RYTUAŁY

Rytuały

Rytuały i ceremonie pielęgnacyjno-odżywcze przywracają harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Oparte na unikalnych recepturach i eco-składnikach pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów.
Rytuały łączą w sobie doskonałą pielęgnację peelingiem, masłem shea oraz bogatymi w składniki kremami, jogurtami, musami.
Rytuały na ciało to doskonały pomysł na prezent. Wszystkie rytuały wykonujemy z zachowaniem klimatycznej oprawy świetlno-dźwiękowej, aby każdy zabieg pozostał niezwykłym doznaniem.

Rytuały

Rytuały i ceremonie pielęgnacyjno-odżywcze przywracają harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Oparte na unikalnych recepturach i eco-składnikach pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów.
Rytuały łączą w sobie doskonałą pielęgnację peelingiem, masłem shea oraz bogatymi w składniki kremami, jogurtami, musami.
Rytuały na ciało to doskonały pomysł na prezent. Wszystkie rytuały wykonujemy z zachowaniem klimatycznej oprawy świetlno-dźwiękowej, aby każdy zabieg pozostał niezwykłym doznaniem.

rytuał cytrusowy

Masaż peelingujący
Rytuał złuszczający z elementami energicznego masażu, usuwający martwe komórki naskórka, ujędrniający i wygładzający skórę. Rewitalizuje i rozświetla skórę, przygotowując ją do dalszych zabiegów. W zabiegu wykorzystujemy produkty złuszczające skórę, na bazie cukru trzcinowego. Po wykonaniu dynamicznego masażu na peelingu, owijamy się w folię na kilka minut, następnie spłukujemy peeling pod prysznicem.
Zalecamy wykonanie zabiegu 2-4 razy w miesiącu. Prosimy o wybór rodzaju peelingu przy rezerwacji – autorskie peelingi wykonujemy na Państwa życzenie.

 179 zł. | 50 min.

rytuał cytrusowy

Rytuał cytrusowy: Grejpfrut
peeling  +  masaż ciała
Intensywny, soczysty zapach grejpfruta to propozycja na wiosnę. Cytrusowy peeling cukrowy na bazie olejku z greipfruta skutecznie złuszcza martwy naskórek, ujędrnia, a relaksacyjny masaż głęboko nas ukoi. Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszy zaczyna się peelingiem całego ciała z użyciem cukrowego peelingu regenerującego ręcznie przez nas przygotowanego przed zabiegiem, na bazie olejku z greipfruta. Etap drugi to relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejkiem o zapachu grejpfruta.

299zł. | 100 min.   /  dla Par:  539 zł.

rytuał sezonowy jaśmin

Rytuał sezonowy: malina

Rytuał na ciało w zimowej odsłonie: intensywny, soczysty aromat malin… . Etap pierwszy zabiegu to ręcznie przygotowywany tuż przed zabiegiem, peeling cukrowy na bazie aromatycznego olejku o zapachu malin, który delikatnie usunie szorstki naskórek. Olejek malinowy poprawia elastyczność i sprężystość skóry, wspomagając naturalną odnowę komórkową. Drugi etap rytuału to głęboko relaksacyjny, rozluźniający masaż całego ciała ciepłym olejkiem malinowym. Polecamy w wersji dla Dwojga, z lampką wina.

299zł. | 100min./dla Par 539zł.

Rytuał “Cedr & białe piżmo” to doskonała propozycja dla mężczyzn, rozgrzewający, napinający skórę zabieg o wielokierunkowym działaniu. Białe piżmo posiada znane od wieków właściwości relaksujące, aromatyczne, dodaje energii ciału i duszy. Natomiast cedr ma działanie antydepresyjne, antyseptyczne, tonizujące, łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych. Ma balsamiczny zapach drewna i żywicy.  Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszy rozpoczyna się aromatycznym, energizującym cedrowo-piżmowym – cukrowym peelingiem całego ciała na bazie naturalnych olejów, przygotowanym ręcznie przez nas tuż przed zabiegiem. Drugi to mocniejszy masaż klasyczny całego ciała ciepłym olejem “Cedr & białe piżmo”.

299zł.| 100min./dla Par 539zł.

peeling czekoladowy +  masaż  relaksacyjny gorącą czekoladą + masaż masłem shea

Efektem ceremonii, inspirowanej Afryką, jest gwałtowny wzrost energii i dobrego samopoczucia. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają następujące składniki: gorzka czekolada. Autorski peeling cukrowy, na bazie kakao, gorąca, gorzka czekolada oraz czekoladowe masło shea zapewnią maksimum doznań sensualnych podczas zabiegu.
Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, spłukanie peelingu, następnie masaż relaksacyjny całego ciała gorącą czekoladą, spłukanie czekolady. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea. Zakończenie podaniem na życzenie herbaty cytrusowej lub lampką wina.
399zł. | 160min.
Wersja de luxe – W opcji z masażem kamieniami, 400zł.

419zł. | 160min.

peeling  +  masaż  relaksacyjny + masaż masłem shea

Efektem ceremonii jest gwałtowny wzrost energii i odmłodzona skóra. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają wyciąg z kwiatów magnolii. Autorski peeling cukrowy, aromatyczny olejek z magnolii oraz masło shea zapewnią maksimum doznań sensualnych podczas zabiegu.
Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, następnie masaż relaksacyjny całego ciała pachnącym olejkiem. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea. Zakończenie podaniem na życzenie herbaty owocowej lub lampką wina.
399zł. | 160min.

419zł. | 160min.

rytuał mango

Ceremonia „Hawajski ogród”
peeling  +  masaż  z elementami Lomi-Lomi + masaż masłem shea

Ekskluzywny rytuał dla osób ceniących luksus i piękno oraz młody wygląd. Podczas delikatnego peelingu o zapachu słodkiego mango, drobinki złuszczają ciało. Unikalny masaż Lomi-Lomi wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia.
Etapy zabiegu: cukrowy peeling całego ciała o zapachu mango z owinięciem, masaż Lomi-Lomi całego ciała olejkiem z mango, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea.Zakonczenie podaniem owocowej herbaty lub lampki wina.

419 zł. | 160min.

masaż gorącymi kamieniami

Ceremonia „Dotyk Azji”
peeling  +  masaż  gorącymi kamieniami + masaż masłem shea.
Rytuał zaprasza w zmysłową podróż po Azjii. Olejek z zielonej herbaty ma wyjątkowy, uspokajajacy zapach liści drzewa herbacianego, a jego zastosowanie powoduje nawilżenie, wygładzenie i złagodzenie stanów zapalnych skóry.
Etapy zabiegu: cukrowy peeling z owinięciem, o zapachu zielonej herbaty, głęboko odprężąjący masaż gorącymi kamieniami olejkiem, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu zielonej herbaty. Na życzenie podajemy zieloną herbatę lub lampkę wina!

160min. | 419zł

Ceremonia „Cytrusowe orzeźwienie” zawiera: peeling cytrusowy +  masaż  olejkiem grejpfrutowym + masaż masłem shea o zapachu pomarańczy z chilli.
Rytuał zaprasza w egzotyczną podróż na południe Europy. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, energizujące, wygładzające oraz odświeżające koloryt skóry. Doskonale nawilża i odżywia skórę, głęboko relaksuje i odpręża.
Etapy zabiegu: cukrowy peeling z dodatkiem olejku z grejpfruta z owinięciem, głęboko relaksujący masaż gorącym olejkiem grejpfrutowym, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu pomarańczy z chilli. Na życzenie podajemy lampkę wina!

160min. | 419zł