TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

ZAPROSZENIA

Z A P R O S Z E N I A   S P O S Ó B  N A  P R E Z E N T 

Zaproszenie do Relax in Spa to doskonały prezent na każdą okazję,  zarówno dla Pań jak i Panów.sesja-0004
Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i  odnowiła  siły witalne – zaproś ja do salonu urody Relax in Spa na wspaniała  podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała. Urodziny, Imieniny, Walentynki, Dzień Kobiet, czy też Święta Bożego  Narodzenia to okazje do obdarowania bliskiej osoby. Zaproszenia są wydrukowane w atrakcyjnej formie, pakujemy je w kopertę oraz pudełko, wiążemy kolorową wstążką, ado środka dodajemy saszetkę pachnącej soli do kąpieli.

____________________________________________

Oferujemy unikalne zaproszenia w postaci bonów podarunkowych „Touch of Beauty” na konkretne zabiegi:
Polecamy RYTUAŁY i MASAŻE na prezent, a dla Pary – MASAŻ DLA DWOJGA.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

Zasady zamawiania zaproszeń:
zaproszenie można kupić w salonie, płacąc gotówką, kartą, przelewem oraz przez E-KLEP kup-terazZaproszenie można odebrać osobiście lub może zostać wysłane pocztą tradycyjną/kurierem.
Zaproszenia elektroniczne: oferujemy również zaproszenia elektroniczne, przygotowywane na podstawie danych podanych poniżej:
imię i nazwisko osoby obdarowywanej
imię i nazwisko osoby obdarowującej
wybrany zabieg/i oraz kwota i forma płatności
Po przesłaniu w/w danych na adres: salon@relaxinspa.pl przygotujemy dla Państwa Zaproszenie  i prześlemy e-mailem po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu .blog-0001
Zaproszenie jest akceptowane po wydrukowaniu.
Dane do przelewu: Mezzo, ul.Sienna 86, 00-815 Warszawa
nr konta: BZ WBK 37 1090 1056 0000 0001 1366 6889
tytuł: “zaproszenie na zabiegi”.
Wystawiamy faktury: prosimy o kontakt:salon@relaxinspa.pl wraz z podaniem danych do faktury.

 

______________________________________________

Regulamin korzystania z zaproszeń “Touch of Beauty”

  1. Każde zaproszenie jest ważne 3 miesiące od daty zakupu i w takim czasie należy je zrealizować.
  2. Zaproszenia są imienne, ale na życzenie, po potwierdzeniu możemy zmienić osobę wykorzystującą je, na inną niż ta, której personalia są zawarte na zaproszeniu.
  3. Zaproszenia na kwotę można realizować na dowolne usługi z oferty salonu, w tym oferty promocyjne, w ramach wskazanej kwoty.
  4. Zaproszenia na konkretne zabiegi można wymieniać na inne zabiegi z oferty, o ile ich wartość jest taka sama jak wartość wykupionego zaproszenia.
  5. Jeśli wartość wybranego zabiegu przewyższa wartość wykupionego zaproszenia, dodatkową kwotę można dopłacić gotówką lub kartą po wykonanym zabiegu.
  6. Jeśli wartość wybranego zabiegu jest niższa niż wartość wykupionego zaproszenia, nie zwracamy różnicy, nie oferujemy produktów kosmetycznych, ale różnicę w kwocie można wykorzystać na kolejny zabieg.
  7. Aby zrealizować zaproszenie należy umówić się telefonicznie, za pośrednictwem poczty salon@relaxinspa.pl lub poprzez rezerwację on-line, podając nr zaproszenia.
  8. Dzień wcześniej przypominamy o umówionej wizycie za pośrednictwem SMS-a, a w przypadku zmiany planów przypominamy o konieczności odwołania wizyty.
  9. W przypadku braku odwołania wizyty w jakiejkolwiek formie w czasie krótszym niż 24h od zarezerwowanej wizyty, potrącamy 50% wartości zaproszenia. W przypadku braku dwukrotnego odwołania wizyty – zaproszenia traci ważność. Nie dotyczy przyapadków zaistnienia tzw. siły wyższej.
  10. Przed zabiegiem należy przekazać zaproszenie w recepcji.

__________________________________________

Rekomendowane pakiety:

„Dotyk złota”- złoty peeling całego ciała + masaż relaksacyjny 100min, 250zł

Podczas peelingu kuszące i mieniące się, złote drobinki delikatnie złuszczają ciało. Mieszanina aktywnych składników najwyższej jakości zapewnia młody i zdrowy wygląd. Masaż relaksacyjny wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia.

__________________________________________

„Czekoladowa rozkosz” – czekoladowy peeling całego ciała + masaż gorącą czekoladą, 100min. 250zł

Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona.

__________________________________________

„Japoński sekret” – masaż ujędrniający twarzy i ciała, 100min, 100min. 250zł

Odmładzający japoński masaż twarzy  oraz ciała jest zabiegiem o silnym działaniu liftingującym – podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie polepsza cerę i koloryt skóry poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, następuje szybsza przemiana materii, zwiększa się ruchomość stawów, następuje uelastycznienie mięśni. Wykorzystanie japońskiego oleju tsubaki zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

__________________________________________

 

 

Bon do Spa, Voucher do Spa, Bony podarunkowe, Day Spa na prezent, Zaproszenie na prezent
Menu
×