TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

MANICURE PEDICURE DEPILACJA

M A N I C U R E   P E D I C U R E    D E P I L A C J A  Z A B I E G I   P O D S T A W O W E  

Manicure, pedicure, henna

Manicure pedicure, henna brwi i rzęs oraz depilacja wąsika to  podstawa cotygodniowej pielęgnacji każdej z nas. Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów naszego ciała, a ich zdrowy i zadbany  wygląd wizytówką każdej eleganckiej kobiety i mężczyzny. Właściwa i systematyczna  pielęgnacja dłoni to sekret ich piękna i dobrej kondycji.
Przygotowaliśmy zarówno dla Pań jak i dla Panów szeroką ofertę naturalnej pielęgnacji  skóry dłoni i przedramion.

MANICURE PEDICURE
Zachęcamy do skorzystania z pielęgnacyjnych zabiegów SPA dla dłoni i stóp, które  obejmują peeling, masaż oraz maskę.
Manicure bez malowania – 40zł.
Manicure klasyczny –  50zł.
Manicure SPA – peeling/masaż/manicure/krem 80zł.
Zdjęcie lakieru hybrydowego – 30zł.
Malowanie paznokci – 25zł.
Manicure japoński, pielęgnujący płytkę paznokcia – 80zł.
Manicure hybrydowy – 100zł.
Pedicure klasyczny – 100zł.
Pedicure SPA – peeling/masaż/pedicure/krem – 130zł.
Pedicure hybrydowy – 130zł.
Manicure & pedicure klasyczny – 140zł.
Manicure & pedicure hybrydowy – 210zł.
Nawilżająca oksybrazja dłoni – 40zł.
Ujędrniające fale radiowe na dłonie – 40zł.
Regulacja brwi manualna – 20zł.regulacja brwi
Regulacja brwi woskiem Lycon – 30zł.
Henna brwi z regulacją 30zł.
Henna komplet (brwi/rzęsy/regulacja) – 50zł.
Masaż twarz/szyja/dekolt 30min. – 70zł.

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja – system depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.
Z systemdepilacja woskem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po depilacji, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji woskówLycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji. Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie. Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon.
Nos – 20zł. Wąsik, broda, brwi lub baki – 30zł. Łydki lub uda – 80zł. 
Całe nogi – 150zł. Tors – 80złPlecy – 100zł. Ręce – 90zł. Przedramiona lub pachy – 60zł.
Bikini klasyczne – 80zł. Bikini brazylijskie lub Hollywood – 140zł
Pakiet całe nogi & bikini klasyczne – 210złPakiet całe nogi & bikini brazylijskie lub Hollywood – 270zł. 
rezerwacja on-line
  ______________________________________________
Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.
Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lyon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.
Elitarny system Lycon oferuje wybór wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax i jedynych w swoim rodzaju wosków twardych do cienkiej aplikacji LYCOjet®.
znany od 1978 roku … .
Lycon Hot Wax – depilacja woskiem twardym. Lycon oferuje różne rodzaje wosków twardych:
Lycon Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym;
Lycojet Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym do cienkiej aplikacji;
LYCOtec White Hot Wax – depilacja syntetycznym, bardzo delikatnym, bezpaskowym woskiem twardym bez zawartości żywicy sosny i wosku pszczelego do cienkiej aplikacji;
LYCOdream Hybrid Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym, hybrydą mocno kurczącego się wosku pszczelego i wyjątkowo delikatnego wosku syntetycznego.
Lycon Hot Wax to nowatorskie woski twarde usuwające włoski o długości nawet 1 mm. Ze względu na swoją delikatność i właściwości kojące woski te polecane są do depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach.
Użycie wosków z grupy Hot Wax (w tym Lycojet, LYCOtec, LYCOdream) nierozerwalnie wiąże się z aplikacją Pre Waxing Oil – unikalnej oliwki zabezpieczającej skórę przed urazami.
Lycojet Hot Wax to unikalny wosk twardy przeznaczony do cienkiej aplikacji (dzięki temu jest niezwykle ekonomiczny). Jest niezawodny do sprawnej depilacji ze względu na szybki proces zastygania produktu. Dzięki wysokiej kurczliwości umożliwia usuwanie twardych, uporczywych włosków lub delikatnego meszku. Jest bezkonkurencyjny w depilacji krótkiego, grubego odrostu o długości nawet 1 mm. Eliminuje konieczność użycia pęsety.
LYCOtec White Hot Wax to nowej generacji syntetyczny wosk twardy bez zawartości żywicy sosny oraz wosku pszczelego. Niezastąpiony dla osób z alergią skórną. Delikatny, niezwykle elastyczny produkt o niskiej temperaturze topnienia, ekonomiczny ze względu na cienką aplikację.
LYCOdream Hybrid Wax to pierwszy na świecie twardy wosk hybrydowy, doskonałe połączenie mocno kurczącego się wosku pszczelego i delikatnego wosku syntetycznego. Wyjątkowo mocno chwyta włoski, nie powodując podrażnień skóry. Niezwykle elastyczny, ma opinię łatwego w użyciu.
Lycon Strip Wax – depilacja woskiem miękkim z użyciem pasków do depilacji.
Lycon Strip Wax to woski miękkie przeznaczone do usuwania włosków o długości 2 mm. Stosuje się je głównie do depilacji dużych partii ciała: nóg, rąk i pleców. Rekomendowane ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność.

 ______________________________________________

Manicure, pedicure, Lycon, Depilacja woskiem

 

Menu
×