event-czFirmowe Spa

To organizowane przez nas imprezy integracyjne dla Państwa Pracowników lub Kontrahentów jak również szeroka oferta zaproszeń na zabiegi i przygotowywanie zabiegów autorskich.

Imprezy integracyjne 

Spotkania integracyjne dla grup 4-12 osób. Oferujemy kameralne spotkania, uatrakcyjnione wyjątkowymi zabiegami z naszej oferty oraz cateringiem. W ramach spotkania oferujemy pakiety będące połączeniem zabiegów z naszej oferty lub autorskie, przygotowane specjalnie dla Państwa, całkowicie spersonalizowane, zgodne z filozofią firmy. Przykłady zabiegów autorskich na naszym BLOGU

Firmowe Spa – Korzyści

Oferujemy napoje w ramach ceny zabiegów (kawa, herbata, soki, woda).  Zamawiamy też dla Państwa zdrowe potrawy ze  sprawdzonych przez nas restauracji (kuchnia włoska, japońska, tajska) lub słodkie i słone przekąski.

Komfort

Cały salon jest do Państwa dyspozycji w kameralnej atmosferze w blasku świec, z ponadstandardową obsługą naszego personelu.

Wiarygodnośćevent-cz3

Zaufali nam  –  pracuj.pl, Millenium Leasing Sp. z o.o., BZ WBK, Moore Stephens Sp. z o.o., Raiffeisen Leasing Polska S.A., Cushman & Wakefield Polska Sp.  z o.o., Grupa Lux  Med, Hays Poland, Bell Sp. z o.o., etc, a jestesmy na rynku ponad 8 lat.

Elastyczość

Indywidualny scenariusz części integracyjnej, np. wpisujący się w strategię firmy,

Firmowe Day Spa, finalizacja kontraktu, docenienie Kluczowego Klienta, a może podziękowanie wyjątkowym pracownikom, np. wybór Pracownika Miesiąca?

______________________________________________

Bony podarunkowe dla swoich pracowników i klientów

bon podarunkowy dla zabiegi, masaże i rytuały, Spa,

A jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla swoich klientów lub pracowników, to może eleganckie, spersonalizowane Zaproszenia do Relax in SPA, będące formą wyrażenia wdzięczności za korzystną współpracę, którą każdy obdarowany odbierze jako serdeczny gest podziękowania.

Nowatorskie podejście do biznesu będące praktyką świadomych wizerunku firm możesz zrealizować u nas. Doskonale doskonale wpisują się w nurt „corporate wellness – pracuj z pasją, żyj w harmonii”.

Przygotowując ofertę o wartości powyżej 1000 zł, możemy zaoferować Ci zniżkę lub premię w postaci zwiększonej wartości Zaproszenia.
W sprawie oferty prosimy o kontakt z salonem pod: nr 600 535 222, 22 654 05 09 lub salon@relaxinspa.pl

zamówienia bonów online| > sprawdź

Dlaczego Zaproszenia do SPA?

firmowe day spa

bo są idealne na okazje awansów, rocznic, świąt, ślubów czy pożegnań z firmą, cenione jako nagrody w konkursach sprzedażowych.

Doceniane jako element wspierania kondycji pracowników realizowany z funduszu socjalnego np. w formie oferty masaży leczniczych dla pracowników.

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów w formie piór, zegarków, notesów, pendrive’ów itp.

Oferujemy zaproszenia na konkretny zabieg lub zaproszenia wartościowe, określając kwotę do dowolnego wykorzystania. Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Zaproszenia możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa.

Oferujemy najlepszej jakości usługi i kosmetyki w rozsądnych cenach.
Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do odnowy biologicznej i pielęgnacji twarzy i ciała, a nasi eksperci to kosmetolodzy i fizjoterapeuci będący absolwentami renomowanych uczelni specjalistycznych.

Przygotowując ofertę o wartości powyżej 1000 zł, możemy zaoferować Ci zniżkę lub premię w postaci zwiększonej wartości Zaproszenia.

W sprawie oferty prosimy o kontakt z salonem 

|>pod: nr 600 535 222 lub 22 654 05 09

|> salon@relaxinspa.pl

zamówienia bonów online| > sprawdź

______________________________________________

Christmas Party

Grudzień to czas tradycyjnych spotkań z Pracownikami. U nas możemy połączyć  dbałość o komfort i dobre samopoczucie Państwa Pracowników z aspektem kulinarnym. Spotkanie w świątecznej atmosferze, zwieńczone specjalnie przygotowanymi rytuałami Spa, doskonałymi poptrawami z okolicznych restauracji czy też lampką wina, jak również zestawem kosmetyków.

 

______________________________________________

Zabiegi autorskie

Przygotowujemy autorskie zabiegi wpisujące się w filozofię Państwa firmy. Na naszym BLOGU prezentujemy przykładowe zabiegi, “skrojone” na potrzeby firm.

______________________________________________

Day Spa dla firm 
Imprezy dla firm
Zaproszenia do Spa dla pracowników
Bony na zabiegi Spa

 

Close Menu
×

Koszyk