Mara Cosmetics – natura z Łotwy

Mara Cosmetics – natura z Łotwy

Idea stworzenia marki MARA Naturals została zainspirowana pięknem łotewskiej przyrody – ogromem lasów i magicznej głębi rzek i jezior. Celem Mara jest stworzenie linii kosmetycznej dla zapracowanych osób, które mogłyby wnieść naturalne piękno do swoich łazienek i tym samym odpocząć od codzienności.

A oto, co właściciele Mara sami mówią:

„Wszystkie produkty są wytwarzane z użyciem najlepszych składników, które nawilżają i chronią skórę, wykorzystując naturalne składniki, nie zawierające barwników, wolne od SLS i SLES oraz parabenów, peg i alergenów. Dzięki innowacyjnym produktom kosmetycznym inspirowanym naturą zamierzamy stworzyć zaufaną linię kosmetyków dla osób ceniących dobrostan pielęgnacji skóry.

Główną motywacją dla MARA NATURALS jest nawiązanie lojalnej i ufnej relacji między klientami i klientami. Obecnie klienci stają się bardziej świadomi dbania o swoje zdrowie i ciało. Dążymy do tego, aby nasze produkty były nie tylko wykonane z naturalnych składników wysokiej jakości, ale także miały czyste i niepowtarzalne zapachy oraz estetyczne opakowanie. Mamy silną wiarę w to, co robimy i mamy nadzieję, że zachęci to do wiary w nie również naszych klientów. Wierzymy w przejrzystość, dlatego każdy produkt ma pełną listę składników na etykiecie. Obecnie oferujemy 4 linie produktów, które symbolizują 4 pory roku, każdą linię dla indywidualnego koncernu ze szczególnym smakiem. Stworzyliśmy produkty tak naturalne, jak to tylko możliwe, co z dumą wprowadzamy jako MARA NATURALS”.

DLACZEGO MARA 

MARA to potężna bogini w mitologii łotewskiej, która żyje w naturze, dzikim lesie i bogatych w kwiaty polach. Mara jest także obrońcą zdrowia i jest odpowiedzialna za kreowanie dobrego samopoczucia.

NATURA

W procesie tworzenia naszych produktów pozostaliśmy wierni zasobom naturalnym i sile natury, odmawiając używania składników chemicznych w jak największym stopniu, stosując nowoczesne i czyste metody i składniki.

LOGO

Logo znaku Mara – to bardzo silny znak, przez wiele stuleci wykorzystywany głownie jako obrońca od czasów żelaza i brązu.

LINIE

Wyróżniamy 4 linie, w ramach, których oferujemy szeroką gamę produktów:
CZARNY BEZ – NAWILŻANIE – DLA SKÓRY SUCHEJ
Polecamy szampon do włosów i odżywkę, krem do ciała, żel do kąpieli, krem do stóp i krem do rąk, krem do twarzy SPF30 oraz wodę kwiatową
RABARBAR – ŁAGODZENIE – LINIA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
Polecamy żel do kąpieli, jogurt do ciała, olejek do masażu, peeling cukrowy i mleko do kąpieli.
ŻURAWINA – GŁĘBOKIE ODŻYWIANIE – KAŻDY RODZAJ SKÓRY
Polecamy żelowy peeling do ciała, olejek do masażu, jogurt do ciała, mleko do kąpieli, żel pod prysznic.
BORÓWKA – ODŻYWIANIE I ANTI-AGING – SKÓRA MIESZANA
Polecamy peeling solny do ciała, żel i mleko do kąpieli, jogurt i lotion do ciała.
My jesteśmy zachwycone marką Mara, a Wy?

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu
×

Koszyk