sesja-0002

Relax in Spa to klimatyczne day spa, oferujące selektywne zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej na twarz i ciało, masaże i rytuały, terapie anti-aging oraz fryzjerstwo, połączone ze strefą sprzedaży kosmetyków naturalnych i akcesoriów.

Naszą misją jest tworzenie kameralnego, przyjaznego miejsca na mapie Warszawy, zapewniającego skuteczną pielęgnację i relaks, w oparciu o najwyższy standard autorskich usług.

Pracujemy w oparciu o wyselekcjonowane marki kosmetyczne, o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych: [comfort zone], Dermalogica, Bio2You, Greenum,  Purles oraz Kevin Murphy, oferujące naturalne produkty w oparciu o zasadę fair trade.

______________________________________________

Kontakt

Relax in Spa Ul. Sienna 86  | 00-815 Warszawa

otwarty:  pn-pt: 9.00-21.30  | sb: 10.00-20.00  | nd: 12.00-19.00

Telefon i rezerwacje pod nr: 600 535 222

email: salon@relaxinspa.pl.

______________________________________________

[h1] Rezerwacje on-line [/h1]rezerwacja on-line

System rezerwacji on-line to znaczna oszczędność Państwa czasu, a za założenie konta w systemie oferujemy 50pkt. Każdy zabieg z naszej oferty można zarezerwować on-line.

______________________________________________

Standardy

Standardy obsługi klienta – w Relax in Spa dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta jest wartością nadrzędną.
Dlatego stworzyliśmy szereg procedur i standardów określających nasze zachowania wobec Klientów tak, aby każdy poczuł się usatysfakcjonowany. sesja-0016

Zapewniamy, że podczas każdej wizyty dołożymy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo komfortowo i wyjątkowo, a zabieg spełnił wszelkie oczekiwania.
Jeśli nigdy jeszcze nie byli Państwo w naszym salonie, to na pewno kilka poniższych wskazówek dotyczących standardów będzie przydatnych.

 ______________________________________________

Wybór zabiegu

Wyboru zabiegu można dokonać samodzielnie rezerwując  ON-LINE,  bezpośrednio po konsultacji w salonie, telefonicznie (tel. 600 535 222) lub poprzez e-mail (salon@relaxinspa.pl). Na życzenie proponujemy wykonanie 15min. zabiegu próbnego na ciało po konsultacji – gratis.

 ______________________________________________

Powitanie

Podczas pierwszej wizyty w Relax in Spa, przed zabiegiem wypełnimy z Państwem Kartę Klienta, w której znajdują się najważniejsze informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia, ewentualnych przeciwwskazań dla wybranego zabiegu oraz innych dolegliwości fizycznych, jeśli występują.
Terapeuta przywita się z Państwem i na podstawie Karty Klienta przeprowadzi krótką rozmowę, podczas której odpowie na wszystkie Państwa pytania. Może też pomóc i zaproponować najbardziej odpowiedni zabieg w ramach pierwszej wizyty (jeśli sami Państwo nie dokonali jeszcze wyboru) oraz jeśli będzie to potrzebne przybliży możliwości zastosowania dłuższej terapii.

 ______________________________________________

Gabinet

Terapeuta zaprowadzi Państwa do jednego z kilku naszych gabinetów, dostosowanego do specyfiki wybranego zabiegu. Dla zapewnienia komfortu w pokoju znajdziecie Państwo klapki oraz jednorazową bieliznę. Na Państwa życzenie udostępniony zostanie szlafrok. Podczas zabiegu możecie się Państwo spodziewać atmosfery spokoju, odprężenia i relaksu. W tle gra delikatna muzyka.
A ponieważ Państwa potrzeby to nasz priorytet …
Podczas zabiegu terapeuta wyjaśnia jego poszczególne kroki, a podczas odpoczynku z maską nałożoną na twarz lub ciało, na Państwa życzenie wykonywany jest masaż dłoni/karku. Na życzenie podajemy napoje do gabinetu.

 ______________________________________________

Zakończenie sesji

Po skończonym zabiegu terapeuta wyjdzie z pokoju, aby umożliwić Państwu w ciszy zakończenie, tego mamy nadzieję wyjątkowego spotkania. Terapeuta będzie czekał na Państwa za drzwiami i odprowadzi Państwa do recepcji.

 ______________________________________________

Recepcja – pożegnanie

Po upewnieniu się, że są Państwo zadowoleni z zabiegu, zaproponujemy napoje. Na życzenie Klienta proponujemy przystąpienie do Programu Lojalnościowego. Poprosimy też o wyrażenie swojego zdania. Każda Państwa uwaga bądź sugestia wpłynie motywująco na stałe podnoszenie jakości obsługi klienta i rozwijanie oferty, a otrzymacie Państwo za nią 150pkt. lojalnościowych. Z wielką ochotą będziemy Państwa gościć ponownie w Relax in Spa.

______________________________________________

 

 

Close Menu
×

Koszyk