TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

NOWOŚCI I PROMOCJE

 

N O W O Ś C I   I   P R O M O C J E  

blog-0051

__________________________________________

Letnia limitowana oferta

„Mojito”– limonkowy peeling + relaksujący masaż całego ciała

“Mojito”  to inspirowany słynnym kubańskim koktajlem soczysty i zmysłowy zabieg, składający się z peelingu i masażu. Peeling własnoręcznie przez nas przygotowywany tuż przed zabiegiem, wykonany jest na bazie cukru trzcinowego, mięty, limonki i trawy cytrynowej.  Podczas peelingu kusząco soczyste drobinki delikatnie złuszczają i wygładzają ciało. Masaż relaksacyjny wprowadzi nasze ciało oraz zmysły w cudowny stan ukojenia. 100min., 250zł.

__________________________________________

„Pina Colada” – kokosowo-ananasowy peeling + masaż relaksacyjny ciała

Zabieg idealny na lato, inspirowany słodkim koktailem, wprowadzi nas w klimat karaibskiej plaży. Wykonany ręcznie przez nas peeling na bazie cukru trzcinowego, kokosa i olejku ananasowego delikatnie złuszczy, a także rozjaśni skórę. Po peelingu owijamy ciało folią, aby wzmocnić jego skuteczność. Peeling spłukujemy i wykonujemy kojący, głęboko relaksacyjny masaż gorącym olejem kokosowym z dodatkiem olejku z ananasa. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. 100min., 250zł.

__________________________________________

„4 Pory roku”masaż pleców gorącymi kamieniami + aromaterapeutyczny masaż twarzy + maska na twarz z olejkiem z rokitnika, 80min. 189zł    

Masaż gorącymi kamieniami likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.  Kolejnym etapem zabiegu jest aromaterapeutyczny masaż twarzy z użyciem olejku monoi, który hipnotyzuje swoim  egzotycznym zapachem. Następnie nakładamy rozświetlająca maskę z olejem z rokitnika. Ten głęboko relaksujący zabieg  polecamy również dla Par.sesja-0013

__________________________________________

„Relaks umysłu” – masaż pleców, karku, twarzy i głowy, 80min. 189zł

Zabieg ten złożony jest z masażu pleców, karku, twarzy oraz głowy.  Terapia ta pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Zatem na obszary najbardziej podatne na stres i napięcia.

__________________________________________

„Głęboki relaks” – masaż stóp, twarzy, pleców i głowy, 90min. 200zł

Zabieg ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek. Podczas zabiegu wykonujemy masaż stóp, twarzy, pleców oraz głowy, co pozwala nam osiągnąć stan głębokiego relaksu.

__________________________________________

 „Zdrowy kręgosłup” – masaż leczniczy lub klasyczny lędźwi, pleców, karku, 50min. 150złzabiegi-0122

Terapia stworzona dla osób borykających się z problemem bolących pleców. Masaż ten obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia.

__________________________________________

 „Lekkie nogi” – Peeling + drenaż limfatyczny nóg, 50min. 150zł

Idealne rozwiązanie na puchnące i obolałe nogi. Peeling usunie martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę delikatnie ujędrnioną i wygładzoną. Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.
Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki.

__________________________________________

“Kompletny relaks” masaż ciała + masaż twarzy z maską, 100min. 290zł.

Relaksacyjny masaż całego ciała przy użyciu oleju kokosowego oraz zabieg na twarz: demakijaż, masaż twarzy, szyi, dekoltu, maseczka na twarz, demakijaż.

__________________________________________

 

Pakiety dla Parsesja-0006

Relaksacyjny rytuał 120min Dla Dwojga 420zł

Rytuał wykonujemy w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych 2 łóżkach, dzięki czemu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Rytuał zapewni Wam niezapomniane wrażenia i głęboko odżywione oraz zrelaksowane ciało. Pierwszy etap rytuału to odżywczy, złuszczający, naturalny i ręcznie wykonywany peeling całego ciała. Następnie wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała przy użyciu gorącego naturalnego oleju kokosowego z dodatkiem olejku pomarańczowego, czekoladowego lub różanego. Masaż wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym na podwójnym obszarze ciała, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

_________________________________________________

Relaksacyjny masaż całego ciała 60min. dla Dwojga 280zł sesja-0022

Masaż wykonujemy w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych 2 łóżkach, dzięki czemu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Do masażu używamy ciepłego, naturalnego oleju kokosowego.  Masaż wykonywany jest PRZY powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym na podwójnym obszarze ciała, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.  Polecamy jako głęboko relaksujący czas spędzony we Dwoje.

__________________________________________

 Wszystkie pakiety oferujemy też w formie atrakcyjnych bonów podarunkowych również ON-LINE.

Menu
×