TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

Ukojenie

U K O J E N I E   Z A B I E G I   D L A   S K Ó R Y   W R A Ż L I W E J,   P O D R A Ż N I O N E J   I   N A C Z Y N I O W E J

Ukojenie skóry wrażliwej – wyjątkowa terapie kojąco ochronna dla skóry wrażliwej. Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej wykorzystuje koncentrację roślinnych substancji o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienia oraz przywracającym skórze jej naturalną barierę ochronną.

ukojenie

 

______________________________________

1. “Redness control” PH Formula peeling

Działanie: niweluje i łagodzi zaczerwienienia charakterystyczne dla cery naczynkowej, z trądzikiem różowatym, ma działanie kojące. Zawiera: ph-dvc, kwas salicylowy, kwas mlekowy, kwas migdałowy, retinol. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF. Zabieg na twarz 60min. 240zł. Zabieg twarz/szyja/dekolt 90min. 280zł.
rezerwacja on-line

______________________________________

2. “Ultracalming” Dermalogica

Działanie: niweluje nadwrażliwość, podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie, nadreaktywność skóry, AZS, trądzik różowaty. Aktywny kompleks Anti-Ozonate Complex w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami.  Zabieg na twarz 90min. 260zł. 
rezerwacja on-line

 

______________________________________

Zabiegi dla skóry wrażliwej, Zabiegi na naczynka, Trądzik różowaty, Skóra wrażliwa
Menu
×