hydramemory comfort zone

“Hydramemory” pamięć wodna [comfort zone]

Nawilżanie – silnie nawilżający i pielęgnacyjny zabieg, który jest dedykowany cerom suchym i odwodnionym. Jest to zabieg mający na celu przywrócenie prawidłowego poziomu nawodnienia tkanek skóry. Dzięki jego zastosowaniu nawilżanie cery wzrasta o 50% po 1h, dlatego to doskonały zabieg dla każdej skóry wymagającej nawilżenia. 

Zabieg twarz/szyja/dekolt: 75min.  | 270zł.

rezerwacja on-line

 

 

_____________________________________

Rytuał autorski “Relax in Spa”

Ten autorski zabieg składa się się z kilku kroków mających na celu zapewnić całkowity relaks, odprężenie, poprawę napięcia skóry,a także odmłodzenie. W ramach etapów wyróżniamy masaż karku, głowy, pleców, ramion i rąk, masaż stóp. Następnie wykonujemy demakijaż/peeling kawitacyjny/masaż twarzy, szyi, dekoltu/maska/masaż dłoni/krem. Działanie i efekt rytuału: zabieg łączący w sobie elementy pielęgnacji skóry oraz relaks.

Zabieg jest wykonywany na plecy/głowę, ramiona,twarz/szyja/dekolt:  120min. | 300zł.

rezerwacja on-line

 

 

 

____________________________________________________

“Remedy” [comfort zone]

“Remedy” to zabieg o działaniu odnawiającym, kojącym i wzmacniającym zabieg, wolny od zapachów. Polecany dla skóry wrażliwej, delikatnej i podatnej na zaczerwienienia. Dzięki innowacji PROBIOTIC przywraca ochronną barierę skóry. Etapy zabiegu: demakijaż/delikatny peeling/maska/krem. 

Zabieg na twarz/szyję/dekolt: 75min.  | 280zł. 

 

rezerwacja on-line

 

 

______________________________________

“Ultracalming” Dermalogica

Działanie: niweluje nadwrażliwość, podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie, nadreaktywność skóry, AZS, trądzik różowaty. Zawiera aktywny kompleks Anti-Ozonate Complex, który w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami.  

Zabieg na twarz, szyję, dekolt: 75min.  | 260zł. 

rezerwacja on-line

 

 

______________________________________
nawilżanie ukojenie
zabiegi nawilżające na twarz

Masaż twarzy, szyi, dekoltu

Masaż twarzy, szy, dekoltu podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu następuje poprawa sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry twarzy, i dlatego zapewnia jej dużo zdrowszy, atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek. W efekcie zabiegu niwelowane są również zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki”), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust. Etapy zabiegu: demakijaż/masaż olejem kokosowym lub masłem shea/nałożenie kremu na zakończenie zabiegu.

Zabieg na twarz, szyję, dekolt: 30min.  | 100zł. 

rezerwacja on-line

 

____________________________________________________

Zabieg ekspresowy – Masaż twarzy, szyi, dekoltu + nawilżająca maseczka

Ekspresowy zabieg składa się się z demakijażu, głęboko relaksującego masażu twarzy, szyi, dekoltu oraz nałożenia  maseczki zależnie od kondycji skóry (z rokitnika, zakończenie kremem. W jego efekcie skóra staje się napięta, nawilżona.

Zabieg ekspresowy: 50min.  | 170zł.

rezerwacja on-line

 

____________________________________________________
Nawilżanie twarzy
Zabiegi dla skóry suchej
Zabiegi nawilżające
Close Menu
×

Koszyk