włosy, fryzjer damski

Włosy to ozdoba każdego z nas. Oferujemy pełen zakres zabiegów fryzjerskich na włosy w oparciu o australijską markę Kevin Mwłosy, kevin murphy Relax in Spaurphy, stworzoną przez stylistę gwiazd, Kevina Murphy.

Nasza fryzjerska Agnieszka dokłada wszelkich starań, aby każdy wyszedł zadowolony z fryzury i aury jaką roztacza wokół siebie. Temu służy nowoczesne modelowanie, strzyżenie, koloryzacja włosów lub pielęgnacja włosów przy użyciu produktów Kevin Murphy.

Możecie skonsultować się on-line  w sprawie fryzury wysyłając zdjęcia, możecie przyjść w wolnej chwili, aby ustalić pożądaną fryzurę.

Kevin Murphy to fryzjerska marka autorska  jednego z najbardziej cenionych i  rozchwytywanych stylistów na świecie. Według  magazynu “Vogue”KEVIN MURPHY
to właśnie on stworzył kultowy styl „beach  hair”. Murphy znany jest na całym świecie
ze współpracy z wieloma cele brytami i  stylizacji dla luksusowych magazynów.
Urodzony w Melbourne, swoją fryzjerską  karierę rozpoczął jako praktykant
w Queensland, a następnie szkolił się w  słynnym salonie Vidal Sassoon
w Londynie. Szybko zyskał miano mistrza w  stylizacji pokazów mody, sesji zdjęciowych
i filmów. Kevin Murphy pracując z czołowymi  międzynarodowymi fotografami mody, w tym
Patrickiem Demarchelier, Robertem Erdman i  Richardem Bailey, stworzył oryginalny styl
dla wielu wydań Vogue, Harpers Bazaar, Sport’s Illustrated, Marie Claire, Vanity Fair,
Instyle, Rush, & GQ. Swój talent Murphy pokazał także w kinie przy pracy nad filmem
Baza Luhrmanna “Moulin Rouge”, a także w stylizacji gwiazd takich jak Cate Blanchett, Naomi Watts,  Selma Blair, Kylie Minogue, Dannii Minogue,  Claudia Karvan, Enrique Iglesias, Vanessa Hudgens, Heidi Klum, Rose Byrne, Miranda Kerr, Catherine McNeil, Jessica Hart i Abby Lee. 

Nasz wpływ na środowisko

Jako marka KEVIN.MURPHY dba o środowisko i zwraca uwagę na niebezpieczne zmiany klimatyczne.
Poza tym nasze opakowania, które podlegają recyklingowi lub biodegradacji są ekologiczne. Do produkcji kosmetyków używamy naturalnych składników z odnawialnych źródeł przy wykorzystywaniu metod, które nie eksploatują środowiska.
Opakowania kosmetyków KEVIN.MURPHY wykonane są z materiałów wtórnego użycia. A poprzez wybór odpowiedniego kwadratowego kształtu opakowania jesteśmy w stanie zapewnić większą pojemność przy wykorzystaniu minimalnej ilości plastiku do jego wykonania. Poszukując najlepszych składników do produkcji marka KEVIN.MURPHY współpracuje z małymi firmami, które posiadają ekologiczne hodowle lub wydobywają surowce w ekologiczny sposób, mając na uwadze ochronę środowiska.
Firma KEVIN.MURPHY zawsze podejmuje inicjatywę zmniejszania emisji dwutlenku węgla.
Ze sprzedaży wybranych produktów przeznaczamy część środków pieniężnych na “Climat Project-Australia”.
Projekt ma na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz edukację w kwestii redukcji zanieczyszczeń na całym świecie. Kupując produkty KEVIN.MURPHY u nas w salonie kosmetycznym Warszawa w centrum, masz wkład w ochronę środowiska oraz w realizację programu “The Climate Project-Australia”. Marka KEVIN.MURPHY nie testuje swoich produktów na zwierzętach.
Produkty testowane są wyłącznie na modelach! Unikamy stosowania niezbadanych składników,
które mogłyby być szkodliwe dla zwierząt lub środowiska naturalnego.

