Dla Dwojga

Masaże, rytuały i ceremonie dla Dwojga to doskonały sposób na budowanie wzajemnej bliskiej relacji. Aby ją wzmocnić, oferujemy romantyczną oprawę wykonywanych zabiegów w postaci relaksującej, kojącej muzyki i kameralnej atmosfery tworzonej przez blask świec. Dodatkowo przed zabiegiem proponujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

Masaż wykonujemy na życzenie w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych  łóżkach. Podczas masażu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Każdy masaż jest wykonywany przy użyciu ciepłego, naturalnego oleju kokosowego lub na życzenie innego olejku. Zabiegi dla Dwojga to doskonały prezent dla Par, Przyjaciółek, mamy i córki.

Dla Dwojga

Masaże, rytuały i ceremonie dla Dwojga to doskonały sposób na budowanie wzajemnej bliskiej relacji. Aby ją wzmocnić, oferujemy romantyczną oprawę wykonywanych zabiegów w postaci relaksującej, kojącej muzyki i kameralnej atmosfery tworzonej przez blask świec. Dodatkowo przed zabiegiem proponujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

Masaż wykonujemy na życzenie w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych  łóżkach. Podczas masażu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Każdy masaż jest wykonywany przy użyciu ciepłego, naturalnego oleju kokosowego lub na życzenie innego olejku. Zabiegi dla Dwojga to doskonały prezent dla Par, Przyjaciółek, mamy i córki.

Masaż relaksacyjny dla Par wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

Uwaga: masaż relaksacyjny dla Par, 30min. – rezerwacje tylko pon-pt, w weekend po potwierdzeniu telefonicznym ze strony salonu.

30/60/90/120 min. | 259 zł/379 zł/499 zł/659 zł

Dla Dwojga

Masaż klasyczny polega na mechanicznym ucisku tkanek, wywierając pośredni i zpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Podczas masażu ruchy są szybkie, zdecydowane, mocniejsze i bardziej „techniczne”niż w przypadku masażu relaksacyjnego. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

60/90 min. | 399 zł/549 zł

masaż gorącą świecą warszawaEventy warsztaty

Masaż gorącą świecą idealnie rozgrzewa w zimne dni, doskonały na prezent w postaci vouchera. Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i otulona  przyjemnym aromatem. Do masażu używamy autorskich świec na bazie wosku sojowego (zapachy: trawa cytrynowa, lawenda, melon).  Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry. Zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie  poprzez  likwidację napięcia w ciele. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

60/90 min. | 399 zł/559 zł

masaż gorącą czekoladą

Wykonywany jest na bazie oleju oraz naturalnej czekolady, obfitującej w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, ponadto zmniejsza obrzęki oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonale nawilża i odżywia skórę, a aromat wypełniający gabinet podnosi poziom endorfin czyli hormonów szczęścia. Masaż relaksuje umysł oraz ciało. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

60 min. | 449 zł

Dla Dwojga - masaż gorącymi kamieniamimasaż gorącymi kamieniami

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała. Masaż kamieniami: likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

60/90 min. | 399 zł/559 zł

Dla Dwojga

Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, rozciągnięcia mięśni, zmniejszenia bolesności i poprawy samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia. Przed zabiegiem oferujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu.

60/90 min. | 419 zł/579 zł

Dla Dwojga

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego, ale wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Wskutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

60/90 min. | 419 zł/579 zł

masaż deep tissueDla Dwojga

Masaż  “Deep Tissue” to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu.

60/90 min. | 419 zł/579 zł

masaż deep tissueDla Dwojga

Lomi Lomi Nui wyróżnia się od innych masaży relaksacyjną, rytmiczną i złożoną techniką wykonywania. Terapeuta używa przede wszystkim przedramion, dużej ilości olejku, a masowane jednocześnie są różne części ciała, co potęguje wrażenie spójności i harmonii. Z pozoru lekki, opływowy, jakby morska bryza delikatnie muskała ciało, jednocześnie złożony technicznie, przywracający giętkość stawom i drożność układu limfatycznego. Osoba poddająca się masażowi jest otulona tylko chustą, co pozwala na pełne poddanie się zabiegowi. Efektem jest niezwykłe odprężenie, ukojenie nerwów i pozbycie się stresu i zmartwień.

60/90 min. | 399 zł/559 zł

Lomi Lomi masaż

Rytuał “Cedr & białe piżmo” (peeling  +  masaż klasyczny) to doskonała propozycja dla mężczyzn, rozgrzewający, napinający skórę zabieg o wielokierunkowym działaniu. Białe piżmo posiada znane od wieków właściwości relaksujące, aromatyczne, dodaje energii ciału i duszy. Natomiast cedr ma działanie antydepresyjne, antyseptyczne, tonizujące, łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych. Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszy rozpoczyna się aromatycznym, energizującym cedrowo-piżmowym – cukrowym peelingiem całego ciała na bazie naturalnych olejów, przygotowanym ręcznie przez nas tuż przed zabiegiem. Drugi to mocniejszy masaż klasyczny całego ciała ciepłym olejem cedrowym.

