Zaproszenia aby uzyskać największy moment spa w warszawie

Prezenty

Zaproszenia

do Relax in Spa to doskonały prezent na każdą okazję,  zarówno dla Pań jak i Panów.
Jeśli chcesz, aby bliska Ci osoba skutecznie się odprężyła, zrelaksowała i odnowiła  siły witalne – zaproś ją do Relax in Spa. Zaoferuj wspaniałą podróż w świat  bogatych doznań sensualnych, gwarantujących harmonię duszy i ciała.

Prezenty – Urodziny, Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia czy Walentynki to okazje do obdarowania bliskiej osoby.

____________________________________________

Oferujemy zaproszenia na prezent w postaci bonów podarunkowych:

  • na zabiegi do wyboru – bon wartościowy, gdzie osoba obdarowana może wybrać dowolne zabiegi w ramach kwoty;

  • na konkretny zabieg z naszej oferty lub serię zabiegów.   

______________________________________________

Regulamin korzystania z zaproszeń “Touch of Beauty”

  1. Każde zaproszenie jest ważne 3 miesiące od daty zakupu i w takim czasie należy je zrealizować. Zaproszenia są imienne, ale na życzenie, po potwierdzeniu możemy zmienić osobę wykorzystującą je, na inną niż ta, której personalia są zawarte na zaproszeniu.

  2. Zaproszenia na kwotę można realizować na dowolne usługi z oferty salonu, w tym oferty promocyjne, w ramach wskazanej kwoty. Zaproszenia na konkretne zabiegi można wymieniać na inne zabiegi z oferty, o ile ich wartość jest taka sama jak wartość wykupionego zaproszenia.

  3. Jeśli wartość wybranego zabiegu przewyższa wartość wykupionego zaproszenia, dodatkową kwotę można dopłacić gotówką lub kartą po wykonanym zabiegu. Jeśli wartość wybranego zabiegu jest niższa niż wartość wykupionego zaproszenia, nie zwracamy różnicy, nie oferujemy produktów kosmetycznych, ale różnicę w kwocie można wykorzystać na kolejny zabieg.

  4. Aby zrealizować zaproszenie należy umówić się telefonicznie, za pośrednictwem poczty salon@relaxinspa.pl lub poprzez rezerwację on-line, podając nr zaproszenia. Dzień wcześniej przypominamy o umówionej wizycie za pośrednictwem SMS-a, a w przypadku zmiany planów przypominamy o konieczności odwołania wizyty.

  5. W przypadku braku odwołania wizyty w jakiejkolwiek formie w czasie krótszym niż 24h od zarezerwowanej wizyty, potrącamy 50% wartości zaproszenia. W przypadku braku dwukrotnego odwołania wizyty – zaproszenia traci ważność. Nie dotyczy przypadków zaistnienia tzw. siły wyższej. Przed zabiegiem należy przekazać zaproszenie w recepcji.

  6. Zwrot kwot za zaproszenia: od daty zakupu w ciągu 14 dni można odstąpić od transakcji i wówczas możemy zwrócić kwotę za niewykorzystane zaproszenie. Nie zwracamy kwot za zakupione i niewykorzystane zaproszenia po tym terminie, ale z uwagi na epidemię Covid-19 ważność wszystkich zakupionych zaproszeń w 2020r. przedłużamy do 31.12.2020r.

__________________________________________

 

Bon do Spa, Voucher do Spa, Bony podarunkowe, Day Spa na prezent, Zaproszenie na prezent
Close Menu
×

Koszyk