“Age smart” Dermalogica zabieg odmładzający

Działanie: zabieg  jest skierowany do osób po 35 roku życia. Terapia ta bazuje na  systemie innowacyjnych produktów anti-aging, przede wszystkim o działaniu przeciwstarzeniowym. Zostały stworzone na podstawie zaawansowanych badań dermatologicznych. To bogactwo składników widocznie rozświetla, wygładza i odżywia twarz, dzięki czemu otrzymujemy natychmiastowy efekt napięcia skóry.

Zabieg na twarz/szyję/dekolt – demakijaż/peeling/masaż twarz, szyja, dekolt/maska/krem.

Wersja regularna:  90min. | 260zł.

rezerwacja on-line

___________________________________________

Pro Power Peel by Dermalogica

Ultra Bright Peel składa się z 30% kwasu mlekowego połączonego z kwasem fitynowym, sokiem winogronowym i ekstraktami z łuseczek mandarynki. Dzięki zawartości kwasu mlekowego, który jest jednym z najbardziej skutecznych i najmniej drażniących kwasów alfa-hydroksylowych oraz jest także humektantem, ta mieszanka antyoksydantów pomaga w zwiększeniu obrotu komórek, rozjaśnia i nawilża skórę, niweluje drobne zmarszczki.

Zabieg na twarz – demakijaż/peeling kwasowy/maska/krem.

280 zł. 60min.

rezerwacja on-line

___________________________________________

 

Advanced Renewal Peel 

Peeling składa się z 30% kwasu glikolowego zmieszanego z kwasem fitynowym i ekstraktem z kwiatu opuncji. Kwas glikolowy przenika szybko i łatwo w głąb skóry, zwiększając obroty komórek i poprawiając przejrzystość i jasność skóry. Efekty: redukuje hiperpigmentacje, zmniejsza drobne zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry.

Zabieg na twarz – demakijaż/peeling/maska/krem.

280 zł. 60min.

rezerwacja on-line

___________________________________________

Naturalna odbudowa kolagenu (Fale Radiowe) – lifting bez skalpela

Działanie: fale radiowe to najnowsza technologia dostarczająca optymalnej energii RF do warstw skórnych i podskórnych. Efekt anti-aging, osiągany poprzez głębokie ogrzewafale radiowe, KOSMETOLOGIA TWARZnie pobudza metabolizm komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu.
Efekty: widoczne odmłodzenie skóry twarzy i szyi, skóra staje się bardziej jędrna, wyraźnie wygładzona.
Etapy: demakijaż, radiofrekwencja, krem na zakończenie.

Zabieg twarz/szyja/dekolt: 75min.  | 220zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Sublime Skin [comfort zone]

To nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI-LIFT, stymulującą trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. To kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry, szczególnie aktywujący odnowę komórkową, działający stymulująco i ochronnie na strukturę białek, wypełniający zmarszczki. Luksusowy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę twarzy.

Zabieg twarz/szyja/dekolt double peel: 60min.  | 270zł.

Zabieg twarz/szyja/dekolt  de luxe lift: 90min.  | 370zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Mezoterapia mikroigłowa – derma roller

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem typu anti-aging, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji derma rollerem. Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.
Etapy zabiegu: demakijaż/znieczulenie/mikro nakłucia/ampułka/masaż twarzy/maska/krem.

Zabieg na twarz: 90min.  | 250zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Mezoterapia igłowaelasticizzare-rassodare - KOSMETOLOGIA TWARZ

Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych, których skład jest uzależniony od potrzeb skóry, a podawane są w miejsca zmienione.  Częstotliwość zabiegów: raz na 2 tygodnie (1 seria – od 3 zabiegów). Efekty:  rewitalizuje i regeneruje skórę, odmładza i działa przeciwtrądzikowo.

Zabieg na twarz: 70min.  | 370zł.

Zabieg na twarz/szyję/dekolt: 90min.  | 450zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, dzięki czemu  w momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne, a w konsekwencji poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz do poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Efekty: zwiększona sprężystość skóry.

Zabieg: 30min.  |200zł.,  60min. | 300zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Close Menu
×

Koszyk