TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

MASAŻE

M A S A Ż E   N I E B A N A L N A  U L G A  D L A  C I A Ł A  I  U M Y S Ł U

 

Masaże – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży na ciało, inspirowanych tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu.

Wszystkie masaże wykonujemy przy użyciu naturalnego, ciepłego, nierafinowanego oleju kokosowego, do którego na życzenie dodajemy olejki esencjonalne.

To nas wyróżnia – u nas masaż trwa pełne 60min.,  a czas przygotowania Klienta nie jest wliczony w czas masażu. Wszystkie masaże wykonujemy z zachowaniem klimatycznej oprawy świetlno-dźwiękowej, aby każdy zabieg pozostał niezwykłym doznaniem.

Masaże są docenianym prezentem w formie zaproszenia oferowanym z okazji świąt, urodzin, etc., a także w ramach podziękowania pracownikom lub kontrahentom. Masaże dla Dwojga są cenionym prezentem np. na rocznicę ślubu lub doskonałą formą wspólnego spędzenia czasu.

______________________________________________

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny w relax in spa

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego.
Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

możesz to zaoferować|  zobacz bon podarunkowy 

60/90 min | 160./230zł.

rezerwacja on-line

 

 

również dla Pary  Kliknij tutaj 

______________________________________________

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny polega on na mechanicznym ucisku tkanek, wywierając pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Masaż jest również integralną częścią odnowy biologicznej. Przy masażu klasycznym ruchy są szybkie, zdecydowane, mocniejsze i bardziej “techniczne”niż w przypadku masażu relaksacyjnego.

60/90 min  170zł./240zł.

rezerwacja on-line

również dla Pary  Kliknij tutaj 

______________________________________________

Masaż leczniczy 

masaż leczniczy czuć się głęboko zrelaksowany

Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, rozciągnięcia mięśni, zmniejszenia bolesności i poprawy samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.
Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego.
Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach – dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

30/60/90 min  | 100zł./190zł./280zł. 

rezerwacja on-line

______________________________________________

Masaż sportowy

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej.  Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

 60/90min. 190zł./280zł.

rezerwacja on-line
______________________________________________

Masaż gorącymi kamieniami

masaż gorącymi kamieniami

“Relaksujące uczucie błogości – Ciepło przenikające każdy skrawek Twojego ciała – Świat zapachu, przez który wędruje – Twoja dusza Cisza odnaleziona w krainie spokoju Nieskazitelny dotyk, Równowaga, Kontemplacja”

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Jest połączeniem Ceremonii Indian Amerykańskich i tradycji medycyny Dalekiego Wschodu. Kamienie mają w sobie wielką moc, która odpowiednio użyta może mieć pozytywne działanie. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii tzw. czakry, które tworzą swoistą mapę ciała, po której porusza się doświadczony masażysta. Sąsiadują one z gruczołami wydzielania wewnętrznego i stymulują ich działanie. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała.
Masaż kamieniami: likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.

60/90 min. | 190zł./260zł. 

rezerwacja on-line

również dla Pary Kliknij tutaj 

 

__________________________________

Masaż gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą w Relax in SpaDo masażu wykorzystujemy naturalna gorącą czekoladą. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Polecamy ten głęboko relaksujący masaż. 

60min. |190zł. 

rezerwacja on-line

również dla Pary Kliknij tutaj 

 

 

___________________________________

Masaż stóp

Masaż stóp to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na stopy. Masaż ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek.

 

30min. | 90zł. 

rezerwacja on-line

___________________________________

Tajski masaż stóp z peelingiem

Jest to masaż o działaniu leczniczym, pielęgnacyjnym i głęboko relaksującym. Zabieg polega na uciskaniu punktów akupresurowych na stopie oraz biernej gimnastyce i rozciąganiu stawów.
Stopy są bardzo ważnym przekaźnikiem bodźców. Na podeszwie stopy znajduje się wiele zakończeń węzłów nerwowych. Ich masaż jest jednym ze sposobów na relaks i odprężenie. Stymulacja punktów tych przyczynia się do pobudzenia krążenia krwi, oczyszczenia organizmu z toksyn i przywróceniu witalności oraz pobudzenia do pracy organów wewnętrznych. Jest polecany przy problemach ze snem i napięciu ciała wywołanego stresem.

