blog relax in spa. Twoje spa i masaże w WarszawieMarka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. Jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati, uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA.
Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 50 krajach na całym świecie. To innowacyjna marka w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.

Davide Bollati założyciel Comfort Zone stworzył zaawansowaną technologię do walki z procesem starzenia. Kosmetyki Comfort Zone to kompletna dieta dla skóry o działaniu przedłużającym młodość. Zintegrowane, innowacyjne, holistyczne podejście przyczynia się do usuwania istniejących oznak starzenia, ale również do przedłużenia młodości.

Każdy zabieg Comfort Zone przenosi nas w świat relaksu i wyciszenia…Koi nasze zmysły i ciało… Otula zapachem…

Oferujemy Państwu gamę zabiegów do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet i mężczyzn.

 

ZRODZONA Z NAUKI ROZWIJANA Z PASJI
Marka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. [ comfort zone ] jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati. Niewielkie z początku laboratorium badawcze, z biegiem lat przerodziło się w uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA, które pozwalają skutecznie walczyć z  problemami skóry, a także skutecznie zapobiegać objawom starzenia się, poprzez propagowanie holistycznego podejścia do pielęgnacji. Ojcem [ comfort zone ] jest dr Davide Bollati, który dzięki zaawansowanym badaniom naukowym i wykorzystaniu innowacyjnych, naturalnych składników tworzy skuteczne i przyjazne skórze produkty. Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 70 krajach na całym świeci. Obecnie ma swoje siedziby w USA, Europie i Meksyku. To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.
FIRMA I JEJ WARTOŚCI

[ comfort zone ] to kompletny plan terapeutyczny dla skóry, ciała i duszy. Nasze ekskluzywne linie produktów, zabiegi i rytuały zostały stworzone w oparciu o  wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i skutecznych składników aktywnych. Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z naszego wnętrza. Staramy się promować zrównoważony styl życia oraz holistyczne podejście do kwestii zdrowia i urody. Dzielimy się swoimi osiągnięciami i ogromną pasją do zdrowia i piękna!
NAUKA BLIŻEJ CZŁOWIEKA
[ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu jakim jest ciało i dusza człowieka. Filozofia [ comfort zone ] koncentruje się wokół trzech stref, które wzajemnie się dopełniają, aby dążyć do ideału i w końcu go osiągnąć. [ comfort zone ] to odpowiedź na potrzeby twojego ciała i umysłu.
NAUKA
Nauka umożliwia nam ciągły rozwój i dostarcza rozwiązań dla wielu istotnych dla naszego życia problemów. Wbrew pozorom nauka nie musi być zimna i sterylna – to nad czym pracują naukowcy, dotyczy przecież nas samych. My stawiamy właśnie na tą ludzką stronę nauki – koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pozwolą kompleksowo zadbać o piękno, zdrowie i równowagę człowieka!
MIŁOŚĆ
Naszą miłość do nauki łączymy z pasją do sztuki i filozofii, które nieustannie inspirują nas do tworzenia kompleksowych rytuałów piękna. Z naszymi partnerami, kosmetyczkami i klientami dzielimy się miłością, ciepłem, oddaniem i opieką. Naszą misję postrzegamy przez pryzmat całkowitego oddania naszym odbiorcom i pełnej wrażliwości na ich potrzeby.
WELLNESS
Wellness to przyszłość kosmetologii. W dzisiejszym świecie jesteśmy bardziej świadomi i bardziej wymagający. Oczekujemy konkretnych rozwiązań, które otworzą nam drogę do szczęścia, do poczucia luksusu. Oczekujemy przyjemności i jasnej wizji wyników, które możemy osiągnąć.

