TEL: 22 654 05 09
TEL. KOM.: 600 535 222
EMAIL: SALON@RELAXINSPA.PL

DLA DWOJGA

D L A  D W O J G A    M  A  S  A  Ż  E   I   R  Y  T  U  A  Ł  Y   

Masaże i rytuały dla Dwojga to doskonały sposób na budowanie wzajemnej bliskiej relacji.Oferujemy romantyczną oprawę wykonywanych zabiegów w postaci relaksującej, kojącej muzyki, kameralnej atmosfery tworzonej przez blask świec. Przed zabiegiem proponujemy Państwu lampkę wina w celu pogłębienia poczucia relaksu. Masaż wykonujemy na życzenie w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych 2 łóżkach, dzięki czemu zachowują ństwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. Każdy masaż jest wykonywany przy użyciu ciepłego, naturalnego oleju kokosowego.
  __________________________________________

1. Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny ciepłym olejem kokosowym dla Dwojga

Masaż relaksacyjny dla Par wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.  To doskonały prezent dla Par, Przyjaciółek, Mamy i córki.sesja-0022
Masaż relaksacyjny dla Dwojga – 60min. 280zł. 
 zabieg na prezentrezerwacja on-line
__________________________________________

2. Masaż klasyczny dla Dwojga

Masaż klasyczny jest wykonywany powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym bądź szybkimi w celu pobudzenia mięśni. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.
Masaż klasyczny dla Dwojga 60min. – 340zł. 
rezerwacja on-line

zabieg na prezent

 

 

__________________________________________

3. Masaż gorącą świecą dla Dwojga

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni,  doskonały na prezent – również dla samej siebie! Podczas masażu skóra całego ciała staje się  elastyczna, miękka w  dotyku, jedwabiście  gładka i otulona  przyjemnym aromatem. Jest o wiele  bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i  promienista.  Masaż świecą przynosi ukojenie  dla suchej,  pozbawionej witalności skóry. zapewnia  głębokie rozluźnienie i uspokojenie  poprzez  likwidację napięcia w ciele.
Masaż gorącą świecą dla Dwojga 60min. – 350zł.
rezerwacja on-line
zabieg na prezent

 

 

__________________________________________ 

4. Masaż gorącą czekoladą dla DwojgaDLA DWOJGA

Wykonywany jest na bazie oleju oraz naturalnej czekolady, obfitującej w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, ponadto zmniejsza obrzęki oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonale nawilża i odżywia skórę, a aromat wypełniający gabinet podnosi poziom endorfin czyli hormonów szczęścia. Masaż relaksuje umysł oraz ciało. Seria masaży gorącą czekoladą wskazana jest osobom odchudzającym się, ale także przemęczonym i zestresowanym.
Masaż gorącą czekoladą dla Dwojga 60min. 399zł.
rezerwacja on-line

 

_________________________________________

 

5. Rytuał relaksacyjny dla Dwojga (peeling, masaż relaksacyjny)

Rytuał zapewni Wam niezapomniane wrażenia i głęboko odżywione oraz zrelaksowane ciało. Pierwszy etap rytuału to odżywczy, złuszczający, naturalny i ręcznie wykonywany peeling całego ciała. Następnie wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała 1h. Masaż wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.  To doskonały prezent dla Par, Przyjaciółek, Mamy i córki.
Rytuał relaksacyjny dla Dwojga 2h 420zł. 
rezerwacja on-line

zabieg na prezent

 

 

__________________________________________

6. Rytuał cytrusowy dla Dwojga (peeling/masaż/maska)

Działanie i efekty: rytuał polecany dla osób zmęczonych, przepracowanych, osłabionych. Efektem jest gwałtowny wzrost energii i odmłodzona skóra. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają następujące składniki: wyciąg z pomarańczy, mango, limonki, moreli, mięty pieprzowej.
Etapy zabiegu: peeling pomarańczowy do ciała/masaż relaksacyjny całego ciała 1h/nałożenie cytrusowego kremu do ciała w formie maski.
Zakończenie podaniem herbaty cytrusowej.blog-0051
Rytuał cytrusowy dla Dwojga 2h 560zł.
rezerwacja on-line

zabieg na prezent

 

 

__________________________________________

7. Rytuał czekoladowy dla Dwojga (peeling/masaż/krem czekoladowy)

Rytuał ten to prawdziwa uczta dla ciała i ducha! Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Czekolada działa upiększająco, a jej działanie jako afrodyzjak i środek leczniczy było znane w kulturze Majów i Azteków. Do zabiegu oferujemy filiżankę czekolady.
Etapy zabiegu: peeling całego ciała przygotowujący skórę do dalszego zabiegu, masaż ciała gorąca czekoladą, krem czekoladowy na ciało.
Rytuał czekoladowy dla Dwojga 2,5h 560zł.
rezerwacja on-line

zabieg na prezent

 

 

__________________________________________

8. Kurs masażu dla Par

Kurs masażu relaksacyjnego dla Par to okazja do spędzenia wspólnie romantycznych chwil oraz nabycia umiejętności w zakresie wykonywania masażu relaksacyjnego. Podczas kursu terapeutka w części teoretycznej wyjaśnia zasady masażu relaksacyjnego (przygotowanie, techniki i efekty). W czasie części praktycznej pokazuje na każdej z osób ruchy w masażu relaksacyjnym, a potem Państwo ćwiczycie masaż na sobie. Po zakończeniu otrzymujecie Państwo materiały z zasadami masażu relaksacyjnego oraz ręcznie przez nas robioną świecę do masażu.
Kurs masażu dla Par, 2h, 350zł.

__________________________________________

Zabiegi dla Dwojga
Masaż dla Par
Najlepszy masaż dla Dwojga

 

 

Menu
×