TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

WYSZCZUPLANIE

W Y S Z C Z U P L A N I E   U J Ę D R N I A N I E   S Y L W E T K I 

wyszczuplanie, Lipoliza ultradźwiękowa - wyszczuplanie. Body Master Combo to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących wyszczuplających, cellulit i jednocześnie wyszczuplających oraz ujędrniających zwiotczałą skórę.

Wyszczuplanie,  ujędrnianie – piękne, zdrowe i wypielęgnowane ciało daje nam poczucie szczęścia, nastraja pozytywnie do świata, pozwala w pełni zaakceptować siebie. W Relax in Spa poczujesz dobroczynny wpływ wyszczuplających zabiegów na ciało, które często są także niezwykle relaksujące. Poznasz właściwości najwyższej jakości kosmetyków dających pewność skutecznej pielęgnacji.

____________________________________________________

Lipoliza ultradźwiękowa – wyszczuplanie

wyszczupla,  wykorzystując metodę ultradźwięków. Metoda ta zapewnia rewelacyjne efekty w ujędrnieniu i odmłodzeniu skóry.
Polecamy po tym zabiegu drenaż limfatyczny lub zabieg elektrostymulacji oraz wypicie ok. 2l wody, przyspieszające wydalanie toksyn z organizmu. Części ciała poddawane najczęściej zabiegowi: brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona. Zalecana jest seria najlepiej 5 – 10 zabiegów, częstotliwość ok. 1-2 razy w tygodniu.

 

 

Zabieg:  30min:  120zł. |  60min: 200zł.

rezerwacja on-line

____________________________________________________

Masaż próżniowy

Body Master Combo to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących wyszczuplających, cellulit i jednocześnie wyszczuplających oraz ujędrniających zwiotczałą skórę. Wykorzystuje metodę terapii próżniowej. Zabieg polega na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki oraz kubełkowe nasadki próżniowe, które masują zassany do głowicy fałd skórny. W ten sposób jest rozbijany cellulit oraz nagromadzony tłuszcz. Do ujędrnienia brzucha wykorzystywane są kubełkowe nasadki próżniowe (tzw. bańki), które zasysają i zwalniają skórę brzucha, intensywnie ją gimnastykując. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej jędrna i elastyczna w sposób widoczny. Zalecana jest seria min. ok. 5 zabiegów.
Efekty: rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie), modelowanie sylwetki, ujędrnienie, wygładzenie, drenaż toksyn (drenaż limfatyczny)
zmniejszenie obrzęków, relaksacja mięśni, efekt przeciwbólowy.
Przebieg zabiegu: zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię zabiegową olejku. Po ustawieniu właściwych parametrów na urządzeniu, przystępujemy do wykonania zabiegu, pozwalającego na całkowite odprężenie. Do tego celu wykorzystujemy unikalną technologię Body Master Combo.

Zabieg:  30min: 120zł. | 60min: 200zł.

rezerwacja on-line

 

____________________________________________________

Ujędrniające Fale Radiowe – wyszczuplaniewyszczuplanie, Masaż termiczny działa głęboko na tkankę tłuszczową, powodując jej rozpuszczenie (lipoliza).

Innowacyjny zabieg wyszczuplania ciała, który wykorzystuje diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Masaż termiczny działa głęboko na tkankę tłuszczową, powodując jej rozpuszczenie (lipoliza). Pobudza on również metabolizm w celu eliminacji produktów ubocznych przemiany materii oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych (umożliwia także lifting pośladków). Fale radiowe są również doskonałym narzędziem do walki z cellulitem, nawet w zaawansowanym stadium. Zabiegi RF doskonale odprężają, ponieważ fale radiowe rozluźniają mięśnie, łagodzą ból, pobudzają również układ limfatyczny i krążenie krwi. Zalecana jest seria zabiegów (minimum 5).
Efekty: rozpuszczenie tkanki tłuszczowej – likwidacja zbędnych centymetrów, redukcja cellulitu, ujędrnienie, podnoszenie pośladków. Przebieg zabiegu: rozpoczynamy od nałożenia na ciało Klienta kremu modelującego, po czym przystępujemy do wykonania zabiegu RF, opartego na działaniu fal radiowych. Zabieg doskonale relaksuje, odpręża i uspokaja, jak również znakomicie wpływa na skórę.

Zabieg: 30min:  120zł.  |  60min: 200zł.

rezerwacja on-line

 

____________________________________________________

Karboksyterapia

Wyszczuplanie – karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Celem redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, likwidowania rozstępów i wiotkości skóry.
Mechanizm działania:
Stale obecny w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi. To dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. CO2 podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Dwutlenek węgla stosowany w medycynie estetycznej rozbija też nagromadzony tłuszcz.
Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcję CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki, wyszczuplania. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia “skórki pomarańczowej”.

Zabieg na 1 okolicę ciała – od 200zł.

rezerwacja on-line

 

____________________________________________________

Polecamy karnety na zabiegi wyszczuplające na ciało, Wyszczuplanie Warszawa, Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające, Ujędrnianie ciała
Antycellulitowe zabiegi Warszawa, Zabiegi wyszczuplające Warszawa
Menu
×