadomienie każdego Uczestnika drogą elektroniczną pod wskazanym w Koncie Uczestnika adresem email. Jeśli Uczestnik w ciągu 14 dni od ogłoszenia zmian nie zgłosi braku akceptacji przyjmuje się, że Uczestnik zmiany zaakceptował. Uczestnicy nie akceptujący zmian w Regulaminie nie będą mogli dalej korzystać z Programu jednak zgromadzone punkty będą mogli wykorzystać na dotychczasowych warunkach.

 4. Dla wszystkich praw i obowiązków, jakie wynikną Programu Lojalnościowego, właściwe jest prawo polskie.

 5. Załączniki stanowią integralną część Regulaminu.

Relax in Spa – wymień punkty na nagrody, Program lojalnościowy w Spa

Close Menu
×

Koszyk