Bio2You – nowe naturalne produkty do włosów

Bio2You, łotewska naturalna marka wprowadziła ostatnio 3 nowe linie produktów do włosów, składające się z szamponu i maski, w dużych pojemnościach 300ml. U nas znajdziecie je w atrakcyjnej cenie 32zł za sztukę.

Linia produktów z proteinami białka i aminokwasami – dla wszystkich typów włosów.
Linia z ektraktem z czerwonej cebuli dla włosów zniszczonych.
Linia przywracająca blask i elastyczność z kolagenem morskim i kwasem hialuronowym dla włosów farbowanych, pozbawionych blasku.

Linia z ekstraktem z czerwonej cebuli dla włosów zniszczonych.

Skuteczny ekstrakt z czerwonej cebuli stymuluje wzrost włosów, poprawia krążenie krwi, a dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, redukuje stany zapalne skóry.
Moja opinia – mam bardzo suche i uszkodzone, cienkie i martwe. Szampon rozprowadziłam na mokre włosy, na całej długości włosów. Aromat jest lekki, przyjemny, a opakowanie bardzo poręczne. Szampon nie pieni się mocno, ale zupełnie wystarczająco do spłukania włosów. Zużycie jest niskie pomimo wodnistej tekstury. Po umyciu nałożyłam maskę na lekko wysuszone ręcznikiem, ale jeszcze mokre włosy. Po umyciu nałożyłam maskę na mokre włosy. Maska nie jest tłusta i nie obciąża włosów, łatwo się rozprowadza. Ma bardzo przyjemny zapach, który pozostaje na włosach przez jakiś czas. Po upływie 3 minut, zmyłam maskę. Efekt był natychmiastowy, włosy łatwo się rozczesują i są elastyczne. Warto suszyć włosy naturalnie, bez stosowania suszarki. Polecam wszystkim mającym problem ze zniszczonymi włosami.

Linia produktów z proteinami jedwabiu i aminokwasami – dla wszystkich typów włosów.

Produkty (szampon + maska) są przeznaczone dla wszystkich typów włosów, pozwalają dłużej utrzymać dobry wygląd końcówek i uniemożliwiają powrót kruchości włosów. Zalety produktu, moim zdaniem: jakość czyszczenia i bardzo przyjemny zapach, dobry skład – z aminokwasów i białek jedwabiu, doskonale nawilżają. I tak! Objętość Szampon – aż do 300 ml !!! Wow! Szampon delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Przyjemny zapach!  Miękkość włosów po użyciu. Dla wzmocnienia efektu polecam maskę z tej samej linii.

Linia przywracająca nawilżenie, blask i elastyczność z kolagenem morskim i kwasem hialuronowym dla włosów farbowanych, pozbawionych blasku.

Kwas hialuronowy jest doskonałym środkiem utrzymującym wilgoć wzdłuż całej długości włosów, a tym samym wspomaga odzyskanie pierwotnej struktury włosów, stają się one jednorodne i gładkie.
Kompleks Hairdensyl – białka kolagenowe morskie i aminokwasy chronią włosy przed przerzedzaniem i utratą, negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego, jak również dodają objętości i lekkości włosom.
Morski glikogen zawarty w produktach  jest źródłem energii, stymuluje wzrost włosów, przywraca rezerwy energetyczne w mieszkach, dostarcza tlen do komórek, odżywia włosy i chroni przed wpływem promieniowania ultrafioletowego, nawilża włosy i zwiększa ich elastyczność.
Wreszcie, podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Bio2You, jest tam ekstrakt z morskiego rokitnika, który poprawia mikrokrążenie, nawilża i odżywia skórę i włosy, a także chroni przed wpływem promieniowania UV.
Polecamy!