TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

PAKIETY

P A K I E T Y  Z A B I E G I  Ł Ą C Z O N E

pakietyPakiety – proponujemy możliwość relaksu i odnowy w Relax in Spa, skorzystanie z zabiegów relaksacyjnych, upiększających i leczniczych w formie zaproszeń na zabiegi również ON-LINE
____________________________________________________

Letnia limitowana oferta 

„Mojito”– limonkowy peeling + relaksujący masaż całego ciała

“Mojito”  to inspirowany słynnym kubańskim koktajlem soczysty i zmysłowy zabieg, składający się z peelingu i masażu. Peeling własnoręcznie przez nas przygotowywany tuż przed zabiegiem, wykonany jest na bazie cukru trzcinowego, mięty, limonki i trawy cytrynowej.  Podczas peelingu kusząco soczyste drobinki delikatnie złuszczają i wygładzają ciało. Masaż relaksacyjny wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia. 100min., 250zł.

__________________________________________

„Pina Colada” – kokosowo-ananasowy peeling + masaż relaksacyjny ciała

Zabieg idealny na lato, inspirowany słodkim koktailem, wprowadzi nas w klimat karaibskiej plaży. Wykonany ręcznie przez nas peeling na bazie cukru trzcinowego, kokosa i olejku ananasowego delikatnie złuszczy, a także rozjaśni skórę. Po peelingu owijamy ciało folią, aby wzmocnić jego skuteczność. Peeling spłukujemy i wykonujemy kojący, głęboko relaksacyjny masaż gorącym olejem kokosowym z dodatkiem olejku z ananasa. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. 100min., 250zł.

_________________________________________

Inne pakiety zabiegowe

“Relaks 4 pory roku”

masaż pleców gorącymi kamieniami + aromaterapeutyczny masaż twarzy + maska na twarz, 80min., 189zł. 

“Relaks umysłu”

aromaterapeutyczny masaż pleców+ masaż twarzy + masaż głowy, 80 min., 189zł.

“Pakiet dla Przyjaciółek”

2 x masaż relaksacyjny 60 min + 2x liftingujący masaż twarzy, szyi, dekoltu, 90 min.,350zł.

“Kompletny relaks” 

Relaksacyjny masaż całego ciała przy użyciu oleju kokosowego oraz zabieg na twarz: demakijaż, masaż twarzy, szyi, dekoltu, maseczka na twarz, demakijaż. 100min. – 290zł.
____________________________________________________

Pakiety Day Spa

“Rubinowy”

aromatyczny peeling ciała + masaż  gorącymi kamieniami 1h + zabieg na twarz dobrany do typu skóry + manicure, 4,5h, 500zł.

“Szafirowy”

aromatyczny peeling ciała + masaż gorącą świecą 1h + manicure & pedicure spa + zabieg na twarz dobrany do typu skóry + nowa fryzura ze strzyżeniem, 6h, 750zł.

“Diamentowy”

aromatyczny peeling ciała + masaż gorącą czekoladą 1h + manicure & pedicure spa + luksusowy zabieg na twarz [comfort zone], dobrany do typu skóry + nowa fryzura – metamorfoza, catering do wyboru (lunch + napoje), zestaw kosmetyków w prezencie, 7-8h, 1000zł.
____________________________________________________

Spa dla Dwojgasesja-0022

“Masaż relaksacyjny” aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny, 1h, 2 osoby, 280zł.
“Pakiet Relax in Spa” – zabieg na twarz dobrany do typu skóry + peeling ciała + masaż aromaterapeutyczny, 2h, 2 osoby – 849zł.
“Pakiet Relax in Spa – wzbogacony” – zabieg na twarz dobrany do typu skóry + peeling ciała + masaż gorącymi kamieniami lub gorącą świecą + manicure SPA, 2h, 2 osoby – 999zł.