45min. | 120zł. 

 rezerwacja on-line

___________________________________

Masaż głowy 

Masaż głowy Relax in Spa

„Głowa to korona ciała i epicentrum wszystkich myśli, działań i życia”.
Masaż głowy jest holistyczną techniką łączącą elementy tradycyjnego masażu z elementami ayurvedy. To terapia pozytywnie oddziałująca na górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy. Zatem na obszary najbardziej podatne na stres, napięcia i sprzyjające równoważeniu energii.  

 

 

40min. | 110zł. 

rezerwacja on-line

 

___________________________________

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową w celu wymodelowania sylwetki. Ma działanie ujędrniająco – wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Zabieg  szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową.
Aktualnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu. Zalecana jest seria 5 – 10 zabiegów dla osiągnięcia maksymalnego efektu oraz łączenie z aparaturowymi zabiegami wyszczuplającymi, np. lipolizą lub falami radiowymi. Masaż wchodzi w skład Indywidualnych Terapii Modelowania Sylwetki, które na życzenie Klienta są przygotowywane przez nasz salon.

45/60min. |110zł./170zł. 

rezerwacja on-line

___________________________________

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.
Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych,a także drenaż tkanek.
Masaż drenujący jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm, likwiduje obrzęki nóg.
Szczególnie dobre efekty daje u osób, które intensywnie ćwiczą, co dodatkowo pomaga w spalaniu uwolnionych toksyn i tłuszczów. Zalecane jest od 10 do 20 zabiegów. Polecany w przypadku zaburzeń gospodarki wodnej, mineralnej, hormonalnej, obrzęków i zastojów limfatycznych oraz żylaków.
Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla kobiet wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość. Sam zabieg jest dość przyjemny. Wszelkie ruchy masażysta wykonuje bardzo powoli, udrażniając węzły chłonne, do których przepycha się limfę. Ze względu na formę drenaż może być wykonywany codziennie.

60/90min.| 200zł./290zł. 

rezerwacja on-line

___________________________________

Masaż gorącą świecą

Salle De Bains, Salle De Bain, Bombes

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni,  doskonały na prezent – również dla samej siebie! Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i  otulona  przyjemnym aromatem. Jest o wiele  bardziej  nawilżona, odżywiona, ukrwiona i  promienista.  Masaż świecą przynosi ukojenie  dla suchej,  pozbawionej witalności skóry.  zapewnia  głębokie rozluźnienie i uspokojenie  poprzez  likwidację napięcia w ciele. Pomaga  w  walce z  rozstępami i cellulitem. Wykonywany ręcznie robioną przez nas świecą z wosku sojowego.

60/90 min | 190zł./260zł. 

rezerwacja on-line

również dla Pary Kliknij tutaj 

 

______________________________________________

Masaż “deep tissue”

Masaż “deep tissue” w Relax in SpaMasaż tkanek głębokich znany również jako „Deep Tissue Massage” to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów pracujących z tkankami miękkimi. Podstawowym celem tego masażu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem tego masażu jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu. 

60/90 min |  200zł./290zł. 

rezerwacja on-line

______________________________________________

Masaż dla kobiet w ciąży

Wykonywany od 13 – 36 tygodnia ciąży, pomoga przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, jedynie przy użyciu naturalnych olejków. Przynosi ulgę dla kręgosłupa, ramion, nóg, wykonywany jest delikatnymi, powolnymi ruchami.  

60/90 min. | 170zł./260zł. 

rezerwacja on-line

______________________________________________

Masaż hawajski Lomi-Lomi

Lomi Lomi Nui to masaż całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Masaż jest delikatny, ruchy długie i wolne. Zapewnia głęboki relaks i odprężenie, rozluźnia ścięgna i mięśnie, a także zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Masaż znakomicie relaksuje, wycisza i koi nerwy, poprawia krążenie limfy i krwi a także zapewnia ulgę w stanach długotrwałego stresu. Rozładowuje napięcie mięśniowe, co sprzyja wypoczynkowi i wspaniale poprawia samopoczucie. Wykonywany jest dłońmi i przedramionami.

120min. | 400zł. 

rezerwacja on-line

______________________________________________

Masaż na 4 ręce

To masaż relaksacyjny wykonywany jednocześnie przez 2 osoby. Masaż wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym na podwójnym obszarze ciała, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

60min. | 300zł. 

rezerwacja on-line

 

______________________________________________

zobacz wszystkie nasze masaże w naszym systemie rezerwacji : click here

Najlepszy masaż Warszawa, Masaże orientalne, Masaże na prezent, Day Spa, 

Menu
×