Zaproszenia 

Promocja 15% rabatu na wszystkie vouchery na Masaże i Rytuały!

 

Zaproszenia

Zaproszenia na zabiegi do Relax in Spa to doskonały prezent na każdą okazję,  zarówno dla Pań jak i Panów.

Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i odnowiła  siły witalne – zaproś ją do Relax in Spa na wspaniałą podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała. Już ponad 2000 osób skorzystało u nas z zaproszeń, a najczęściej wybieranymi zabiegami są masaże, zabiegi dla Dwojga, zabiegi na twarz oraz rytuały.

Zasady zamawiania i odbioru 

Zaproszenie można kupić w salonie, płacąc gotówką, kartą, przelewem oraz przez E-SKLEP. Zaproszenie mogą Państwo odebrać osobiście lub może zostać wysłane pocztą tradycyjną/kurierem.

Forma zaproszeń

Zaproszenia są wydrukowane w atrakcyjnej formie, pakujemy je w kopertę oraz pudełko, wiążemy kolorową wstążką, a do środka dodajemy saszetkę pachnącej soli do kąpieli.

Oferujemy również zaproszenia elektroniczne, przygotowywane na podstawie danych podanych poniżej: imię i nazwisko osoby obdarowywanej

wybrany zabieg/i oraz kwota i forma płatności

Dane do przelewu:

Nr konta: 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889

Tytuł płatności” zaproszenie na zabiegi”

Po przesłaniu w/w danych na adres: salon@relaxinspa.pl przygotujemy dla Państwa Zaproszenie  i prześlemy e-mailem po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu . Standardowo zaproszenia ważne 3 miesiące, szczegóły korzystania z zaproszeń określa regulamin.

__________________________________________

Regulamin korzystania z zaproszeń “Touch of Beauty”

  1. Każde zaproszenie jest ważne 3 miesiące od daty zakupu i w takim czasie należy je zrealizować. Zaproszenia są imienne, ale na życzenie, po potwierdzeniu możemy zmienić osobę wykorzystującą je, na inną niż ta, której personalia są zawarte na zaproszeniu.

  2. Zaproszenia na kwotę można realizować na dowolne usługi z oferty salonu, w tym oferty promocyjne, w ramach wskazanej kwoty. Zaproszenia na konkretne zabiegi można wymieniać na inne zabiegi z oferty, o ile ich wartość jest taka sama jak wartość wykupionego zaproszenia.

  3. Jeśli wartość wybranego zabiegu przewyższa wartość wykupionego zaproszenia, dodatkową kwotę można dopłacić gotówką lub kartą po wykonanym zabiegu. Jeśli wartość wybranego zabiegu jest niższa niż wartość wykupionego zaproszenia, nie zwracamy różnicy, nie oferujemy produktów kosmetycznych, ale różnicę w kwocie można wykorzystać na kolejny zabieg.

  4. Aby zrealizować zaproszenie należy umówić się telefonicznie, za pośrednictwem poczty salon@relaxinspa.pl lub poprzez rezerwację on-line, podając nr zaproszenia. Dzień wcześniej przypominamy o umówionej wizycie za pośrednictwem SMS-a, a w przypadku zmiany planów przypominamy o konieczności odwołania wizyty.

  5. W przypadku braku odwołania wizyty w jakiejkolwiek formie w czasie krótszym niż 24h od zarezerwowanej wizyty, potrącamy 50% wartości bonu. W przypadku braku dwukrotnego odwołania wizyty – zaproszenia traci ważność. Nie dotyczy przypadków zaistnienia tzw. siły wyższej. Przed zabiegiem należy przekazać zaproszenie w recepcji.

  6. Zwrot kwot: od daty zakupu w ciągu 14 dni można odstąpić od transakcji i wówczas możemy zwrócić kwotę za niewykorzystane zaproszenie. Po tym terminie nie zwracamy kwot, ale z uwagi na epidemię Covid-19 ważność wszystkich zakupionych zaproszeń w 2020r. przedłużamy do 31.12.2020r.

Bon do Spa, Voucher do Spa, Bony podarunkowe, Day Spa na prezent, Zaproszenie na prezent
Close Menu
×

Koszyk