TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

NOWOŚCI I PROMOCJE

 

N O W O Ś C I   I   P R O M O C J E  

blog-0051

Świąteczne propozycje

Rytuał “Grzane wino” 

rezerwacja on-line

peeling całego ciała, masaż relaksacyjny – pełny relaks w otuleniu korzennego zapachu, wraz z lampką czerwonego wina. 100min., 260zł.

Rytuał “Czekolada z chilli” 

rezerwacja on-line

peeling całego ciała, sensualny, czekoladowy masaż relaksacyjny z dodatkiem chilli, wraz z lampką czerwonego wina. 100min., 260zł. 

Rytuał “Zimowy blask” 

rezerwacja on-line

rozświetlający-pielęgnacyjny zabieg na twarz i ciało – zabieg na twarz (demakijaż, peeling kwasem ferulowym, masaż twarzy, szyi, dekoltu, maska na twarz, złoty masaż relaksacyjny całego ciała), 120min., 360zł. 

__________________________________________

Ceremonia “Ogród rozkoszy”, “Cytrusowe orzeźwienie”, “Złoty dotyk” lub 

rezerwacja on-line

“Czekoladowa rozkosz” – teraz przy zakupie ZAPROSZENIA – naturalne mydełko Bio2You gratis!  

Działanie i efekty: rytuały polecany dla osób zmęczonych, przepracowanych, osłabionych. Efektem jest gwałtowny wzrost energii i odmłodzona skóra. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają następujące składniki, zależnie od rodzaju ceremonii: wyciąg z grapefruita, pomarańczy, trawy cytrynowej, czekoladę, magnolię lub różę. Autorskie peelingi oraz pachnące masło shea zapewni maksimum doznań sensualnych podczas zabiegu.

Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, następnie masaż relaksacyjny całego ciała pieknie pachnącym olejkiem. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea.
Nakończenie podaniem na życzenie herbaty cytrusowej lub lampką wina.

140min., 350zł. 

__________________________________________

rezerwacja on-line

Relaksacyjny sezonowy rytuał dla Dwojga

“Grzane wino” lub “Czekolada z chilli” – peeling/masaż

Rytuał wykonujemy w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych 2 łóżkach, dzięki czemu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Rytuał zapewni Wam niezapomniane wrażenia i głęboko odżywione oraz zrelaksowane ciało. Pierwszy etap rytuału to odżywczy, złuszczający, naturalny i ręcznie wykonywany peeling całego ciała. Następnie wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała przy użyciu gorącego naturalnego oleju sesja-0006kokosowego z dodatkiem olejku pomarańczowego, czekoladowego lub różanego. Masaż wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym na podwójnym obszarze ciała, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. 120min. 480zł.

 _________________________________________

rezerwacja on-lineLomi-Lomi Nui masaż hawaiski

Lomi Lomi Nui to masaż całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Masaż jest delikatny, ruchy długie i wolne. Zapewnia głęboki relaks i odprężenie, rozluźnia ścięgna i mięśnie, a także zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Masaż znakomicie relaksuje, wycisza i koi nerwy, poprawia krążenie limfy i krwi a także zapewnia ulgę w stanach długotrwałego stresu. Rozładowuje napięcie mięśniowe, co sprzyja wypoczynkowi i wspaniale poprawia samopoczucie. Wykonywany jest dłońmi i przedramionami, 120min. 400zł.

 Wszystkie pakiety oferujemy też w formie atrakcyjnych bonów podarunkowych również ON-LINE.

Menu
×