TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

ZESTAWY UPOMINKOWE

Z E S T A W Y   K O S M E T Y K Ó W  U P O M I N K I

zestawy Proponujemy atrakcyjne zestawy upominkowe, zawierające kosmetyki  naturalne i akcesoria ekskluzywnej marki Bio2You, Najel. Do wyboru zestawy gotowe lub też przygotowywane na życzenie. Realizujemy również zamówienia dla firm – tu polecamy formę koszy upominkowych, będących cenionym podziękowaniem za współpracę, prezentem z okazji urodzin lub świąt.

zestaw1

BIO2YOU – łotewska marka naturalnych kosmetyków oparta o działanie silnego oksydanta – rokitnika. Ich kosmetyki są całkowicie naturalne, nie zawierają alkoholu, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego! Rokitnik jest najlepszym owocem do wzmacniania ludzkiej odporności, w 100 g soku z jego owoców znajduje się 1,5 dawki dziennej witaminy C, i aż 3-krotną dawkę witaminy E.
Kosmetyki Bio2You cieszą się rosnącym zainteresowaniem na rynkach zagranicznych. Angielska prezenterka i dziennikarka TV i radia, Philippa Forrester, poleca organiczną maseczkę rozświetlającą z rokitnikiem i kwasem hialuronowym BIO2YOU!
Philippa jest maską zachwycona – przede wszystkim dletego, że jest ona całkowicie naturalna. Stosuje maskę raz w tygodniu i już od pierwszej aplikacji jej skóra wyglądała na nawilżoną i wypełnioną oraz odświeżoną, bez śladów zmęczenia – Philippa była tym bardzo pozytywnie zaskoczona i podekscytowana.08_BIO2YOU_maseczka
Philippa zawsze stosuje maskę BIO2YOU przed wieczornymi wyjściami, bo dzięki niej jej cera nabiera olśniewającego wyglądu.
W pełni podzielamy zachwyty nad maską BIO2YOU, ponieważ jest to superkosmetyk! Maska oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka dzięki glince kaolinowej i jednocześnie niezwykle skutecznie nawadnia, nawilża, odżywia i regeneruje skórę dzięki olejowi migdałowemu i sojowemu, olejowi z rokitnika oraz kwasowi hialuronowemu. Cera po zastosowaniu maski staje się wypełniona, rozświetlona, ślady zmęczenia znikają – a buzia wygląda niezwykle świeżo i promiennie!
sesja-0008
                                                                                                             My polecamy też serum Omega 3-6 oraz anti-aging oraz noBio2You_HAIR-9wą linię szamponów i masek do włosów: wzmacniająca z czerwoną cebulą, regenerująca z kwasem hialuronowym, nadająca blask z aminokwasami i wyciągiem z jedwabiu.
Polecamy też na prezent pięknie pachnące świece Relax in Spa, z naturalnego wosku sojowego, które same ręcznie robimy. Zapachy do wyboru: kawa/czekolada/karmel, lawenda, cytrusy oraz jaśmin/orchidea.

 

 

Menu
×