TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

SPA DLA WŁOSÓW

S P A  D L A  W Ł O S Ó W

spa dla włosów - OLAPLEXSpa dla włosów – rewelacyjny zabieg regeneracyjny – OLAPLEX

Olaplex, czyli magiczne cudo, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy.
Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.
Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie.
Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

spa dla włosów - OLAPLEX

Posiada trzy pielęgnacyjne fazy:

Faza 1
Blond multiplier może być stosowany do zabiegu koloryzacji, rozjaśniania, prostowania keratynowego, a także jako oddzielna rekonstrukcja.

Faza 2
Nie jest odżywką, aktywatorem, ani neutralizatorem. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny co w fazie 1, jednak jest w konsystencji kremu, by ułatwić aplikację. Drugi krok jest niezbędny we wszystkich zabiegach w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Jest stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegu, by zapewnić siłę, strukturę i integralność włosów.
Jest nakładany po zabiegach chemicznych, lub pielęgnacyjnych a przed zastosowaniem szamponu na włosy. Czas trzymania minimum 20 min

Faza 3
Część systemu Olaplex przeznaczona dla klientów do wykonania rekonstrukcji w domu. Zawiera ten sam składnik co faza nr 1 i faza nr 2 dla uzyskania jak najlepszego efektu złączenia mostków siarczkowych. Umożliwia regenerację i utrzymanie zdrowych i silnych włosów między zabiegami, gdyż kontynuuje utrzymanie wiązań we włosach.
Przed umyciem włosów należy zwilżyć włosy wodą i odsączyć ręcznikiem, a następnie nałożyć obfitą ilość produktu od nasady aż po same końce. Czas trzymania min 20 min następnie włosy myjemy.

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji.

Pielęgnacja OLAPLEX do koloryzacji:  110 zł. | 

Pielęgnacja OLAPLEX – samodzielny zabieg na włosy:  150 zł. | 170 zł. |  200 zł. – zależnie od długości włosów.

rezerwacja on-line

 

______________________________________________

SPA dla włosówPielęgnacja termiczna dla włosów cienkich i wypadających ” Plumping”

Zabieg pogrubiający włosy z myślą o osobach, które borykają się z problemem cienkich, przerzedzonych i wypadających włosów. Dzięki starannie dobranemu połączeniu naturalnych składników, jakimi są: apigeniny (flawonoidy występujące w pietruszce), kwas oleanowy oraz biotynol stworzona została technologia, która przyśpiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu poprzez poprawę i pobudzenie mikrokrążenia skóry głowy. Przy zabiegu używamy prostownicę na podczerwień, zamykającą łuskę włosa.

Pielęgnacja termiczna „Plumping” dla wypadających włosów:  100zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Pielęgnacja termiczna dla włosów przesuszonych „ Hydrate.me”

Hydrate.me to wyjątkowo nawilżający i wygładzający zabieg. Przeznaczony jest do włosów bardzo zniszczonych, naturalnie suchych lub z bardzo suchego klimatu. Nawilża suche włosy i sprawia, że rozdwojone końcówki są prawie niewidoczne. Produkt użyty do zabiegu wypełniony jest antyoksydantami nadającymi włosom połysk i zapobiegającymi utracie wilgoci. Najnowsza technologia pozwala na użycie tych samych składników, których używa się do wysokiej klasy kosmetyków przeciwzmarszczkowych i wygładzających skórę. Okazało się, że nadają one włosom połysk i wygładzają ich powierzchnię, tuszując zniszczenia. Przy zabiegu wykorzystujemy prostownicę na podczerwień, zamykającą łuskę włosa.

Pielęgnacja termiczna „Hydrate me” dla suchych włosów: 100zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________oksybra, spa-dla-wlosow

Pielęgnacja ultradźwiękowa

 

Zabieg regeneracyjny z użyciem prostownicy ultradźwiękowej oraz zamykającej łuskę włosa odpowiedniej ampułki regeneracyjnej

Cena: 100zł.

rezerwacja on-line
______________________________________
Fryzjer Warszawa centrum, Kosmetyki Kevin Murphy, Fryzjer damski, Fryzjer męski, Flamboyage, Baleyage, Farbowanie włosów Warszawa centrum
Menu
×