TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

TWARZ

 

T W A R Z   Z A B I E G I   M A R K I   P R Z E C I W S K A Z A N I A

macrocategory-face

Twarz – zabiegi – oferujemy szereg  specjalistycznych zabiegów na twarz renomowanych firm [comfort zone] i Dermalogica oraz nowatorskie procedury aparaturowe z zakresu kosmetologii estetycznej, które dzielimy wg potrzeb skóry na:

Wszystkie zabiegi (prócz typowo leczniczych lub estetycznych) wykonujemy na twarz, szyję i dekolt, traktując te 3 strefy jako integralne, wymagające tej samej ochrony.

______________________________________________

[comfort zone] – zabiegi na twarz

Marka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. Jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati, uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA.

Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 50 krajach na całym świecie. To innowacyjna marka w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.

Davide Bollati założyciel Comfort Zone stworzył zaawansowaną technologię do walki z procesem starzenia. Kosmetyki Comfort Zone to kompletna dieta dla skóry o działaniu przedłużającym młodość. Zintegrowane, innowacyjne, holistyczne podejście przyczynia się do usuwania istniejących oznak starzenia, ale również do przedłużenia młodości.

Każdy zabieg Comfort Zone przenosi nas w świat relaksu i wyciszenia…Koi nasze zmysły i ciało… Otula zapachem…

ZRODZONA Z NAUKI ROZWIJANA Z PASJImacrocategory-special

Marka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. [ comfort zone ] jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati. Niewielkie z początku laboratorium badawcze, z biegiem lat przerodziło się w uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA, które pozwalają skutecznie walczyć z  problemami skóry, a także skutecznie zapobiegać objawom starzenia się, poprzez propagowanie holistycznego podejścia do pielęgnacji. Ojcem [ comfort zone ] jest dr Davide Bollati, który dzięki zaawansowanym badaniom naukowym i wykorzystaniu innowacyjnych, naturalnych składników tworzy skuteczne i przyjazne skórze produkty. Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 70 krajach na całym świeci. Obecnie ma swoje siedziby w USA, Europie i Meksyku. To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.

FIRMA I JEJ WARTOŚCI 

[ comfort zone ] to kompletny plan terapeutyczny dla skóry, ciała i duszy. Nasze ekskluzywne linie produktów, zabiegi i rytuały zostały stworzone w oparciu o  wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i skutecznych składników aktywnych. Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z naszego wnętrza. Staramy się promować zrównoważony styl życia oraz holistyczne podejście do kwestii zdrowia i urody. Dzielimy się swoimi osiągnięciami i ogromną pasją do zdrowia i piękna!

NAUKA BLIŻEJ CZŁOWIEKA
[ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu jakim jest ciało i dusza człowieka. Filozofia [ comfort zone ] koncentruje się wokół trzech stref, które wzajemnie się dopełniają, aby dążyć do ideału i w końcu go osiągnąć. [ comfort zone ] to odpowiedź na potrzeby twojego ciała i umysłu.

NAUKA
Nauka umożliwia nam ciągły rozwój i dostarcza rozwiązań dla wielu istotnych dla naszego życia problemów. Wbrew pozorom nauka nie musi być zimna i sterylna – to nad czym pracują naukowcy, dotyczy przecież nas samych. My stawiamy właśnie na tą ludzką stronę nauki – koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pozwolą kompleksowo zadbać o piękno, zdrowie i równowagę człowieka!

MIŁOŚĆ
Naszą miłość do nauki łączymy z pasją do sztuki i filozofii, które nieustannie inspirują nas do tworzenia kompleksowych rytuałów piękna. Z naszymi partnerami, kosmetyczkami i klientami dzielimy się miłością, ciepłem, oddaniem i opieką. Naszą misję postrzegamy przez pryzmat całkowitego oddania naszym odbiorcom i pełnej wrażliwości na ich potrzeby.lifting

WELLNESS
Wellness to przyszłość kosmetologii. W dzisiejszym świecie jesteśmy bardziej świadomi i bardziej wymagający. Oczekujemy konkretnych rozwiązań, które otworzą nam drogę do szczęścia, do poczucia luksusu. Oczekujemy przyjemności i jasnej wizji wyników, które możemy osiągnąć.

WŁOCHY
Włosi na całym świecie słyną z doskonałego smaku, dbałości o szczegóły i szacunku dla wrażeń zmysłowych, które przecież kształtują naszą wizję świata. Te cechy przyświecają całej naszej działalności i dotyczą każdego jej aspektu. Począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję, pakowanie i wreszcie bardzo bliskie i osobiste relacje z klientami.

SYMBOLIKA: KONTAKT I NATURA
Logo [ comfort zone ] symbolizuje otwarte ręce eksperta, kosmetyczki, terapeuty, które zawsze są wyciągnięte do klienta po to, aby poprowadzić go w wyjątkową podróż ku młodości! Kwadratowe nawiasy są symbolem uścisku, który chroni i troszczy się o Ciebie. Wzory graficzne, które wykorzystujemy w naszych materiałach opierają się na motywach pochodzących z przyrody i odzwierciedlają artystyczną i emocjonalną podstawę naszej filozofii.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I ETYKAilluminate
Wszystkie produkty [  comfort zone  ] są projektowane i produkowane w Parmie we Włoszech, w fabryce, która wykorzystuje 100 % energii ze źródeł odnawialnych. Aby odwdzięczyć się naturze za jej cenne dary i zrównoważyć wpływ procesu produkcji na środowisko, prowadzimy regularne programy zalesiania. Opracowaliśmy również Kartę Etyczną, w której poruszamy kwestię naszej odpowiedzialności, komunikacji, szacunku, piękna i konstruktywnych działań w służbie drugiemu człowiekowi. Wszystkie opisane w niej wartości stosujemy na co dzień w kontaktach z naszymi partnerami i klientami.

______________________________________________

Dermalogica – zabiegi na twarz

Zabiegi dla skóry tłustej i mieszanej

Amerykańska Marka Dermalogica jest symbolem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Jest logiką zdrowej skóry opartą o ludzi patrzących w przyszłość. Tworzy kulturę profesjonalnej pielęgnacji  wspartą  na ponadczasowych wartościach równowagi, pomiędzy potrzebami skóry i sposobami ich zaspokajania.

Dermalogica dążąc do doskonałości osiągnęła zbalansowaną równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry.  Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję.

Zabiegi Dermalogica są dobierane indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o wyniki analizy skóry techniką Face Mapping. Analityczne rozpoznanie kondycji i problemów skóry pozwala na ułożenie programu profesjonalnych zabiegów i codziennej pielęgnacji domowej, ukierunkowanych na specyficzne potrzeby skóry klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej skóry osiągane są spektakularne rezultaty. Najwyższej jakości receptury wykorzystują wyselekcjonowane substancje ze świata roślinnego oraz zaawansowane składniki otrzymywane biotechnologicznie.

______________________________________________

Przeciwskazania do zabiegów na twarz, w tym aparaturowych:

______________________________________________

Zabiegi na twarz przeciwzmarszczkowe
Oczyszczanie twarzy
Odmładzanie
Karboksyterapia
Menu
×