______________________________________________

Antyoksydanty

Antyoksydanty zapobiegają niszczeniu się włosów na poziomie komórkowym, nawilżając je i odbudowując, szczególnie po zabiegach chemicznych. Włosy potrzebują antyoksydantów ze względu na proces utleniania, który towarzyszy prawie każdej usłudze w salonie fryzjerskim. Proces ten niszczy włosy na zasadzie rdzy czy próchnicy. Dlatego należy przeciwdziałać utlenianiu i chronić włosy przed jego działaniem.
Nawet promienie słoneczne UV powodują proces utleniania.
Dlatego w produktach marki KEVIN.MURPHY starannie dobieramy składniki, które silnie regenerują i odbudowują zniszczone włosy. Antyoksydanty oraz środki przeciwzapalne stosowane na skórę głowy i włosy są łatwo i szybko wchłaniane przez komórki.
Jednym z podstawowych składników produktów KEVIN.MURPHY jest Australijska śliwka Kakadu, najsilniejszy antyoksydant na świecie. Kakadu zbierana w australijskim lesie deszczowym, jak obecnie stwierdzono, ma 50 razy więcej witaminy C niż jakakolwiek inna roślina. Kolejne antyoksydanty z australijskiej dżungli, to wyciąg z nasion akacji oraz ekstrakt z cytrusa pustynnego. Składniki te zostały specjalnie wyselekcjonowane dla produktów KEVIN.MURPHY ze względu na ich wartości
regenerujące włosy.

______________________________________________

Witaminy

Produkty KEVIN.MURPHY wykorzystują estry witamin, które są bardziej skuteczne w zapobieganiu procesom niszczenia się włosów niż tradycyjnie używane metody. Witaminy są wchłaniane przez naskórek, głęboko wnikając w rdzeń włosa. Dzięki temu zapobiegamy rozdwajaniu się końcówek i regenerujemy zniszczone włosy. Antyoksydanty, witaminy i estry witamin (E i C), przyspieszają odnowę włosów i skóry głowy.

______________________________________________

Dlaczego olejki eteryczne?

Olejki eteryczne naturalnie regenerują oraz działają anty-utleniająco, dzięki czemu mogą odbudowywać włosy na poziomie komórkowym. Molekuły w olejkach eterycznych są wystarczająco małe, aby przejść przez ścianę komórkową, odbudowując włosy przy samej skórze głowy w fazie anagenu, czyli aktywnego wzrostu. Ponieważ olejki przenikają w najgłębsze warstwy skory głowy, mogą wpłynąć na zdrowy rozwój komórek odradzających się włosów, a także zwiększyć tempo ponownego wzrostu zdrowych komórek.
Olejki eteryczne są biokatalizatorami, co oznacza, że posiadają wiele kluczowych funkcji i korzystnych właściwości – są antyutleniaczami, nawilżają, naprawiają i regenerują, a składem i skutecznością znacznie przewyższają jakiekolwiek inne stworzone przez człowieka substancje.

______________________________________________

Naturalne, autentyczne, oryginalne składniki

Marka KEVIN.MURPHY poszukując do produkcji swoich kosmetyków najlepszych i najwyższej jakości składników, współpracuje z firmami posiadającymi małe, organiczne uprawy lub kolekcjonującymi składniki roślinne w sposób ekologiczny.
Marka KEVIN.MURPHY nie testuje swoich produktów na zwierzętach.
Produkty testowane są wyłącznie na modelach! Unikamy stosowania niezbadanych składników, które mogłyby być szkodliwe dla zwierząt lub dla środowiska naturalnego.

______________________________________________

Kosmetyki Kevin Murphy, Kevin Murphy, Fryzjerstwo Kevin Murphy, Farby bez amoniaku Kevin Murphy 
Fryzjerstwo damskie, Fryzjer męski,  Farbowanie bez amoniaku Kevin Murphy, Flamboyage Warszawa, Najlepszy fryzjer w centrum, Strzyżenie męskie, Szybkie czesanie
Close Menu
×

Koszyk