TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

ZAPROSZENIA

Z A P R O S Z E N I A   S P O S Ó B  N A  P R E Z E N T 

Zaproszenie do Relax in Spa to doskonały prezent na każdą okazję,  zarówno dla Pań jak i Panów.sesja-0004
Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i odnowiła  siły witalne – zaproś ja do salonu urody Relax in Spa na wspaniała podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała. Urodziny, Imieniny, Walentynki, Dzień Kobiet, czy też Święta Bożego  Narodzenia to okazje do obdarowania bliskiej osoby. Zaproszenia są wydrukowane w atrakcyjnej formie, pakujemy je w kopertę oraz pudełko, wiążemy kolorową wstążką, a do środka dodajemy saszetkę pachnącej soli do kąpieli.

____________________________________________

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi “szał prezentów”. Zaproszenie – voucher na zabiegi to idealny prezent dla bliskiej osoby lub dla Par.

Propozycje w świątecznej oprawie:

kup-terazRytuał “Grzane wino” – peeling całego ciała, masaż relaksacyjny – pełny relaks w otuleniu korzennego zapachu, wraz z lampką czerwonego wina. 100min., 260zł. 

kup-terazRytuał “Czekolada z chilli” – peeling całego ciała, sensualny, czekoladowy masaż relaksacyjny z dodatkiem chilli, wraz z lampką czerwonego wina. 100min., 260zł. 

kup-teraz“Zimowy blask” rozświetlający-pielęgnacyjny zabieg na twarz i ciało – zabieg na twarz (demakijaż, peeling kwasem ferulowym, masaż twarzy, szyi, dekoltu, maska na twarz, złoty masaż relaksacyjny całego ciała), 120min., 360zł. 

kup-teraz

Ceremonie “Złoty dotyk”, “Cytrusowe ciało”, “Czekoladowa rozkosz lub “Ogród rozkoszy” – rodzaje do wyboru. Etapy: peeling całego ciała, masaż relaksacyjny całego ciała, masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz masaż stóp i dłoni. Kompletnie relaksujący, bogaty zabieg na twarz i ciało, wykonywany z użyciem specjalnie wyselekcjonowanych, pięknie pachnących produktów. 140min., 350zł.  Do zaproszenia – naturalne mydełko Bio2You GRATIS! 

 

____________________________________________

Oferujemy zaproszenia w postaci bonów podarunkowych na konkretne zabiegi:
Polecamy RYTUAŁY i MASAŻE na prezent, a dla Par – MASAŻ DLA DWOJGA.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

Zasady zamawiania zaproszeń:
zaproszenie można kupić w salonie, płacąc gotówką, kartą, przelewem oraz przez E-SKLEP kup-terazZaproszenie można odebrać osobiście lub może zostać wysłane pocztą tradycyjną/kurierem.
Zaproszenia elektroniczne: oferujemy również zaproszenia elektroniczne, przygotowywane na podstawie danych podanych poniżej:
imię i nazwisko osoby obdarowywanej
imię i nazwisko osoby obdarowującej
wybrany zabieg/i oraz kwota i forma płatności
Po przesłaniu w/w danych na adres: salon@relaxinspa.pl przygotujemy dla Państwa Zaproszenie  i prześlemy e-mailem po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu .
Zaproszenie jest akceptowane po wydrukowaniu.
Dane do przelewu: Mezzo, ul.Sienna 86, 00-815 Warszawa
nr konta: BZ WBK 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889
tytuł: “zaproszenie na zabiegi”.
Wystawiamy faktury: prosimy o kontakt:salon@relaxinspa.pl wraz z podaniem danych do faktury.

______________________________________________

Regulamin korzystania z zaproszeń “Touch of Beauty”

  1. Każde zaproszenie jest ważne 3 miesiące od daty zakupu i w takim czasie należy je zrealizować. Zaproszenia są imienne, ale na życzenie, po potwierdzeniu możemy zmienić osobę wykorzystującą je, na inną niż ta, której personalia są zawarte na zaproszeniu.
  2. Zaproszenia na kwotę można realizować na dowolne usługi z oferty salonu, w tym oferty promocyjne, w ramach wskazanej kwoty. Zaproszenia na konkretne zabiegi można wymieniać na inne zabiegi z oferty, o ile ich wartość jest taka sama jak wartość wykupionego zaproszenia.
  3. Jeśli wartość wybranego zabiegu przewyższa wartość wykupionego zaproszenia, dodatkową kwotę można dopłacić gotówką lub kartą po wykonanym zabiegu. Jeśli wartość wybranego zabiegu jest niższa niż wartość wykupionego zaproszenia, nie zwracamy różnicy, nie oferujemy produktów kosmetycznych, ale różnicę w kwocie można wykorzystać na kolejny zabieg.
  4. Aby zrealizować zaproszenie należy umówić się telefonicznie, za pośrednictwem poczty salon@relaxinspa.pl lub poprzez rezerwację on-line, podając nr zaproszenia. Dzień wcześniej przypominamy o umówionej wizycie za pośrednictwem SMS-a, a w przypadku zmiany planów przypominamy o konieczności odwołania wizyty.
  5. W przypadku braku odwołania wizyty w jakiejkolwiek formie w czasie krótszym niż 24h od zarezerwowanej wizyty, potrącamy 50% wartości zaproszenia. W przypadku braku dwukrotnego odwołania wizyty – zaproszenia traci ważność. Nie dotyczy przyapadków zaistnienia tzw. siły wyższej. Przed zabiegiem należy przekazać zaproszenie w recepcji.

__________________________________________

 

Bon do Spa, Voucher do Spa, Bony podarunkowe, Day Spa na prezent, Zaproszenie na prezent
Menu
×