TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

ZESPÓŁ

Z E S P Ó Ł   W Y J Ą T K O W Y C H  T E R A P E U T Ó W  S P A

Zespół starannie dobranych terapeutów i pasjonatów swojej pracy codziennie stara się zasłużyć na miano “beauty experts”.  Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu kosmetologii estetycznej, fryzjerstwa, masażu i fizjoterapii, dla których praca jest pasją, a każde miłe słowo ze strony klientów szczególnym docenieniem codziennej opieki nad nimi.
____________________________________________________

sesja-0020

Kasia | terapeuta Spa, manager salonu

Od 6 lat, niestrudzenie dba o dobre samopoczucie naszych klientów, atrakcyjną ofertę i doskonałą obsługę. Jest na bieżąco z tendencjami na rynku wellness i stara je  się wdrażać o krok od konkurencji. W zakresie kosmetologii jest świetną specjalistką w terapiach anti-aging. Możecie jej zaufać w 100%. Każde Wasze spostrzeżenie będzie przez Kasię wnikliwie analizowane.

 

 

 

____________________________________________________

Agnieszka | stylista włosówsesja-0018

Ogromne doświadczenie i niesamowita empatia sprawiają, że stara się sprostać największym wyzwaniom w kreowaniu wizerunku klientów. Jest z nami od początku, od 8 lat. Porozmawiacie z nią naprawdę na każdy temat. Sukcesywanie śledzi najnowsze trendy nie tylko we fryzjerstwie, ale też w modzie i sztuce.

 

 

 

____________________________________________________

sesja-0017Edyta | terapeuta SPA

Pracuje z nami od ponad 4 lat, wciąż z nadzwyczajną pasją, specjalistka z zakresu kosmetologii estetycznej i modelowania sylwetki, ale też masaży. Jej celem jest 100% satysfakcja klientów. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Doceniana przez stałych klientów za kompetencje, skuteczność i empatię. Chętnie podzieli się wiedzą z zakresu zdrowego trybu życia i suplementacji diety.

 

 

 

____________________________________________________

sesja-0019Aleksandra | terapeuta SPA

Doskonała masażystka, specjalizująca się u nas od ponad roku w masażu leczniczym, klasycznym, sportowym, deep tissue, pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki oraz terapiach dla Dwojga. Z sukcesem prowadzi kursy masażu dla Par. Jej empatyczna osobowość złagodzi wszelkie odczucia bólowe podczas masażu, a kompleksowe podejście do dolegliwości zapewnią odczucie ponadstandardowej obsługi. Miłośniczka zdrowego trybu życia, jogi i pozytywnego podejścia do życia.

 

 

____________________________________________________

marta2

Marta | terapeuta SPA, zastępca managera

Dyplomowana masażystka specjalizująca się w masażu leczniczym, relaksacyjnym, klasycznym i gorącymi kamieniami. Od ponad roku doskonali też kompetencje z zakresu kosmetyki twarzy. Odpowiedzialnie, z uwagą, w wielce wysublimowany sposób dba o dobre samopoczucie Naszych Klientów. Jej cierpliwość, spokój, empatia skutecznie wyeliminują nagromadzony stres. Od ponad roku dba o poprawęów. Pasjonatka wspinaczek górskich, jej ulubione góry to Beskidy.

 

 

____________________________________________________

patrycja1Patrycja | terapeuta SPA

Stale uśmiechnięta, pozytywna specjalistka od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży relaksacyjnych i klasycznych, rytuałów na ciało, zabiegów modelujących sylwetkę,  oraz manicure i pedicure. Z najwyższą uwagą dba o komfort klientów, a jest z nami od ponad 1,5 roku i zapewniamy, że z nią nie sposób się nudzić,  każdemu może polecić świetne, unikalne miejsca do spędzania czasu w Warszawie.

 

 

____________________________________________________

Dorota1Dorota | terapeuta SPA, fizjoterapeuta

Specjalizuje się w masażach leczniczych, klasycznych, sportowych i w manualnych terapiach ruchowych. Pasjoanatka swojej pracy, w wolnych chwilach jeździ na rowerze. Cieszy nas, że ta ogromnie pozytywna osoba jest z nami już od ponad 1,5 roku.

 

 

____________________________________________________

Kasia Archicińska

Kasia | terapeuta SPA

Świetnie merytorycznie przygotowana do wykonywania masaży relaksacyjnych, klasycznych, gorącymi kamieniami, sportowych, gorącą czekoladą, pielęgnacji cery oraz terapii dla Dwojga, prowadzi też kursy masażu dla Par. Jej druga profesja to logopedia. Jest z nami juz od ponad 2 lat. Niesamowicie rzetelna i technicznie sprawna, w wolnych chwilach oddająca się pasji narciarstwa i to już od 4 roku życia!

 

 

____________________________________________________

Ola WencekOla terapeuta SPA

Doskonale sprawdza się w wykonywaniu masaży klasycznych, relaksacyjnych, leczniczych, deep tissue, sportowych, bańką chińską oraz w rytuałach na ciało. Doskonali swoje umiejętności w zakresie fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.  Spokojna, skupiona na kliencie, z dużą wiedzą i empatią, współpracuje z nami od kilku miesięcy i liczymy na więcej … . Interesuje się jogą, górską wspinaczką i jazdą na rowerze, w wolnym czasie podróżuje.

 

 

 

____________________________________________________

 

sesja-0021Beata terapeuta SPA, właściciel salonu

Stale dba o komfort klientów w salonie, troszczy się o wizerunek i rozwój marki. Specjalizuje się w masażach: relaksacyjnym, klasycznym, tajskim masażu stóp oraz rytuałach na ciało i zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Dla klientów wykonuje autorskie świece sojowe.  Miłośniczka dalekich i bliskich podróży, alternatywnej muzyki, sportu, a od niedawna motocykli.

 

 

 

 

powrót do strony

Menu
×