TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

Ukojenie

U K O J E N I E   Z A B I E G I   D L A   S K Ó R Y   W R A Ż L I W E J,   P O D R A Ż N I O N E J   I   N A C Z Y N I O W E J

ukojenie

“Remedy” [comfort zone]

Działanie: odnawiający, kojący i wzmacniający zabieg, wolny od zapachów. Polecany dla skóry wrażliwej, delokatnej i podatnej na zaczerwienienia. Dzięki innowacji PROBIOTIC przywraca ochronną barierę skóry. Etapy zabiegu: demakijaż/delikatny peeling/maska/krem. 

 

 

Zabieg na twarz/szyję/dekolt: 75min.  | 280zł. 

 

 

rezerwacja on-line

 

______________________________________

“Ultracalming” Dermalogica

Działanie: niweluje nadwrażliwość, podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie, nadreaktywność skóry, AZS, trądzik różowaty. Aktywny kompleks Anti-Ozonate Complex w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami.  

Zabieg na twarz, szyję, dekolt: 75min.  | 260zł. 

rezerwacja on-line

 

______________________________________

Masaż twarzy, szyi, dekoltu

Masaż twarzy, szy, dekoltu podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu następuje poprawa sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek. Podczas masażu niwelowane są również zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki”), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust. Etapy zabiegu: demakijaż/masaż olejem kokosowym lub masłem shea/nałożenie kremu na zakończenie zabiegu.

Zabieg na twarz, szyję, dekolt: 40min.  | 100zł. 

rezerwacja on-line

 

______________________________________

Zabiegi dla skóry wrażliwej, Zabiegi na naczynka, Trądzik różowaty, Skóra wrażliwa
Menu
×