Anti-aging “Age smart” Dermalogica zabieg odmładzający

Działanie: zabieg  jest skierowany do osób po 35 roku życia. Terapia ta bazuje na  systemie innowacyjnych produktów anti-aging, przede wszystkim o działaniu przeciwstarzeniowym. Zostały stworzone na podstawie zaawansowanych badań dermatologicznych. To bogactwo składników widocznie rozświetla, wygładza i odżywia twarz, dzięki czemu otrzymujemy natychmiastowy efekt napięcia skóry.

Zabieg na twarz/szyję/dekolt -demakijaż/peeling/masaż twarz/szyja/dekolt/maska/krem.

Wersja regularna:  90min. | 260zł.

Wersja de lux:        120min.| 360zł.

rezerwacja on-line

___________________________________________

“Mela” PH Formula

Działanie: dzięki bogatej zawartości kwasów, niweluje przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, dlatego działa odmładzająco. Zawiera: ph-dvc, kwas salicylowy, kwas fitynowy, kwas migdałowy, azeloglicynę, kwas aktobionowy. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.

Zabieg na twarz: 60min.  | 260zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

“W.I.T.A. C” PH Formula

Działanie: niweluje przebarwienia, głęboko odżywia, wyrównuje koloryt skóry, nadaje blask, działa odmładzająco, anti-aging. Zawiera: wit. C. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.

Zabieg na twarz: 60min.  | 260zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

F-Peel Purles

Działanie: dzięki zawarciu kwasu ferulowego, niweluje przebarwienia, głęboko odżywia, wyrównuje koloryt skóry, nadaje blask, działa odmładzająco, anti-aging. Etapy: demakijaż/odtłuszczenie/okluzja/nałożenie preparatu/wyciszenie kremem/zastosowanie ochrony SPF.

Zabieg na twarz: 60min.  | 220zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Naturalna odbudowa kolagenu (Fale Radiowe) – lifting bez skalpela

Działanie: fale radiowe to najnowsza technologia dostarczająca optymalnej energii RF do warstw skórnych i podskórnych. Efekt anti-aging, osiągany poprzez głębokie ogrzewafale radiowe, KOSMETOLOGIA TWARZnie pobudza metabolizm komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Głowica emitująca fale radiowe ogrzewa kolagen zawarty w skórze, dlatego powoduje jego kurczenie się oraz odnowę struktury (odmłodzenie). W kolejnych miesiącach po zabiegu, skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu.
Efekty: widoczne odmłodzenie skóry twarzy i szyi, skóra staje się bardziej jędrna, wyraźnie wygładzona.
Etapy: demakijaż, radiofrekwencja, krem na zakończenie.

Zabieg na twarz/szyję/dekolt: 75min.  | 220zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Sublime Skin [comfort zone]

To nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI-LIFT, stymulującą trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. To kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry, szczególnie aktywujący odnowę komórkową, działający stymulująco i ochronnie na strukturę białek, wypełniający zmarszczki. Dzięki bogatemu składowi naśladuje tym samym wypełniacze z kwasem hialuronowym. Luksusowy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę twarzy, który niezwykle skutecznie przeciwdziała szkodom wyrządzonym przez promieniowanie słoneczne, skażenie środowiska oraz biologiczne starzenie się skóry.

Zabieg twarz/szyja/dekolt double peel: 60min.  | 270zł.

Zabieg twarz/szyja/dekolt  de luxe lift: 90min.  | 370zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Mezoterapia mikroigłowa – derma roller

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem typu anti-aging, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji derma rollerem. Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.
Etapy zabiegu: demakijaż/znieczulenie/wykonanie mikro nakłuć/wprowadzenie ampułki/masaż twarzy/szyi/dekoltu/nałożenie maski/nałożenie kremu na zakończenie zabiegu.

Zabieg na twarz: 90min.  | 250zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Mezoterapia igłowaelasticizzare-rassodare - KOSMETOLOGIA TWARZ

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda anti-aging, mająca na celu  przywrócenie skórze doskonałego kolorytu i blasku.
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych, których skład jest uzależniony od potrzeb skóry, a podawane są w miejsca zmienione.  Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł i stosowane jest znieczulenie miejscowe. Mezoterapię igłową stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.
Częstotliwość zabiegów:
Raz na 2 tygodnie (1 seria – od 3 zabiegów). Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.
Efekty: W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:
– rewitalizująca skórę,
– regenerująca skórę,
– przeciwzmarszczkowa
– hamująca wypadanie włosów oraz pobudzająca ich porost
– odmładzająca skórę,
– oddziałującą na ochronę: foto-starzenie skóry
– przeciwtrądzikowa
– antycellulitowa i redukująca rozstępy

Zabieg na twarz: 70min.  | 350zł.

Zabieg na twarz/szyję/dekolt: 90min.  | 450zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, dzięki czemu  w momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne, a w konsekwencji poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, w następstwie czego powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, a tym samym skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz do poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Zabieg: 30min.  |200zł.,  60min. | 300zł.

rezerwacja on-line

______________________________________________

Close Menu
×

Koszyk