WŁOCHY
Włosi na całym świecie słyną z doskonałego smaku, dbałości o szczegóły i szacunku dla wrażeń zmysłowych, które przecież kształtują naszą wizję świata. Te cechy przyświecają całej naszej działalności i dotyczą każdego jej aspektu. Począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję, pakowanie i wreszcie bardzo bliskie i osobiste relacje z klientami.
SYMBOLIKA: KONTAKT I NATURA
Logo [ comfort zone ] symbolizuje otwarte ręce eksperta, kosmetyczki, terapeuty, które zawsze są wyciągnięte do klienta po to, aby poprowadzić go w wyjątkową podróż ku młodości! Kwadratowe nawiasy są symbolem uścisku, który chroni i troszczy się o Ciebie. Wzory graficzne, które wykorzystujemy w naszych materiałach opierają się na motywach pochodzących z przyrody i odzwierciedlają artystyczną i emocjonalną podstawę naszej filozofii.
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I ETYKA
Wszystkie produkty [  comfort zone  ] są projektowane i produkowane w Parmie we Włoszech, w fabryce, która wykorzystuje 100 % energii ze źródeł odnawialnych. Aby odwdzięczyć się naturze za jej cenne dary i zrównoważyć wpływ procesu produkcji na środowisko, prowadzimy regularne programy zalesiania. Opracowaliśmy również Kartę Etyczną, w której poruszamy kwestię naszej odpowiedzialności, komunikacji, szacunku, piękna i konstruktywnych działań w służbie drugiemu człowiekowi. Wszystkie opisane w niej wartości stosujemy na co dzień w kontaktach z naszymi partnerami i klientami.

Zabiegi [comfort zone] w Warszawie tylko w Relax in Spa, do wyboru aż 5 zabiegów na twarz/szyję/dekolt:

 

ACTIVE PURENESS – ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Składniki aktywne zawarte w kosmetykach regulują gospodarkę wodno-lipidową skóry, stymulują wytwarzanie łoju i przywracają odpowiedni poziom nawilżenia. System zapewnia głębokie oczyszczenie cery oraz zmniejszenie ilości zaskórników i zapalnych zmian trądzikowych. Ponadto zabieg łagodzi i wycisza skórę, dlatego może być stosowany dla cer zanieczyszczonych a zarazem wrażliwych.

 Zabieg na twarz/szyję/dekolt 90min. 260zł.

 

SKIN RESONANCE [COMFORT ZONE]

Terapia przeznaczona do pielęgnacji cery wrażliwej i delikatnej. Kosmetyki maja silne właściwości kojące i chronią wrażliwą skórę przed powstawaniem zaczerwieniem. Specjalnie skomponowane składniki aktywne wzmacniają delikatne naczynka krwionośne. Skóra wycisza się, znika uczucie napięcia i pieczenia. Dodatkowo kosmetyki odżywiają, nawilżają i regenerują naskórek. Doskonały SOS dla cer wymagających szczególnej pielęgnacji.

Zabieg na /twarz/szyję/dekolt 90min. 260zł.

 

HYDRAMEMORY PAMIĘĆ WODNA [COMFORT ZONE]

Zabieg pielęgnacyjny na twarz o silnym działaniu nawilżającym. Dedykowany cerom suchym i odwodnionym w celu przywrócenia prawidłowego poziomu nawodnienia tkanek skóry. Nawilżenie cery wzrasta o 50% już po 1h od zabiegu. Doskonały zabieg dla każdej skóry wymagającej nawilżenia.

Zabieg twarz/szyja/dekolt 90min. 240zł.

 

SUBLIME SKIN

To nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI-LIFT, stymulującą trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. To kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry: aktywuję odnowę komórkową, działa stymulująco ochronnie na strukturę białek, wypełnia zmarszczki, naśladując tym samym wypełniacze z kwasem hialuronowym. Luksusowy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę twarzy., który niezwykle skutecznie przeciwdziała szkodom wyrządzonym przez promieniowanie słoneczne, skażenie środowiska oraz biologiczne starzenie się skóry.

Zabieg twarz/szyja/dekolt double peel 60min. 250zł. Zabieg twarz/szyja/dekolt de luxe lift 90min. 330zł.

SKIN REGIMEN [COMFORT ZONE]

Skin Regiment to nowe, zaawansowane , holistyczne podejście, którego głównym składnikiem jest LONGEVITY COMPLEX, który zapewnia wysoką ochronę skóry, a także minimalizuje objawy starzenia się. Produkty serii zapewniają intensywne nawilżenie i przeznaczone są do cer zmagających się z problemem przesuszenia i odwodnienia. To specjalistyczna kuracja przywracająca odpowiedni poziom uwodnienia tkanek skóry, dzięki czemu cera staję się gładka, jednolita i rozświetlona.

Zabieg twarz/szyja/dekolt 60min. 200zł.

Dodaj komentarz

Close Menu
×

Koszyk