100 min. | 539 zł

rytuał cytrusowy

Rytuał sezonowy grejpfrut (peeling  +  masaż) – intensywnie orzeźwiający zapach greipfruta to kwintesencja gorącego lata. Cytrusowy peeling cukrowy na bazie grejpfruta skutecznie złuszcza martwy naskórek i ujędrnia skórę, a relaksacyjny masaż całego ciała głęboko nas ukoi. Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszy zaczyna się peelingiem całego ciała z użyciem cukrowego peelingu regenerującego ręcznie przez nas przygotowanego przed zabiegiem, na bazie olejku z grejpfruta. Etap drugi to masaż relaksacyjny całego ciała gorącym olejem o zapachu grejpfruta.

100 min. | 539 zł

Rytuał na ciało w zimowej odsłonie: intensywny, soczysty aromat malin… . Etap pierwszy zabiegu to ręcznie przygotowywany tuż przed zabiegiem, peeling cukrowy na bazie aromatycznego olejku o zapachu malin, który delikatnie usunie szorstki naskórek. Olejek malinowy poprawia elastyczność i sprężystość skóry, wspomagając naturalną odnowę komórkową. Drugi etap rytuału to głęboko relaksacyjny, rozluźniający masaż całego ciała ciepłym olejkiem malinowym. Polecamy w wersji dla Dwojga, z lampką wina.

100 min. | 539 zł

Rytuał zaprasza w zmysłową podróż po Afryce. Wykonywany jest na bazie oleju oraz naturalnej czekolady, obfitującej w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, ponadto zmniejsza obrzęki oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonale nawilża i odżywia skórę, a aromat wypełniający gabinet podnosi poziom endorfin. Etapy zabiegu: cukrowy peeling z dodatkiem kakao, z owinięciem, głęboko relaksujący masaż gorącą czekoladą, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu czekolady.

160 min. | 799 zł

Efektem ceremonii zawierającej  peeling  +  masaż  relaksacyjny + masaż masłem shea jest gwałtowny wzrost energii i odmłodzona skóra. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają wyciąg z kwiatu magnolii. Autorski peeling cukrowy, aromatyczny olejek z magnolii oraz  masło shea zapewnią maksimum doznań sensualnych podczas zabiegu. Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, następnie masaż relaksacyjny całego ciała pachnącym olejkiem. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea. Kończymy ceremonię podaniem na życzenie herbaty owocowej lub lampką wina.

160 min. | 799 zł

Rytuał zaprasza w zmysłową podróż po Azji. Olejek z zielonej herbaty ma wyjątkowy, sensualny zapach drzewa herbacianego, a jego zastosowanie powoduje nawilżenie, wygładzenie i złagodzenie stanów zapalnych skóry.Etapy zabiegu: cukrowy peeling z owinięciem, o zapachu zielonej herbaty, głęboko odprężający masaż gorącymi kamieniami olejkiem, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu zielonej herbaty. Na życzenie podajemy zieloną herbatę lub lampkę wina!

160 min. | 799 zł

rytuał mango

To ekskluzywny rytuał dla osób ceniących luksus i piękno oraz młody wygląd. Podczas delikatnego peelingu o zapachu słodkich owoców mango drobinki złuszczają ciało. Unikalny masaż Lomi-Lomi wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia. Etapy zabiegu: cukrowy peeling całego ciała o zapachu mango z owinięciem, masaż Lomi-Lomi całego ciała olejkiem z mango, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu mango.

160 min. | 799 zł

Rytuał zaprasza w egzotyczną podróż na południe Europy. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, energizujące, wygładzające oraz odświeżające koloryt skóry. Doskonale nawilża i odżywia skórę, głęboko relaksuje i odpręża. Etapy zabiegu: cukrowy peeling z dodatkiem olejku z grejpfruta z owinięciem, głęboko relaksujący masaż gorącym olejkiem grejpfrutowym, masaż twarzy, szyi, dekoltu, masaż dłoni i stóp masłem shea o zapachu pomarańczy z chilli. Na życzenie podajemy lampkę wina!

160 min. | 799 zł

Pakiet Rubin

 • aromatyczny peeling ciała,
 • masaż  relaksacyjny,
 • zabieg na twarz dobrany do typu skóry.

2,5h | 1000 zł.

Pakiet Szafir

 • aromatyczny peeling ciała z owinięciem 60min,
 • masaż premium: gorącą świecą/masłem shea/gorącymi kamieniami 90min.
 • zabieg na twarz dobrany do typu skóry 60min.

3,5h | 1400 zł.

Pakiet diament

 • aromatyczny peeling ciała,
 • masaż gorącą czekoladą lub inny masaż premium,
 •  zabieg na twarz dobrany do typu cery,
 • nowa fryzura – metamorfoza – koloryzacja ze strzyżeniem i modelowaniem,
 • catering do wyboru (lunch + napoje),

5,5h | 2000 zł.

Nauka masażu dla Par

Kurs masażu relaksacyjnego dla Par to okazja do spędzenia wspólnie romantycznych chwil oraz nabycia umiejętności w zakresie wykonywania masażu relaksacyjnego. Podczas kursu terapeutka w części teoretycznej wyjaśnia zasady masażu relaksacyjnego (przygotowanie, techniki i efekty). W czasie części praktycznej pokazuje na każdej z osób ruchy w masażu relaksacyjnym. Następnie Państwo ćwiczycie masaż na sobie, zaś po zakończeniu otrzymujecie materiały z zasadami masażu relaksacyjnego oraz ręcznie przez nas robioną świecę do masażu. Aby uprzyjemnić wspólnie spędzony czas – podajemy deskę serów, owoce oraz wino!

180min. | 499zł