Zespół

Nasz zespół starannie dobranych terapeutów i pasjonatów swojej pracy codziennie stara się zasłużyć na miano “beauty experts”.  Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu kosmetologii estetycznej, fryzjerstwa, masażu i fizjoterapii, dla których praca jest pasją, a każde miłe słowo ze strony klientów szczególnym docenieniem codziennej opieki nad nimi.

____________________________________________________

sesja-0020

Kasia | terapeuta Spa, manager salonu

Od ponad 7 lat, niestrudzenie dba o dobre samopoczucie naszych klientów, atrakcyjną ofertę i doskonałą obsługę. Jest na bieżąco z tendencjami na rynku wellness i stara je  się wdrażać o krok od konkurencji. W zakresie kosmetologii jest świetną specjalistką w terapiach anti-aging. Możecie jej zaufać w 100%. Każde Wasze spostrzeżenie będzie przez Kasię wnikliwie analizowane.

 

 

 

____________________________________________________

Agnieszka | stylista włosówsesja-0018

Ogromne doświadczenie i niesamowita empatia sprawiają, że stara się sprostać największym wyzwaniom w kreowaniu wizerunku klientów. Jest z nami od początku, od 9 lat. Porozmawiacie z nią naprawdę na każdy temat. Sukcesywnie śledzi najnowsze trendy nie tylko we fryzjerstwie, ale też w modzie i sztuce.

 

 

 

____________________________________________________

sesja-0017Edyta | terapeuta SPA

Pracuje z nami od ponad 5 lat, wciąż z nadzwyczajną pasją, specjalistka z zakresu kosmetologii estetycznej i modelowania sylwetki, ale też masaży. Jej celem jest 100% satysfakcja klientów. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Doceniana przez stałych klientów za kompetencje, skuteczność i empatię. Chętnie podzieli się wiedzą z zakresu zdrowego trybu życia i suplementacji diety.

 

 

 

____________________________________________________

marta2

Marta | terapeuta SPA, zastępca managera

Dyplomowana masażystka specjalizująca się w masażu leczniczym, deep tissue, relaksacyjnym i gorącymi kamieniami, specjalistka z zakresu kosmetyki twarzy. Od ponad 3 lat odpowiedzialnie, z uwagą dba o dobre samopoczucie Naszych Klientów. Jej cierpliwość, spokój, empatia skutecznie wyeliminują nagromadzony stres. Miłośniczka ekologicznego trybu życia, weganka, pasjonatka wycieczek pieszych i wspinaczek górskich, jej ulubione góry to Bieszczady.

 

 

____________________________________________________

patrycja1Patrycja | terapeuta SPA

Stale uśmiechnięta, pozytywna specjalistka od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży relaksacyjnych i klasycznych, rytuałów na ciało, zabiegów modelujących sylwetkę, oraz manicure i pedicure. Z najwyższą uwagą dba o komfort klientów. Jest z nami od ponad 3 lat i zapewniamy, że z nią nie sposób się nudzić – każdemu może polecić świetne, unikalne miejsca do spędzania czasu w Warszawie.

 

____________________________________________________

Hubert | terapeuta SPA

Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych i klasycznych oraz rytuałach. Swoje zainteresowanie mechaniką i możliwościami ciała ludzkiego umiejętnie wykorzystuje w zabiegach masażu klasycznego i relaksacyjnego. Wiedzę z zakresu Fizjoterapii zdobywa na Warszawskim AWF. Pasjonat treningu siłowego, wolontariusz w Klinice Neurologii.

 

____________________________________________________

sesja-0021Beata terapeuta SPA, właściciel salonu

Stale dba o komfort klientów w salonie, troszczy się o wizerunek i rozwój marki. Specjalizuje się w masażach: relaksacyjnym, klasycznym, tajskim masażu stóp oraz rytuałach na ciało i zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Dla klientów wykonuje autorskie świece sojowe.  Miłośniczka dalekich i bliskich podróży, ambitnej muzyki i sportu.

 

____________________________________________________

 

Zespół – Kariera

____________________________________________________

Zespół Relax in Spa poszukuje kreatywnych, ambitnych, dyspozycyjnych i dynamicznych osób, chcących dołączyć do naszego  zespołu na następujące stanowiska:

Kosmetolog-masażystka

Wymagania: min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało, masaży, mile widziana umiejętność wykonywania manicure i pedicure. Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego, wysokie standardy pracy, aktywna sprzedaż kosmetyków, miła aparycja.

Recepcjonistka

Wymagania: doświadczenie zawodowe na tym stanowisku, dobra znajomość jęz. angielskiego, znajomość branży kosmetycznej,  aktywna sprzedaż kosmetyków i pakietów zabiegowych, doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność prowadzenia fun-page salonu i prostych działań marketingowych oraz logistycznych. Empatyczna osobowość, miła aparycja i umiejętność pracy pod wpływem stresu.sesja-0001

Praktykantka: kosmetyka, masaż 

Wymagania: studentka lub osoba po kursie, chcąca nauczyć się zasad funkcjonowania salonu, standardów obsługi oraz wykonywania zabiegów. Energiczna, miła i zaangażowana.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie c.v. na adres: salon@relaxinspa.pl.

 

______________________________________________

 

powrót do strony

Close Menu
×

Koszyk