TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

Blog

JONZAC – ŹRÓDŁO WODY TERMALNEJ.
Naturalna woda termalna Jonzac wzięła swoją nazwę od miejscowości uzdrowiskowej o tej samej nazwie leżącej we Francji w regionie w regionie Poitou-Charentes, w departamencie Charente-Maritime. W Jonzac z głębokości co najmniej 1850 m pozyskiwana jest niezwykle czysta woda. Przeprowadzone 5 letnie badania potwierdziły zbawienny wpływ wody z Jonzac na regenerację komórek skóry. Zawarte w niej minerały sprawiają, że skóra wręcz zdrowieje, bowiem zaobserwowano znikanie blizn oraz poprawę jej wyglądu. Wyniki badań były nie do podważenia.
Woda termalna Jonzac posiada potwierdzone klinicznie właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne i łagodzące podrażnienia. I na jej bazie stworzone zostały kosmetyki Jonzac. To już czyni je wyjątkowymi.
Kosmetyki Jonzac zostały podzielone ze względu na potrzeby skóry na:
  •  REHYDRATE – seria kosmetyków głęboko nawilżających skórę przeznaczona do skóry wrażliwej i wymagającej nawilżenia 
  •  REPARE – seria produktów regenerujących skórę z małocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz gluco-oligosacharydami.
  •  REACTIVE – kosmetyki dedykowane skórze nadwrażliwej, skłonnej do zaczerwień. Przynoszą natychmiastowe złagodzenie i uczucie komfortu.
  •  SUBLIMACTIVE – specjalna linia kosmetyków do cery wrażliwej z pierwszymi oznakami starzenia skóry
  •  NUTRITIVE seria odżywcza, w której znajdziecie niezwykle odżywczy krem do rąk.
 Charakterystyka kosmetyków marki Jonzac:
– zawierają wodę termalną Jonzac, która jest bogactwem minerałów i wykazuje właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne i łagodzące,
– zawierają tylko odpowiednio wyselekcjonowane składniki,
– produkty są w 100% przetestowane dermatologicznie,
– nie zawierają: parabenów, fenoksyetanolu, parafiny ani innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, silikonów, PEG, BHA, EDTA, SLS, ALS, syntetycznych substancji zapachowych ani barwników,
– zawierają opatentowaną formułę Protect 3C® Complex,
– posiadają certyfikat ekologiczny Ecocert,
– producent kosmetyków Jonzac należy do organizacji 1% for Planet (każdego roku przeznaczane jest minimum 1% rocznego obrotu na ochronę środowiska)
Kosmetyki możecie przetestować u nas podczas zabiegów na twarz. Już za 2 tygodnie jedziemy do Francji, testować nowe produkty, odwiedzimy też miasto Jonzac , zrobimy piękne (mamy nadzieję) zdjęcia i podzielimy się wrażeniami na blogu.

 

 

Author: Beata

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu
×