 

____________________________________________________

Karnety

W trosce o zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych aktualnych i potencjalnych Klientów przygotowaliśmy specjalne karnety na zabiegi kosmetyczne i masaże. Jeśli zdecydujecie się Państwo na serię konkretnych zabiegów, otrzymacie atrakcyjne upusty:
Karnet upoważnia do korzystania z zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i można go wykorzystać jedynie na zabiegi ustalone wcześniej, na które została zakupiony, stanowiąc typ oferty promocyjnej. Standardowa ważność karnetów: 3 miesiące od daty zakupu.
Karnety na zabiegi można wykupić bezpośrednio w salonie lub zamawiając telefonicznie lub e-mailem. Formy płatności: gotówka, karta, przelew.

____________________________________________________

Imprezy zamknięte

Pakiet skierowany do kilkuosobowych grup (do 10 osób). Przebieg odnowy ustalany jest bezpośrednio z zainteresowaną Firmą z uwzględnieniem Państwa zaleceń. Taka forma daje możliwość integracji zespołu, dodatkowo pozwala na wyjątkowy relaks.
W tym czasie salon urody Relax in Spa zostaje zamknięty, a cały personel pozostaje wyłącznie do Państwa dyspozycji. Zadbamy również o catering.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serdeczną, przyjacielską atmosferę.
Wystawiamy faktury Vat. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

 

____________________________________________________

Wieczory panieńskie

Spotkanie z pięknem u progu nowej drogi życia to chwila, która powinna być wyjątkowa.
Wieczór panieński jest doskonałą okazją, aby przyszła Panna Młoda i jej towarzyszki uczestniczyły w wybranych przez siebie zabiegach odprężających i upiększających.
Dysponujemy 4 gabinetami i w jednym czasie możemy przyjąć 6 osób ( 2 gabinety są przystosowane do zabiegów dla 2 osób jednocześnie). Grupy >5-6- max. możemy przyjąć w tym samym czasie, a 12 osób możemy przyjąć w 2 turach zabiegowych, osoby oczekujące mogą spędzać czas integrując się w części recepcyjnej. Przy rezerwacjach >2h pobieramy opłatę w wysokości 10% wartości zabiegów. Oferujemy napoje: woda, soki, kawa, herbata, lampka wina dla każdej uczestniczki w ramach ceny zabiegów.

Proponujemy:

I. Pakiet podstawowy:
Panna Młoda – masaż relaksacyjny gorącym olejkiem kokosowym, 60min. 150zł. Osoby towarzyszące, 80zł/osoba, masaż relaksacyjny ciała lub masaż twarzy, szyi, dekoltu 30min.
II. Pakiet podwyższony “Luxury time”:
Panna Młoda – “Mojito” lub “Pina colada” – limitowane zabiegi z naszej letniej oferty, na bazie peelingu oraz masażu relaksacyjnego całego ciała, 100min. 250zł. Osoby towarzyszące, 140zł/osoba, masaż relaksacyjny ciała 60min.  
Gratis: napoje (do 6 osób) i drobne przekąski. Wszystkie osoby mogą razem przebywać pomiędzy zabiegami w części recepcyjnej.
Za dopłatą (30zł/osoba) zadbamy także o catering (kuchnia włoska, tajska, japońska lub nepalska).
Kosztorys jest ustalany indywidualnie w zależności od preferowanych zabiegów  naszej standardowej oferty.
W celu ustalenia szczegółów (min. 3 tygodnie przed terminem), prosimy o kontakt: salon@relaxinspa.pl.

____________________________________________________

Metamorfozy


Oferujemy w salonie urody kompleksową zmianę wizerunku, obejmującą zmianę fryzury i koloru, poprawę kondycji skóry twarzy, zabiegi upiększające na dłonie.
Programy Metamorfoz dostosowujemy do życzeń Klientów.  Oferujemy również nasze usługi w zakresie zmiany wizerunku oraz przestrzeń w salonie na sesje zdjęciowe.
____________________________________________________
Pakiety zabiegowe, Karnety na wyszczuplanie, Pakiety Day Spa, Wieczór panieński, Urodziny w Spa

 

 

Menu
×