TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

FIRMOWE DAY SPA

F I R M O W E   D A Y  S P A

event-czOrganizujemy imprezy integracyjne połączone z zabiegami jako alternatywną formę podziękowania Pracownikom i Kontrahentom.

Imprezy integracyjne 

spotkania integracyjne dla grup 4-12 osób. Oferujemy kameralne spotkania, uatrakcyjnione wyjątkowymi zabiegami z naszej oferty oraz usługi cateringowe. W ramach spotkania oferujemy pakiety będące połączeniem zabiegów z naszej oferty lub autorskie, przygotowane specjalnie dla Państwa, całkowicie spersonalizowane, zgodne z filozofą firmy.

Korzyści

Oferujemy również drobny catering (owoce, drobne przekąski, sery, ciastka, napoje: wino, kawa, herbata, soki, woda). Upominki dla uczestników np. w formie zaproszeń na zabiegi SPA, bądź specjalnie dobranych kosmetyków.

Komfort

cały salon jest do Państwa dyspozycji w kameralnej atmosferze w blasku świec, z ponadstandardową obsługą naszego personelu.

Wiarygodnośćevent-cz3

Zaufali nam  –  pracuj.pl, Millenium Leasing Sp. z o.o., BZ WBK, Moore Stephens Sp. z o.o., Raiffeisen Leasing Polska S.A., Cushman & Wakefield Polska Sp.  z o.o., Grupa Lux  Med, Hays Poland, Bell Sp. z o.o.

Elastyczość

Indywidualny scenariusz części integracyjnej, np. wpisujący się w strategię firmy, oferujemy też usługę masaży w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Również masaż typu work side w miejscu pracy.
Firmowe Day Spa, finalizacja kontraktu, docenienie Kluczowego Klienta, a może podziękowanie wyjątkowym pracownikom?
Wszystko to możemy zorganizować w kameralnej atmosferze, zwieńczone specjalnie przygotowanymi rytuałami Spa, doskonałym poczęstunkiem czy lampką doskonałego wina?

______________________________________________

Bony podarunkowe

Eleganckie, spersonalizowane Zaproszenia do Relax in SPA „beauty experts”, które oferujemy, są formą wyrażenia wdzięczności za korzystną współpracę, którą każdy obdarowany odbierze jako serdeczny gest podziękowania.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm, przygotowaliśmy elegancko opakowane i gotowe do wręczenia Zaproszenia na zabiegi, do wykorzystania w ustalonym przez obie strony terminie.
Proponujemy również upominki w formie unikalnych kosmetyków oraz egzotycznych akcesoriów do codziennej pielęgnacji.

Korzyści

dowolne zabiegi z naszej oferty przy zakupie > 3 bonów udzielamy 20% rabatu. 
Nowatorskie podejście do biznesu będące praktyką świadomych wizerunku firm możesz zrealizować u nas. Oferujemy kameralne spotkania, uatrakcyjnione wyjątkowymi zabiegami z naszej oferty oraz usługi cateringowe.
Relax in Spa oferuje firmom Zaproszenia na zabiegi oraz upominkowe zestawy upominkowe jako narzędzia motywujące, które doskonale wpisują się w nurt „corporate wellness – pracuj z pasją, żyj w harmonii”.
                                                                                                                                                                                                                                                                         

Dlaczego Zaproszenia do SPA?firmowe day spa

bo są idealne na okazje awansów, rocznic, świąt, ślubów czy pożegnań z firmą, cenione jako nagrody w konkursach sprzedażowych.
Doceniane jako element wspierania kondycji pracowników realizowany z funduszu socjalnego np. w formie oferty masaży leczniczych dla pracowników.
Doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów w formie piór, zegarków, notesów, pendrive’ów itp.
Oferujemy zaproszenia na konkretny zabieg lub zaproszenia wartościowe, określając kwotę do dowolnego wykorzystania. Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Zaproszenia możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa.
Oferujemy najlepszej jakości usługi i kosmetyki w rozsądnych cenach.
Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do odnowy biologicznej i pielęgnacji twarzy i ciała, a nasi eksperci to kosmetolodzy i fizjoterapeuci będący absolwentami renomowanych uczelni specjalistycznych.
Przygotowując ofertę, możemy zaproponować Państwu  rabat lub bonus w postaci zwiększonej wartości Zaproszenia.
W sprawie oferty prosimy o kontakt z salonem pod nr. 22 654 05 09 lub salon@relaxinspa.pl

______________________________________________

Day Spa dla firm 
Imprezy dla firm
Zaproszenia do Spa dla pracowników
Bony na zabiegi Spa

 

Menu
×