TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

ANTI-AGING

A N T I – A G I N G  Z A B I E G I   O D M Ł A D Z A J Ą C E   D L A   C E R Y   Z M Ę C Z O N E J   I   D O J R Z A Ł E J

Zabiegi anti-aging

1.  “Age smart” Dermalogica zabieg odmładzający

Działanie: zabieg  jest skierowany do osób po 35 roku życia. Terapia ta opiera się o system innowacyjnych produktów anti-aging, przeciwstarzeniowych, stworzonych na podstawie zaawansowanych badań dermatologicznych. Widocznie rozświetla, wygładza i odżywia twarz dając natychmiastowy efekt napięcia skóry.
Zabieg na twarz/szyję/dekolt – wersja regularna: demakijaż/peeling/masaż twarz/szyja/dekolt/maska/krem 90min. 260zł. Wersja de lux, 120min. 360zł.
rezerwacja on-line

___________________________________________

2.  “Mela” PH Formula 

Działanie: niweluje przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, działa odmładzająco, anti-aging. Zawiera: ph-dvc, kwas salicylowy, kwas fitynowy, kwas migdałowy, azeloglicynę, kwas laktobionowy. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.
Zabieg na twarz 60min. 260zł.  
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

3.  “W.I.T.A. C” PH Formula 

Działanie: niweluje przebarwienia, głęboko odżywia, wyrównuje koloryt skóry, nadaje blask, działa odmładzająco, anti-aging. Zawiera: wit. C. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.
Zabieg na twarz 60min. 260zł.  
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

4.  F-Peel Purles 

Działanie: niweluje przebarwienia, głęboko odżywia, wyrównuje koloryt skóry, nadaje blask, działa odmładzająco, anti-aging. Zawiera: kwas ferulowy. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.
Zabieg na twarz 60min. 220zł.  
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

5. Naturalna odbudowa kolagenu (Fale Radiowe) – lifting bez skalpela

Działanie: fale radiowe to najnowsza technologia dostarczająca optymalnej energii RF do warstw skórnych oraz podskórnych. Efekt anti-aging osiągany poprzez głębokie ogrzewafale radiowenie pobudza metabolizm komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Ponadto głowica emitująca fale radiowe ogrzewa kolagen zawarty w skórze, powodując jego kurczenie się i tym samym odnowę struktury (odmłodzenie). W kolejnych miesiącach po zabiegu, skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu.
Efekty: widoczne odmłodzenie skóry twarzy i szyi, skóra staje się bardziej jędrna, wyraźnie wygładzona. Anti-aging. Następuje poprawa owalu twarzy, odbudowa włókien kolagenowych, spłycenie zmarszczek. Zalecana jest seria zabiegów (minimum 5). Efekty utrzymują się przez lata.
Etapy: demakijaż, radiofrekwencja, krem na wykończenie.
Zabieg na twarz/szyję/dekolt 75min. 220zł.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

6. Sublime Skin [comfort zone]

To nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI-LIFT, stymulującą trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. To kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry: aktywuję odnowę komórkową, działa stymulująco ochronnie na strukturę białek, wypełnia zmarszczki, naśladując tym samym wypełniacze z kwasem hialuronowym. Luksusowy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę twarzy., który niezwykle skutecznie przeciwdziała szkodom wyrządzonym przez promieniowanie słoneczne, skażenie środowiska oraz biologiczne starzenie się skóry.
Zabieg twarz/szyja/dekolt double peel 60min. 270zł. Zabieg twarz/szyja/dekolt  de luxe lift 90min. 370zł.
rezerwacja on-line

______________________________________________

7.  Mezoterapia mikroigłowa – derma roller

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem typu anti-aging, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji derma rollerem. Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.
Etapy zabiegu: demakijaż/znieczulenie/wykonanie mikronakłuć/wprowadzenie ampułki/masaż twarzy/szyi/dekoltu/nałożenie maski/nałożenie kremu na zakończenie zabiegu.
Zabieg na twarz 90min. 250zł.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

8. Mezoterapia igłowaelasticizzare-rassodare

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda anti-aging przywracająca skórze doskonały koloryt i blask.
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł i stosowane jest znieczulenie miejscowe. Mezoterapię igłową stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilża
jących i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.
Częstotliwość zabiegów:
Raz na 2 tygodnie (1 seria – od 3 zabiegów). Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.
Działanie: Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne.
Efekty: W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:
– rewitalizująca skórę,
– regenerująca skórę,
– przeciwzmarszczkowa
– hamująca wypadanie włosów oraz pobudzająca ich porost
– odmładzająca skórę,
– oddziałującą na ochronę: foto-starzenie skóry
– przeciwtrądzikowa
– antycellulitowa i redukująca rozstępy
Zabieg na twarz 70min. 350zł. Zabieg na twarz/szyję/dekolt 90min. 450zł.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

9. Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. W momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne a dzięki temu poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, więc skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.
Zabieg 30min./60min. – 150/200zł.
rezerwacja on-line

 

______________________________________________

 

 Odmładzanie twarzy, Zabiegi dla skóry dojrzałej, karboksyterapia, Fale radiowe, Mezoterapia igłowa, Mikrodermabrazja
Menu
×