TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

MANICURE PEDICURE DEPILACJA

M A N I C U R E   P E D I C U R E    D E P I L A C J A  Z A B I E G I   P O D S T A W O W E  

rezerwacja on-line

Manicure & pedicure

Manicure pedicure, henna brwi i rzęs oraz depilacja wąsika to  podstawa cotygodniowej pielęgnacji każdej z nas. Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów naszego ciała, a ich zdrowy i zadbany  wygląd wizytówką każdej eleganckiej kobiety i mężczyzny. Właściwa i systematyczna  pielęgnacja dłoni to sekret ich piękna i dobrej kondycji. Oferujemy manicure i pedicure w wersji Spa, z peelingiem, maską i masażem, bo u nas każdy zabieg ma formę rytuału.MANICURE PEDICURE
Manicure Spa męski (peeling/masaż/manicure/maska) – 60zł. Manicure SPA – peeling/masaż/manicure/krem 80zł. 
Manicure SPA hybrydowy peeling/masaż/manicure/krem 130zł. 
Pedicure SPA męski – peeling/masaż/manicure/krem 100zł. 
Pedicure SPA – peeling/masaż/pedicure/krem – 130zł. Pedicure Spa hybrydowy – 160zł. 
Manicure & pedicure męski – 150zł.
Manicure & pedicure Spa klasyczny – 200zł. Manicure & pedicure hybrydowy – 260zł. 
______________________________________________

Henna

Regulacja brwi manualna – 20zł. Regulacja woskiem Lycon – 30zł. 
Regulacja woskiem Lycon – 30zł. Henna brwi z regulacją 30zł.
Henna komplet (brwi/rzęsy/regulacja) – 50zł.regulacja brwirezerwacja on-line

______________________________________________

rezerwacja on-line

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja – system depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.
Nos – 20zł. Wąsik, broda, brwi lub baki – 30zł. Łydki lub uda – 80zł.  Całe nogi – 150zł. Tors – 80złPlecy – 100zł. Ręce – 90zł. Przedramiona lub pachy – 60zł. Bikini klasyczne – 80zł. Bikini brazylijskie lub Hollywood – 140zł.  Pakiet całe nogi & bikini klasyczne – 210złPakiet całe nogi & bikini brazylijskie lub Hollywood – 270zł. 

  ______________________________________________

Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.
Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lyon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.
Elitarny system Lycon oferuje wybór wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax i jedynych w swoim rodzaju wosków twardych do cienkiej aplikacji LYCOjet®.
znany od 1978 roku … .
Lycon Hot Wax – depilacja woskiem twardym. Lycon oferuje różne rodzaje wosków twardych:
Lycon Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym;
Lycojet Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym do cienkiej aplikacji;
LYCOtec White Hot Wax – depilacja syntetycznym, bardzo delikatnym, bezpaskowym woskiem twardym bez zawartości żywicy sosny i wosku pszczelego do cienkiej aplikacji;
LYCOdream Hybrid Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym, hybrydą mocno kurczącego się wosku pszczelego i wyjątkowo delikatnego wosku syntetycznego.
Lycon Hot Wax to nowatorskie woski twarde usuwające włoski o długości nawet 1 mm. Ze względu na swoją delikatność i właściwości kojące woski te polecane są do depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach.
Użycie wosków z grupy Hot Wax (w tym Lycojet, LYCOtec, LYCOdream) nierozerwalnie wiąże się z aplikacją Pre Waxing Oil – unikalnej oliwki zabezpieczającej skórę przed urazami.
Lycojet Hot Wax to unikalny wosk twardy przeznaczony do cienkiej aplikacji (dzięki temu jest niezwykle ekonomiczny). Jest niezawodny do sprawnej depilacji ze względu na szybki proces zastygania produktu. Dzięki wysokiej kurczliwości umożliwia usuwanie twardych, uporczywych włosków lub delikatnego meszku. Jest bezkonkurencyjny w depilacji krótkiego, grubego odrostu o długości nawet 1 mm. Eliminuje konieczność użycia pęsety.
LYCOtec White Hot Wax to nowej generacji syntetyczny wosk twardy bez zawartości żywicy sosny oraz wosku pszczelego. Niezastąpiony dla osób z alergią skórną. Delikatny, niezwykle elastyczny produkt o niskiej temperaturze topnienia, ekonomiczny ze względu na cienką aplikację.
LYCOdream Hybrid Wax to pierwszy na świecie twardy wosk hybrydowy, doskonałe połączenie mocno kurczącego się wosku pszczelego i delikatnego wosku syntetycznego. Wyjątkowo mocno chwyta włoski, nie powodując podrażnień skóry. Niezwykle elastyczny, ma opinię łatwego w użyciu.
Lycon Strip Wax – depilacja woskiem miękkim z użyciem pasków do depilacji.
Lycon Strip Wax to woski miękkie przeznaczone do usuwania włosków o długości 2 mm. Stosuje się je głównie do depilacji dużych partii ciała: nóg, rąk i pleców. Rekomendowane ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność.

 ______________________________________________

Manicure, pedicure, Lycon, Depilacja woskiem

 

Menu
×